Як використовувати VPN для Apple TV

Categories:

Точний посібник про те, чому та як використовувати VPN з Apple TV для потокового передавання без обмежень.

VPN більше не є продуктом виключно для безпеки чи бізнесу. Основна частина (50%) користувачів підписується на них лише для розваг, і 77% таких підписників купують цифровий контент щомісяця, згідно з цією статистикою VPN.

Тому зрозуміло, що VPN не обмежуються ІТ-персоналом чи кимось із репресивного режиму. «Стандартні» люди використовують його для багатьох речей, зокрема для розблокування потокового контенту з геоблокуванням, захисту в загальнодоступному Wi-Fi, торрент-завантаження тощо.

Отже, почнемо цей посібник Apple TV VPN з невеликого вступу.

Що таке VPN?

Хоча Інтернет здається глобальним і доступним, це навпаки.

Вас ідентифікують за IP-адресою вашого комп’ютера (і ще декількома речами), і вам дозволяється переглядати лише те, що ви повинні.

Наприклад, люди в Китаї не можуть користуватися Facebook або Twitter. Так само ви не можете відвідати всі веб-сайти з WiFi вашої школи.

VPN – віртуальна приватна мережа – намагається покласти край цим цифровим репресіям.

Коли ви під’єднуєтеся до VPN, воно діє як міст між вами та рештою Інтернету, і згодом ваш комп’ютер дізнається за IP-адресою активного сервера VPN.

Це дає вам необмежений доступ, коли ви вибираєте відповідний VPN-сервер, який відповідає цікавому вмісту.

Технічно кажучи, ваші дані зашифровані 256-бітним алгоритмом AES, щоб допомогти вам непомітно переглядати веб-сторінки. Ці безпечні з’єднання підтримуються протоколами VPN, і їх багато, залежно від варіантів використання та таких функцій, як георозблокування, швидкість, міцність шифрування тощо.

Навіщо використовувати VPN для Apple TV?

Як користувач Apple TV, ви могли помітити, що це стосується не лише Apple TV+ (їхньої служби підписки).

Ви можете насолоджуватися великою кількістю контенту, включаючи Netflix, Disney+, Prime Video тощо, і робити багато іншого, окрім потокового відео.

  Код знижки NordVPN, код купона |60-80%| 2023 (Березень)

Однак ми поговоримо тут лише про цифровий контент. У цьому випадку VPN дозволяє вам насолоджуватися регіональним контентом, обмеженим у всьому світі.

Крім того, це додасть потужний рівень безпеки, якщо ви подвоюєте свій Apple TV як розумний домашній центр.

Отже, давайте подивимось, як можна інтегрувати VPN з Apple TV.

Як використовувати VPN для Apple TV?

Спосіб 1: встановлення VPN на маршрутизатор

Можливо, це звучить як щось, призначене для айтішників, але це не так.

Вам знадобляться ім’я користувача та пароль VPN, а також файл конфігурації VPN.

Але перед цим вам потрібно перевірити, чи ваш маршрутизатор WiFi сумісний з VPN. Швидше за все, маршрутизатори, надані вашим провайдером, не матимуть підтримки інтеграції VPN.

Однак, якщо ви впевнені у своєму маршрутизаторі, наступне, що вам потрібно перевірити, — це інформаційна панель маршрутизатора.

Спочатку спробуйте 192.168.1.1 у своєму браузері. Він може показувати небезпечне попередження, якого можна безпечно уникнути (лише для цього).

Якщо це не відкриває консоль маршрутизатора, спробуйте знайти URL-адресу шлюзу за замовчуванням у командному рядку за допомогою команди ipconfig/all.

Це відкриє сторінку входу в маршрутизатор із запитом імені користувача та пароля, які відрізняються від облікових даних вашого облікового запису VPN.

Тепер знайдіть вкладку VPN на лівій бічній панелі. Тим не менш, це також може приховатися в розширених налаштуваннях або будь-чому іншому, що залежить від інтерфейсу вашого маршрутизатора.

Після пошуку опції VPN подальші кроки включають вхід у веб-інтерфейс служби VPN, пошук файлів конфігурації, завантаження їх у маршрутизатор і введення облікових даних VPN.

Оскільки це значною мірою залежить від вашого маршрутизатора та постачальника VPN, на жаль, немає загального методу для ілюстрації.

Спосіб 2: мобільна точка доступу з підтримкою VPN

Це легше, ніж попередній спосіб. Для цього вам потрібен клієнт VPN, встановлений на вашому ноутбуці, і активна мобільна точка доступу, щоб розширити безпеку VPN на Apple TV.

Крок 1. Увімкніть мобільну точку доступу

По-перше, мобільна точка доступу допоможе вашому ноутбуку діяти як (віртуальний) маршрутизатор для спільного використання Wi-Fi або Ethernet-з’єднання з іншими пристроями.

Ці налаштування містяться в Налаштуваннях > Мережа та Інтернет > Мобільна точка доступу.

Далі нам потрібно налаштувати мережу точки доступу (позначену як 3), включаючи її назву та досить надійний пароль. Нарешті, увімкніть перемикач (позначений як 1) і переконайтеся, що він ділиться з’єднанням через Wi-Fi (позначений як 2).

  Найкращий VPN для Firefox

Крок 2. Увімкніть спільний доступ до мережі VPN

Цей крок включає кілька налаштувань, щоб дозволити тунелювання VPN через мобільну точку доступу, яку ми щойно активували на попередньому кроці.

Перейдіть до Панелі керування > Усі елементи панелі керування > Центр мереж і спільного доступу.

Тепер натисніть Змінити параметри адаптера на бічній панелі.

Це матиме три активні конфігурації: VPN-з’єднання, мобільна точка доступу та маршрутизатор WiFi (або Ethernet).

Опцію дозволу шифрування VPN через точку доступу потрібно налаштувати в мережі VPN. Отже, клацніть правою кнопкою миші з’єднання VPN і виберіть «Властивості».

Виберіть «Спільний доступ» (як 1), дозвольте спільний доступ до Інтернету (як 2) і виберіть мережу (як 3).

Тут мережа буде тією, що посилається на точку доступу. Нарешті натисніть OK.

Тепер ви можете підключити Apple TV до комп’ютера, щоб насолоджуватися підробкою місцезнаходження VPN.

Спосіб 3: налаштування DNS Apple TV

Це передбачає використання інтелектуального DNS, який змушує потокові платформи повірити, що ви підключаєтеся з «дозволеного» місця.

Це схоже на використання VPN без шифрування. Це означає відсутність «додаткового» захисту, що знижує швидкість мережі.

Простіше кажучи; ви використовуєте інший DNS-сервер, ніж ваші провайдери. І хоча Apple TV ще не має вбудованої підтримки VPN, він сумісний із спеціальним DNS-сервером.

Важливо, що вам слід або використовувати інтелектуальний DNS-сервер вашого постачальника VPN, або службу, як-от SmartDNSProxy. (процес залежить від послуги)

Отже, виконайте наведені нижче кроки, коли ви отримаєте адресу DNS-сервера.

Відкрийте налаштування Apple TV і увійдіть у мережу. Тут торкніться з’єднання, Ethernet або WiFi, залежно від того, яке ви використовуєте.

Згодом увійдіть у Configure DNS і перемкніть у Manual.

Нарешті, введіть адресу SmartDNS, натисніть «Готово» та перезавантажтеся.

Отже, це було налаштування вашого Apple TV для трансляції по всьому світу. І все-таки вам знадобиться потужна мережа VPN. Деякі з них ви можете переглянути нижче👇.

Apple TV VPN

#1. ExpressVPN

ExpressVPN є лідером ринку з зручним інтерфейсом, першокласною швидкістю та завидними можливостями георозблокування.

Крім того, ви також отримуєте сервери по всьому світу, рідні програми для більшості платформ і пристойний список функцій, включаючи 256-бітне шифрування AES, розділене тунелювання, перемикач блокування тощо.

  NordVPN як отримати безкоштовно (перевірено Березень 2023)

Крім того, є 30-денна гарантія повернення грошей, яка допоможе вам спробувати без ризику.

#2. NordVPN

NordVPN — це настільки ж ефективний варіант, який набагато легший по кишені.

Він представлений у всьому світі та має велику базу користувачів, які схвалюють його загальну ефективність. Функції включають 256-бітове шифрування AES, інтелектуальний DNS, розділене тунелювання, вимикач, подвійну VPN тощо.

Загалом, NordVPN є лідером, який однаково ефективно забезпечує безпеку та розваги, а також пропонує подібний 30-денний термін повернення грошей для повного спокою.

#3. Найшвидший VPN

FastestVPN пропонує вам неймовірну вигідну пропозицію завдяки довічній підписці, яка зараз коштує 40 доларів США.

Крім того, він також має місячні та річні плани.

Усі плани включають необмежену пропускну здатність, вбудований блокувальник реклами, захист від зловмисного програмного забезпечення та десять підключень на підписку.

Нарешті, ви маєте 15-денну гарантію повернення грошей, щоб перевірити, чи відповідає це вашим вимогам.

Розкрийте його повний потенціал!

Apple TV — це якісний продукт, який потребує VPN, щоб запропонувати максимальну цінність своїм користувачам. Цей посібник розповідав про способи обійти цензуру за допомогою трьох простих у застосуванні методів.

Можливо, найефективнішим є встановлення VPN на маршрутизаторі, оскільки це охоплює всі підключені пристрої за один раз без необхідності окремого встановлення.

Однак мережі VPN також сумно відомі через обмеження швидкості. Отже, можливо, ви захочете позбавити кілька пристроїв непотрібного шифрування, яке можна виконати за допомогою мобільної точки доступу або налаштування параметрів DNS на вашому Apple TV.

Нарешті, перелічені мережі VPN допоможуть вам безперервно переглядати міжнародний контент.

PS: Ось ще кілька VPN, щоб розблокувати Netflix, Disney+, Hulu тощо. Тим не менш, є також речі, яких слід остерігатися, перш ніж вибрати будь-який VPN.