Як вимкнути автовідтворення трейлерів Netflix

Netflix — платна послуга. Він має безкоштовну місячну пробну версію, але після закінчення терміну її дії вам доведеться заплатити, щоб скористатися послугою. Існують різні плани, доступні залежно від того, як ви дивитеся Netflix, але платити за це не можна. Завдяки подібним потоковим онлайн-сервісам користувачі не очікують реклами. Якщо ви дивитеся Netflix у своєму браузері, ви знаєте, що він автоматично відтворить трейлер зі звуком. Це надзвичайно дратує, і, здається, немає можливості відключити його. Тим не менш, ви можете вимкнути автовідтворення трейлерів Netflix за допомогою невеликого розширення.

Вимкніть трейлери Netflix

Ви, безсумнівно, чули про безліч доповнень і розширень, доступних для зміни інтерфейсу Netflix і покращення його. Деякі дозволяють пропускати вступи, хоча зараз це підтримується за замовчуванням, а інші надають кращий доступ до списку доступного вмісту. Netflix Tweaker робить це, але він також блокує відтворення трейлера. Він доступний для обох Firefox і Chrome.

Все, що вам потрібно зробити, це встановити доповнення або розширення і після цього відвідати Netflix. Якщо у вас уже відкрито Netflix, перезавантажте його. Коли ви відвідуєте Netflix, трейлер більше не відтворюватиметься. Ви не побачите жодної анімації чи навіть значка динаміка. Кнопка «Відтворити» на трейлері не буде відключена. Якщо ви натиснете його, ви потрапите на титульний екран, де ви зможете переглянути фільм або серіал.

Це не вплине на автоматичне відтворення, яке ви бачите між епізодами серіалу. Ви ще їх побачите. Netflix також проводить бета-тестування реклами, яка відтворюється між епізодами. Він ще не впроваджений у всьому світі, але ви, ймовірно, можете очікувати, що це станеться до кінця цього року або в середині наступного. Якщо ця функція врешті-решт запуститься, не можна сказати, чи зможе це надбудова заблокувати її чи ні.

Якщо ви хочете вимкнути інші функції в Netflix або додати їх, вам потрібно буде встановити інші доповнення та розширення. Наприклад, Netflix має закриті огляди, тому, якщо ви хочете, щоб огляди з IMDb або Rotten Tomatoes були додані до інтерфейсу, вам потрібно буде встановити розширення, яке може додавати їх. Однак, якщо ви використовуєте Windows 10, набагато простіше позбутися трейлера автоматичного відтворення – просто використовувати офіційний додаток Netflix в Microsoft Store. У ньому їх просто немає, і тому в них ніколи не грають. Цілком можливо, що Netflix додасть трейлери до програми в майбутньому, але вона дуже рідко оновлюється, тому вам нема про що турбуватися.