Як вимкнути антивірус McAfee у Windows

| | 0 Comments| 1:07 PM
Categories:

Сьогодні існує безліч різних антивірусних програм, як-от антивірус McAfee. Рішення McAfee забезпечують автентичні функції періодичного сканування за запитом, які дозволяють перевіряти пристрій вручну або автоматично на наявність зловмисного програмного забезпечення та інших небезпек, зберігаючи при цьому конфіденційність і безпеку ваших даних. Але іноді можуть існувати інші антивірусні програми, які працюють набагато краще, ніж McAfee. Отже, ви можете дізнатися, як видалити McAfee у Windows 10. Якщо ви шукаєте поради щодо того ж, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як вимкнути антивірус McAfee. Крім того, ви дізнаєтесь, як видалити McAfee перед увімкненням Windows Defender і тимчасово вимкнути McAfee у Windows.

Як вимкнути антивірус McAfee у Windows

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як вимкнути антивірус McAfee у Windows, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чому McAfee продовжує інсталювати?

Можливо, McAfee попередньо інстальовано на вашому комп’ютері компанією-виробником, якщо ви не встановлювали його самостійно, або він міг надійти разом із пакетом. Це простий процес видалення будь-якої програми, і для повного видалення McAfee потрібно лише кілька секунд.

Чи може вам знадобитися McAfee, якщо у вас є Windows Defender?

Ні. Використання Windows Defender або McAfee – це виключно ваш вибір при виборі антивірусу. Обидва додатки мають свої плюси і мінуси. Однак, якщо ви вирішите використовувати Windows Defender, у вас є повна безпека та ви можете повністю видалити McAfee. Вам знадобиться зовнішнє антивірусне програмне забезпечення для Windows 7, але якщо у вас Windows 8, 10 або 11, Windows Defender достатньо, щоб забезпечити хороший загальний захист вашого ПК.

  Як встановити та видалити кодеки в Windows 10

Чи варто видаляти McAfee у Windows 10?

Так, якщо ви знайшли краще програмне забезпечення, ніж McAfee, вам слід видалити McAfee. Перш ніж інсталювати іншу програму, потрібно видалити McAfee. Ви повинні повністю видалити попередню версію McAfee, навіть якщо ви збираєтеся інсталювати оновлену версію самостійно.

Що станеться, якщо видалити McAfee?

Якщо ви видалите McAfee у Windows, ваш пристрій стане вразливим до вірусних атак. Ви можете замінити його на інше антивірусне програмне забезпечення або дозволити Захиснику Windows взяти під контроль.

Чи потрібно видалити McAfee перед увімкненням Windows Defender?

Так, вам потрібно видалити McAfee перед увімкненням Windows Defender. Якщо ви хочете використовувати вбудований Windows Defender, ви повинні видалити антивірусне програмне забезпечення McAfee і переконатися, що після видалення не залишилося жодних файлів. Windows Defender буде автоматично активовано після перезавантаження.

Як зупинити роботу McAfee у фоновому режимі?

Щоб припинити роботу McAfee у фоновому режимі, виконайте наведені нижче дії.

1. Для входу в McAfee панелі керування, двічі клацніть значок Значок McAfee на системному треї.

2. Щоб отримати доступ до навігаційного центру, натисніть гамбургер значок у верхньому лівому куті вікна McAfee.

3. Натисніть на Мій захист як показано.

4. Щоб переглянути варіанти антивірусної програми, натисніть Сканування в реальному часі.

  Як експортувати закладки з Microsoft Edge у Windows 10

5. Натисніть на Вимкнути щоб вимкнути сканування в реальному часі, щоб вимкнути антивірус McAfee.

6. У Коли ви хочете відновити сканування в реальному часі? у спадному списку виберіть період часу:

  • Через 15 хв
  • Через 30 хв
  • Через 45 хв
  • Через 60 хв
  • Коли я перезавантажую ПК

Примітка. Якщо вибрати «Ніколи», параметр захисту від вірусів буде вимкнено, якщо ви його явно не ввімкнете.

7. Щоб вимкнути захист, натисніть на Вимкнути.

8. Одразу з’являється попередження «Ваш комп’ютер під загрозою», яке означає, що захист від вірусів не ввімкнено. Закрийте панель керування McAfee і вийдіть.

Як тимчасово вимкнути McAfee у Windows?

Щоб тимчасово вимкнути McAfee на ПК з Windows, виконайте наведені вище дії.

Як можна повністю вимкнути McAfee?

Якщо ви хочете знати, як вимкнути антивірус McAfee і повністю вимкнути McAfee, якщо хочете, виконайте наведені вище дії. Але виберіть параметр «Ніколи», коли вибираєте, як довго ви хочете повністю вимкнути McAfee.

Коли ви дізналися, як вимкнути антивірус McAfee і повністю вимкнути McAfee, ви можете виконати наведені нижче кроки, якщо ви хочете тимчасово вимкнути McAfee.

Як можна назавжди вимкнути антивірус McAfee?

Нижче наведено кроки, щоб остаточно вимкнути McAfee Antivirus на вашому ПК:

1. Введіть Панель керування на панелі пошуку Windows і натисніть клавішу Enter, щоб відкрити її.

2. У розділі «Програми» натисніть «Видалити програму».

3. Знайдіть McAfee, клацніть правою кнопкою миші та натисніть «Видалити».

4. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб повністю видалити McAfee.

  Де Windows зберігає шрифти?

5. Перезавантажте ПК, щоб зберегти зміни.

Як вимкнути антивірус McAfee у Windows 10?

Коли ви дізналися, як вимкнути антивірус McAfee, ви можете вимкнути антивірус у Windows 10, просто звернувшись до згаданого вище розділу.

Чи можна вимкнути McAfee без видалення?

Так, ви можете вимкнути McAfee, не видаляючи програмне забезпечення, просто вимкнувши опцію сканування в реальному часі.

Як вимкнути антивірус McAfee і увімкнути Windows Defender?

Коли ви вимикаєте всі функції McAfee Antivirus або навіть видаляєте його, Windows Defender активується самостійно. Ви можете перевірити, чи працює Windows Defender, перейшовши до розділу Безпека та обслуговування.

Чому ви не можете вимкнути брандмауер McAfee?

Перш ніж вимкнути брандмауер і перезавантажити ПК, потрібно оновити програму McAfee Antivirus. Крім того, будь-які зміни, які ви вносите в програму McAfee, потребують прав адміністратора.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, як вимкнути McAfee Antivirus і як видалити McAfee у Windows 10. Не соромтеся зв’язатися з нами зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.