Як вимкнути анімаційні фотографії на телефоні Samsung

| | 0 Comments| 2:16 PM
Categories:

Ваш телефон Samsung записує короткі відео, а не фотографує? У цьому випадку ви могли випадково ввімкнути режим Motion Photo. Це може бути корисним під час зйомки об’єктів, які можуть рухатися, моргати, говорити чи будь-що інше, що може негативно вплинути на знімок.

Однак це може знадобитися не кожен раз. Ось як вимкнути фото з рухом.

Як працює Samsung Motion Photos?

Режим Motion Photo працює, коли ви відпускаєте кнопку затвора, знімаючи коротке трисекундне відео. Таким чином ви можете додати більше контексту до ваших фотографій, і це може стати гарним доповненням до ваших фотоальбомів. Крім того, поки цей режим увімкнено, ваш телефон записуватиме аудіо для кращого відображення навколишнього середовища.

  Як від’єднати банківський рахунок від програми Dave

Якщо у вас був пристрій iPhone, можливо, ви знайомі з ідеєю Motion Photos, оскільки це відповідь Samsung на Live Photos iPhone.

Зробивши фото з рухом, ви можете відтворити його та вибрати найкращий кадр для збереження як фото. Торкніться «Переглянути фото з рухом» і призупиніть відео, коли досягнете ідеального кадру. Щоб зберегти його як окреме зображення, виберіть Preview у нижньому лівому куті. Потім натисніть попередній перегляд зображення, щоб зберегти його.

Як вимкнути Motion Photos на Samsung

Якщо у вас не вистачає місця на телефоні, можливо, краще вимкнути функцію Motion Photos. Оскільки анімаційні фотографії – це в основному відео, вони займають більше місця, ніж звичайні зображення.

  19 найкращих програм для зміни обличчя

Якщо ви хочете повернутися до звичайної зйомки, відкрийте програму Камера. Потім торкніться піктограми Motion Photos. На вашому телефоні має з’явитися повідомлення про те, що ви вимкнули цю функцію.

Залежно від вашого телефону, можливо, доведеться торкнутися піктограми «Налаштування», щоб вимкнути «Фотографії з рухом». Якщо ви хочете знову ввімкнути анімаційні фотографії, знову торкніться піктограми.

Крім того, ви повинні знати, що Motion Photo від Samsung несумісний з різними режимами фото. Наприклад, це не працюватиме, якщо ви ввімкнули нічний знімок, один кадр або режим макрозйомки.

Чи можете ви поділитися фотографіями з рухом?

Ви можете надсилати фотографії з рухом своїм друзям у програмах соціальних мереж, таких як WhatsApp або Facebook Messenger. Однак вони отримають зображення замість трисекундного відео. Те саме відбувається, якщо ви опублікуєте фото з рухом у своїй історії.

  Як перевести iPhone на Firestick

Щоб надіслати його як коротке відео, відкрийте фото з рухом і торкніться значка з трьома крапками внизу екрана. Потім виберіть «Експорт» і виберіть «GIF» або «Відео» відповідно до ваших уподобань.

Знімки в режимі Stop Motion

Якщо вас дратують фотографії з рухом, немає причин продовжувати використовувати цей режим камери. Навіть якщо ви не отримаєте ідеальний знімок, Android має багато інструментів, які допоможуть вам редагувати зображення. Ви можете регулювати температуру зображення, покращувати контраст або навіть стерти непотрібні об’єкти.