Як вимкнути автоматичне створення кліпу на Twitch

Були стримери Twitch, які грають фонову музику повідомлення про видалення згідно з Законом про захист авторських прав у цифрову епоху за використання пісень, захищених авторським правом. Деякі з цих кліпів були опубліковані багато років тому. Якщо вручну вимкнути створення всіх кліпів, ви можете захистити себе від потенційних прапорів у майбутньому.

Компанія ще не надала творцям інструмент для видалення всіх позначених кліпів одним клацанням миші. Ось чому стримери з великою бібліотекою збережених кліпів ризикують бути неодноразово позначеними або навіть забанованими. Twitch радив стримерам, які відчувають, що їм загрожує ризик, видалити всі кліпи зі своїх каналів.

Як видалити старі кліпи Twitch

Якщо ви хочете видалити старі кліпи зі свого каналу Twitch, увійдіть у свій Обліковий запис Twitch, клацніть своє ім’я користувача у верхньому правому куті, а потім виберіть «Інформаційна панель творця» зі спадного меню.

  Як спілкуватися в чаті в потоках Twitch на робочому столі Linux з Chatterino

Виберіть «Вміст» у меню ліворуч (розташованому над меню «Налаштування»), а потім натисніть «Кліпи».

Натисніть

Тут будуть перераховані всі кліпи, які ви зробили на своєму каналі Twitch, а також ті, які ви створили зі свого потоку або чиїхось інших.

Праворуч у розділі «Перегляд списку» виберіть перемикач біля «Кліпи мого каналу». Це відфільтрує всі кліпи, створені не вашим каналом.

Виберіть перемикач біля

Щоб вибрати та видалити все це, поставте прапорець біля пункту «Інформація», а потім натисніть «Видалити вибране».

Установіть прапорець, а потім клацніть

Усі вибрані кліпи буде видалено.

Як відключити створення нових кліпів

Щоб назавжди вимкнути створення нових кліпів, увійдіть у свій обліковий запис Обліковий запис Twitch і перейдіть до інформаційної панелі творців (згаданої вище). Виберіть «Канал» у спадному меню «Налаштування».

  Як дивитися потоки Twitch без браузера на Linux

Виберіть

На вкладці «Налаштування» ви знайдете ключ потоку. Тут ви можете редагувати дозволи та вносити зміни до зображення профілю чи банера, а також інших параметрів редагування.

У розділі «Ключ і налаштування потоку» ви побачите опцію «Увімкнути кліпи» зі свого потоку. Він буде затемненим, якщо кліпи вже вимкнено. Якщо ні, просто вимкніть повзунок. Це не дозволить вам або будь-кому іншому створювати нові кліпи з ваших потоків або минулих трансляцій.

Зауважте, що це не очистить старі кліпи, які ви зберегли на своєму каналі Twitch; це лише запобігає створенню нових кліпів.

Вимкніть

Ви також можете відключити Twitch від збереження ваших минулих трансляцій, вимкнувши параметр «Зберігати минулі трансляції».

  Як вимкнути або видалити обліковий запис Twitch

Коли ви вимикаєте кліпи на Twitch, це не дозволяє глядачам створювати кліпи з вашого вмісту. Хоча це позбавляє можливості взаємодії з вашим каналом, це може захистити вас від потенційних попереджень щодо авторських прав.

Якщо ви стурбовані змінами, внесеними Twitch у захист авторських прав, і ви регулярно відтворюєте музику у своїх потоках, це запобіжний крок, який ви повинні зробити.