Як використовувати Vana Portrait для створення автопортретів AI

Vana Portrait потрапив у заголовки газет, оскільки користувачі соціальних мереж заполонили стрічки новин своїми автопортретами, створеними штучним інтелектом. Vana виділяється тим, що не просто створює мультяшний ефект на ваших селфі. Натомість він вивчає ваші селфі, вплітає візуальні дані у віртуальну ДНК, а потім використовує їх для створення шедеврів.

Цікаво спробувати на собі? Ось як ви також можете отримати персоналізовані портрети від Vana Portrait.

Як надіслати свої селфі в Vana Portrait

Налаштування Vana та створення портретів AI за допомогою Vana включає два кроки. Вам потрібно спочатку нагодувати Vana достатньою кількістю візуальних даних, щоб сформувати ДНК або VNA Vana. Після того, як ваш VNA буде готовий, ви зможете використовувати Vana для створення індивідуальних високоякісних портретів ШІ.

Процес складається з двох етапів, оскільки між надсиланням фотографій і отриманням доступу до Vana є період очікування. Вані потрібен деякий час, щоб проаналізувати ваші селфі та створити VNA, але коли ви отримаєте свій VNA, вам не потрібно буде знову завантажувати фотографії.

Вана повинна дізнатися ваше обличчя, перш ніж вона зможе створювати його портрети. Для цього вам доведеться завантажити принаймні вісім зображень свого обличчя. Він рекомендує, щоб ваше обличчя було чітко видно, єдине обличчя на зображенні, а зображення мають бути в різних умовах освітлення. Щоб отримати хороші результати з Vana, подумайте про підвищення рівня своєї портретної фотографії.

Дивно, але у Вани немає програми для смартфона. Усі послуги, які надає Vana, доступні через веб-додаток Vana. Все, що вам потрібно зробити, це створити безкоштовний обліковий запис Vana.

 • Відвідайте Веб-додаток Vana. Найкраще використовувати комп’ютер для комфортної навігації веб-сайтом.
 • Натисніть Створити обліковий запис Vana.
 • Введіть свою електронну адресу та натисніть Отримати код.
 • Введіть код у вашій електронній пошті. Vana автоматично перенаправить вас на наступну сторінку.
 • Виберіть ім’я користувача для свого облікового запису Vana, виберіть свій регіон і бажану мову.
 • Нарешті натисніть «Створити своє обличчя VNA».
 • Тепер настав час завантажити свої фотографії, щоб Вана могла сформувати вашу VNA. Натисніть Завантажити принаймні 8 зображень і виберіть зображення. Ви можете натиснути «Як отримати чудовий VNA обличчя», щоб побачити підказки щодо того, які фотографії підходять найкраще.
 • Після upsrc=”https://wilku.top/wp-content/uploads/2023/09/1693721891_446_How-to-Use-Vana-Portrait-to-Generate-AI-Self-Portraits.jpg”/>
 • На наступному екрані Вана запропонує вам ввести більше інформації про себе, наприклад дату народження, стать і расу. Введіть інформацію та натисніть Далі.
 • Тепер Vana почне створювати ваше обличчя VNA. Це займе деякий час, але зазвичай займає менше 20 хвилин. Коли ваш VNA буде готовий, ви отримаєте електронний лист від Vana, який підтверджує, що тепер ви можете використовувати Vana для створення портретів.

  Якщо ви хочете отримати миттєві результати, Google також може перетворити ваші фотографії на витвори мистецтва, то чому б не спробувати це, поки ви чекаєте?

  Як використовувати Vana для створення портретів AI

  Тепер настав час побачити, що ви можете зробити з Vana та вашим Face VNA! Перейдіть у веб-додаток Vana та увійдіть у свій обліковий запис.

  Вана переведе вас на вкладку Discover. Тут ви побачите купу підказок AI та їх попередній перегляд. Ви можете побачити різні категорії в розділі «Дослідити нові виміри». Клацайте по категоріях і переглядайте попередні налаштування.

  Ви можете натиснути кожен стиль, щоб переглянути більше зображень попереднього перегляду. Якщо будь-яке з них приверне вашу увагу, виберіть його та натисніть «Створити 10 зображень». Коли галерея зображень буде готова, натисніть Переглянути у своїх творах.

  Вуаля! Тепер у вас є майстерно створений штучним інтелектом автопортрет. І не один, а десять. Натисніть Переглянути всі, щоб переглянути решту зображень у галереї. Ви можете натиснути кожне зображення, щоб переглянути їх окремо, або натиснути «Завантажити все», щоб завантажити їх на свій комп’ютер.

  Звідси ви можете спробувати інші стилі або перейти до студії, щоб написати власну підказку та створити власні автопортрети AI. Ви також можете вибрати стиль і натиснути «Редагувати» в Studio, щоб змінити шаблон підказки та спробувати різні ідеї штучного інтелекту.

  Перетворіть свої портрети на штучний інтелект разом із Vana

  До того, як була винайдена фотографія, портрети повинні були бути написані художником, і процес міг тривати місяці або навіть роки. Завдяки розвитку штучного інтелекту та креативних технологій тепер ви можете майже миттєво перетворити своє життя на витвір мистецтва.

  Дотримуючись наведених вище кроків, ви можете поринути у світ створених штучним інтелектом автопортретів і створити детальні зображення себе. Методи створення зображень штучного інтелекту Vana унікальні, але пам’ятайте, що це лише один із десятків інструментів створення зображень штучного інтелекту.