Як вимагати частину виплати від Apple у розмірі 25 мільйонів доларів за сімейний обмін

| | 0 Comments| 2:36 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Apple заплатить 25 мільйонів доларів, щоб врегулювати колективний позов щодо її оманливої ​​функції Family Sharing.
  • Відповідні користувачі Apple можуть вимагати виплати, подавши заявку та погодившись до 1 березня 2024 року.
  • Кожен учасник класу, який погодився, може отримати до 30 доларів США, але остаточний платіж може відрізнятися залежно від загальної кількості претензій.

Apple погодилася врегулювати колективний позов, виплативши 25 мільйонів доларів, і якщо ви один із постраждалих користувачів, ви можете отримати шматок пирога. Тут ми обговорюємо, чому Apple виплачує цю компенсацію, хто має право на виплату та як її вимагати.

Чому Apple платить 25 мільйонів доларів за врегулювання позову?

За словами а скарга, подана Уолтером Пітерсом у 2019 році функція Apple Family Sharing нібито вводить в оману, оскільки вона працює не в усіх програмах. Нагадуємо, що Family Sharing дозволяє користувачам ділитися своїми підписками з п’ятьма іншими членами родини. Однак, оскільки розробники завжди можуть відмовитися від Family Sharing, користувачі можуть ділитися своїми підписками лише на програми, які його підтримують.

  Як користуватися вбудованим диспетчером завдань Firefox

Оманлива маркетингова практика Apple щодо її функції Family Sharing стала причиною цього колективного позову. В документ про мирову угоду, Apple заперечує будь-які оманливі заяви щодо підписок на програми сторонніх розробників. Однак компанія усвідомлює, що «продовжувати захищати цей позов було б обтяжливо і дорого».

Результатом є виплата в розмірі 25 мільйонів доларів, які Apple вкладе у фонд врегулювання для завершення справи.

Як перевірити свою правомочність і подати претензію щодо мирової угоди Apple

Користувачі Apple у Сполучених Штатах, які входили до групи Family Sharing принаймні з одним учасником і оплатили підписку третьої сторони через App Store у період з 21 червня 2015 року по 30 січня 2019 року, мають право на отримання платежу. .

  Як працювати зі змінними в Bash

Щоб подати претензію та отримати виплату класу, вам потрібно звернутися до Сторінка позову Волтера Пітерса проти Apple Incперегляньте його та знайдіть Виборча форма оплати.

Якщо Apple ідентифікує вас як учасника класу, ви отримаєте сповіщення від незалежного консультанта з урегулювання. У такому випадку ви маєте до 1 березня 2024 року погодитися на отримання виплати за клас чеком або переказом ACH. Остаточне слухання щодо затвердження призначено на 2 квітня 2024 року.

На яку суму виплати Apple у 25 мільйонів доларів ви можете претендувати?

Кожен учасник класу, який вирішив отримати платіж, дотримуючись наведених вище інструкцій, отримає до 30 доларів США. Однак остаточний платіж класу буде відрізнятися залежно від того, скільки людей подають претензії.

  Виправити помилку Yahoo Mail 0x8019019a

Незважаючи на це, за жодних обставин остаточна сума не перевищить 50 доларів, і до 10 мільйонів доларів із виплати Apple у 25 мільйонів доларів буде виділено на покриття витрат на адвоката.

Як і іншим великим технологічним компаніям, Apple не звичайні колективні позови. Однак цього разу компанія погодилася врегулювати справу, не визнаючи провини, відповідальності чи будь-яких протиправних дій. Ми просто раді, що постраждалі користувачі можуть відчути певну компенсацію завдяки цій виплаті.