Як вимкнути або видалити обліковий запис Twitch

Twitch — це чудова платформа, щоб розслабитися, відпочити та подивитися, як ваші улюблені стримери грають у ігри та спілкуються зі своїми спільнотами. Однак, якщо вам набрид Twitch, ви можете вимкнути або видалити свій обліковий запис. Ось як.

Як відключити обліковий запис Twitch

Якщо вам потрібно трохи відволіктися від Twitch, ви можете спочатку вимкнути свій обліковий запис. Це дозволить вам тимчасово призупинити вашу активність Twitch і приховати свій профіль від перегляду. Ви не зможете входити в систему, спілкуватися в чаті або будь-яким чином використовувати свій обліковий запис, якщо не ввімкнете його знову.

Це хороший варіант, якщо ви хочете трохи відволіктися від платформи, але думаєте повернутися пізніше. Не забудьте спершу припинити будь-які активні підписки на Twitch Prime та будь-які інші платні канали, щоб переконатися, що з вас не стягуватиметься плата, поки ваш обліковий запис вимкнено.

Якщо ви забудете, не хвилюйтеся — Twitch повинен автоматично припинити ці підписки після їх закінчення. Якщо ви знову ввімкнете свій обліковий запис до завершення будь-якої підписки, ви зможете продовжувати користуватися привілеями, наданими їм.

  Як побачити, хто дивиться в Twitch

Щоб вимкнути свій обліковий запис Twitch, перейдіть до Веб-сайт Twitch і увійдіть. Вам потрібно буде зробити це з веб-переглядача, оскільки ви не зможете вимкнути свій обліковий запис за допомогою програми Twitch на комп’ютері, iPhone або Android.

Після входу виберіть значок свого облікового запису у верхньому правому куті. У спадному меню виберіть пункт «Налаштування».

На веб-сайті Twitch натисніть значок облікового запису у верхньому правому куті, а потім натисніть

На сторінці налаштувань Twitch прокрутіть униз, доки не дійдете до розділу «Вимкнення облікового запису Twitch», а потім натисніть посилання «Вимкнути обліковий запис».

У області налаштувань Twitch натисніть кнопку

Переконайтеся, що обліковий запис Twitch, за допомогою якого ви ввійшли, є тим обліковим записом, який ви хочете вимкнути. Якщо хочете, ви можете вказати причину в полі «Повідомте нам, чому ви вимикаєте свій обліковий запис», але це не обов’язково.

Коли ви будете готові вимкнути свій обліковий запис, натисніть кнопку «Вимкнути обліковий запис».

  Як видалити обліковий запис Twitch

Укажіть причину для вимкнення вашого облікового запису Twitch, якщо хочете, а потім натисніть

Тепер ваш обліковий запис має бути вимкнено. Ви вийдете з Twitch, і всі дії у вашому обліковому записі мають бути призупинені.

Якщо ви хочете знову ввімкнути свій обліковий запис у будь-який момент, знову увійдіть у Twitch зі служби настільний веб-сайт використовуючи дані свого вимкненого облікового запису.

Вас запитають, чи хочете ви повторно активувати свій обліковий запис — для цього натисніть «Повторно активувати».

Щоб повторно активувати свій обліковий запис Twitch, увійдіть і натисніть кнопку

Це відновить ваш обліковий запис, дозволяючи відновити трансляцію або перегляд інших стримерів.

Як видалити обліковий запис Twitch

Вимкнення вашого облікового запису Twitch дає вам можливість відновити його, якщо ви хочете або потрібно пізніше. Якщо ви хочете видалити свій обліковий запис Twitch, ви можете, але це призведе до остаточного видалення всього, що пов’язано з цим обліковим записом, включаючи друзів, підписки та підписки на канал.

Ви не зможете відновити свій обліковий запис, видаливши його, а інші користувачі зможуть вимагати ваш ідентифікатор користувача після його повторного використання. Якщо ви не впевнені, спершу вимкніть свій обліковий запис — ви завжди можете видалити свій обліковий запис пізніше.

  Як змінити своє ім'я користувача Twitch

Щоб видалити свій обліковий запис Twitch, перейдіть до сторінка видалення облікового запису на веб-сайті Twitch. Це посилання нелегко доступне, тому вам доведеться натиснути це посилання вручну, щоб отримати доступ до сторінки. Якщо ви ще не ввійшли, спочатку це потрібно зробити.

Ви можете вказати причину видалення облікового запису у відповідному полі, але це необов’язково. Коли ви будете готові видалити обліковий запис, натисніть кнопку «Видалити обліковий запис».

Щоб видалити свій обліковий запис Twitch, введіть причину у відповідному полі (якщо ви хочете це зробити), а потім натисніть

Twitch підтвердить, що ваш обліковий запис видалено, з повідомленням про це. Як тільки це з’явиться, ваш обліковий запис Twitch, налаштування та всі інші відповідні дані будуть видалені.

Зробивши це, ви не зможете відновити свій обліковий запис, але ви можете повторно зареєструвати свій обліковий запис, використовуючи той самий ідентифікатор користувача, якщо захочете.