Як вимкнути автоматичне відтворення відео в Пошуку Google


Автоматичне відтворення відео ніколи не є гарною ідеєю. Instagram, Facebook і Twitter винні в автоматичному відтворенні відео, але Twitter і Instagram все одно вимикають їх під час відтворення. Facebook, з іншого боку, відтворює відео зі звуком за замовчуванням, і його потрібно вимкнути. Це дратує поведінка, але, враховуючи, що всі це соціальні програми, цього слід очікувати. Соціальний додаток просуває вміст користувачеві, і це лише ще один спосіб зробити це. Для Google вибирати подібну стратегію – це те, що хвилює. Програма Пошук Google на Android і навіть Google на ваших комп’ютерах готуються до автоматичного відтворення відео в результатах пошуку. Наразі, здається, ви можете вимкнути автоматичне відтворення лише для відео в Пошуку Google на Android. Для настільного комп’ютера поки що немає доступної опції.

Відео, що автоматично відтворюється, починає з’являтися для деяких користувачів у результатах пошуку. Не має значення, шукаєте ви відео чи ні. Якщо є популярне релевантне відео, яке відповідає вашому пошуку, воно з’явиться в результатах. Він також відтворюватиметься автоматично. Це відбувається як на настільних комп’ютерах, так і на мобільних пристроях, однак це більша проблема на мобільному пристрої, оскільки відео споживає мобільні дані.

Хороша новина полягає в тому, що є спосіб вимкнути автоматичне відтворення відео в додатку Пошук Google. Відкрийте додаток і торкніться кнопки гамбургера у верхньому лівому куті. Торкніться «Налаштування» на панелі навігації. На екрані налаштувань торкніться «Відео». Вимкніть перемикач «Автовідтворення», і все готово.

Заслуга того, що додаток Пошук Google не відтворює відео автоматично, якщо ви використовуєте мобільні дані. Існує опція, яка дає змогу продовжувати автоматичне відтворення відео, але вимикати його, коли ви перебуваєте в мобільній мережі.

У додатку Пошук Google для iOS цього параметра немає. Схоже, що відео, що автоматично відтворюються, ще не з’явилися у версії iOS. iOS не побачить цієї «функції» найближчим часом. У будь-якому випадку програма Chrome для iOS може почати автоматичне відтворення відео раніше, ніж програма Пошук Google для iOS. Це тому, що Google Search є функцією на Android, тоді як на iOS це просто програма, без якої більшість людей можуть обходитися. Немає вагомих причин для встановлення програми Пошук Google, якщо ви вже використовуєте Chrome для iOS. Ви не можете змусити Siri використовувати його, а також він не може замінити Siri на пристрої iOS. Навіть спеціальні канали не є достатньо переконливими, щоб змусити користувачів встановити програму. Будемо сподіватися, що коли відео, що автоматично відтворюються, почнуть з’являтися в Chrome, для них буде вимикач.