Як вимкнути автовиправлення в програмах Windows 10 UWP

| | 0 Comments| 4:19 AM
Categories:

Windows 10 має вбудовану функцію автовиправлення на рівні ОС. На відміну від функції автовиправлення в MS Office, це автовиправлення працює у всіх програмах UWP і імітує автовиправлення та прогнозування тексту в iOS та Android. Єдина проблема полягає в тому, що це не так добре, як автовиправлення в одній із двох мобільних операційних систем. Автовиправлення може виправляти слова, але в кращому випадку воно завжди вгадує. Користувачі можуть обійтися без виправлення. Якщо ви вважаєте, що автовиправлення в Windows 10 не є корисним, ви можете вимкнути його.

Вимкніть автовиправлення в Windows 10

Автовиправлення в Windows 10 легко вимкнути, але трохи важко знайти налаштування. Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Пристрої. Виберіть вкладку Введення тексту. Тут ви побачите два варіанти в розділі Правопис; Автовиправлення орфографічних слів і виділення слів з помилками.

  Як виправити проблеми з входом в OneNote у Windows 10

Параметр «Автовиправлення орфографічних помилок» – це те, що вам потрібно вимкнути, щоб вимкнути автовиправлення в Windows 10. Windows 10 продовжуватиме виділяти слова з орфографічними помилками з хвилястою червоною лінією під ними. Щоб вимкнути це виділення, увімкніть параметр Виділити слова з помилкою.

Автовиправлення працює лише в програмах UWP, як-от Skype. У деяких програмах UWP, як-от Slack, функція автовиправлення не працює, працює лише функція виділення.

Автовиправлення не працює в програмах Win32. Такі програми, як Chrome і Firefox, мають власну вбудовану перевірку орфографії, яка виділяє слова з помилками, а вимкнення перевірки орфографії та автовиправлення ОС не вимкне її. Це стосується не лише браузерів; інші програми, як-от пакет MS Office, мають власну вбудовану перевірку орфографії, яка працює незалежно від функцій ОС. Він працюватиме навіть після вимкнення автовиправлення в Windows 10.

  Як перемістити вікно на інший монітор у Windows 10

Інші параметри введення

Автовиправлення та перевірка орфографії — не єдині параметри введення, які є у Windows 10. Він також має прогнозований текст, хоча він не ввімкнено за замовчуванням. Ви можете ввімкнути його на тій же панелі налаштувань у розділі «Пристрої»> «Введення». Як і функція автовиправлення, прогнозний текст не такий вже й чудовий.

Єдина корисна функція, яку він має, полягає в тому, що ви можете ввімкнути опцію автоматичного додавання крапки/крапки, коли ви двічі торкаєтеся пробілу. Знову ж таки, це працюватиме лише в програмах UWP, що прикро. Це досить корисна функція, і більшість користувачів може знайти її корисною в програмах Win32. Якщо ви хочете додати крапку в програми Win32, двічі торкнувшись клавіші пробілу, ви можете скористатися сценарієм AHK, щоб отримати її. Він працює набагато надійніше, ніж функція Windows 10, і працюватиме як у програмах UWP, так і в програмах Win32.

  Як приховати диск у провіднику файлів, не відключаючи його в Windows 10