techukraine.net Youtube Як використовувати Storytelling для створення успішного відео на YouTube

Як використовувати Storytelling для створення успішного відео на YouTube

Categories:

Відео YouTube — це більше, ніж запис кількох сцен і їхнє редагування разом. Це візуальна історія, яка має зацікавити ваших глядачів і підтримувати їхню зацікавленість.

Щоб мати успішне відео на YouTube, має бути кілька однакових елементів, які містяться в оповіді. Ці елементи варіюються від захоплюючої розповіді до викликання емоцій у аудиторії.

Нижче наведено вказівки, як використовувати основи оповідання, щоб створити успішне відео YouTube.

1. Визначте потреби вашої аудиторії

Перш ніж думати про створення свого наступного відео, вам потрібно розглянути свою аудиторію. Зрештою, вони є основою будь-якого успішного відео.

Кого ти намагаєшся розважити? Що їх найбільше зацікавить? Чи отримували ви коментарі щодо того, що вони хочуть бачити? Коли ви дізнаєтесь про потреби своєї аудиторії, ви зможете створити схему свого відео, орієнтовану на них.

Як творець контенту, не цурайтеся використовувати помічників для написання штучного інтелекту, щоб допомогти вам створити відео. Просто переконайтеся, що ваш вміст залишається оригінальним!

2. Зрозумійте мету свого відео

Важливим компонентом становлення YouTuber є розуміння мети відео та того, як воно керує сюжетною лінією. Повинно бути якесь повідомлення, яке ви доносите до своєї аудиторії.

Це повідомлення не обов’язково має бути якоюсь великою та серйозною ідеєю, яка змінить світ. Метою відео може бути просто розвага. Однак додавання до нього більшої кількості м’яса може підвищити потенціал відео для досягнення успіху, наприклад, навчити глядачів навчальними посібниками або надихнути особистими анекдотами та життєвим досвідом.

  Дивіться відео YouTube з віковими обмеженнями, не входячи, змінюючи URL-адресу

Ніщо не говорить про те, що мета вашого відео має бути лише одна. Наприклад, ви можете навчити, як налаштувати сонячну схему на вашому фургоні, що також може надихнути ваших глядачів захотіти подорожувати на власній автономній установці.

Повідомленням відео може бути безліч різних речей. Однак наявність чіткої мети допоможе на наступних кроках створити сюжетну лінію та зацікавити аудиторію.

3. Створіть захоплюючу розповідь

Розповідь – це те, що підтримує сюжетну лінію від початку до кінця. Потрібен логічний розвиток, за яким глядач міг би встигати, і причина, щоб він продовжував дивитися відео.

Навіть якщо це відео з інструкціями, має бути відповідний наратив. Якби ви навчали когось створювати вішалку з рослинами для макраме, ви б не починали з середини, коли половина рукоділля вже завершена. Це було б схоже на початок книжкової серії з третьої книги — надто заплутано.

Особливо якщо ваше відео триває менше 15 хвилин, зберігайте розповідь привабливою, але простою. Немає причин, щоб проста історія не могла бути й цікавою.

4. Використовуйте схожі символи

Використання пов’язаних персонажів не означає, що вам потрібно вигадати персонажа, щоб розмістити його у відео. Ви можете бути персонажем і бути дуже реальною людиною.

Створення людського досвіду у вашому відео за допомогою персонажів, яких ви використовуєте, може допомогти сформувати зв’язок між вашими глядачами та вами як творцем. Вони побачать особисту боротьбу чи спільний досвід, що дозволить вашим глядачам поставити себе на місце персонажів.

Іноді вам може знадобитися драматизувати те, як ви себе представляєте, але добре бути справжнім собою. Ваші підписники будуть любити вас за справжнього.

5. Залучайте емоції своїх глядачів

Викликання емоцій може перетворити гарну ідею на чудове відео. Якщо у вас є канал YouTube, який допускає конфлікти у ваших відео, знайдіть спосіб включити його. Конфлікт допускає напругу в реальному світі, яка може додати трохи хвилювання вашим глядачам від перегляду.

  Виправте помилку YouTube Audio Renderer у Windows 10

Де розмістити конфлікт у відео – вирішувати вам. Якщо для конфлікту потрібна хороша підготовка, можливо, найкраще працювати над її досягненням. Однак перші 30 секунд відео мають вирішальне значення, щоб привернути увагу глядача.

Наприклад, у вас був щотижневий відеоблог про ваші подорожі по глибинці. Ви можете почати відео спокійно, а потім перейти до кульмінації про те, як ваш намет здуває. Ви також можете почати з того, що ваш намет уже літає в повітрі, а ви шалено бігаєте.

У будь-якому випадку ваші глядачі посміяться, коли вони спостерігатимуть, як ви ганяєтеся за своїм наметом у лісовій глушині.

6. Покращуйте візуальні ефекти

B-roll і музика — два важливі компоненти, які можуть значно вплинути на ваше відео.

B-ролик вважається вторинним кадром до A-ролу, основного кадру дії. Ви можете використовувати B-roll, щоб створити декорації, викликати емоції, розвинути тон або просто показати додатковий вид.

Наприклад, у вашій сцені A-roll ви з другом можете сидіти в кріслах на пляжі і говорити про день. Ваш відеозапис B-roll може відігравати важливу роль під час розмови, показуючи кілька секунд плескання хвиль, собаки, що несе м’яч, і чайки, що женеться за маленькою дитиною.

Музика є одним із найкорисніших елементів редагування відео, щоб допомогти показати історію, яку ви хочете розповісти. Ви можете керувати тоном відео, просто вибравши правильну музику.

Надзвичайно важливо вибрати правильну музику для сцени, щоб не заплутати аудиторію. Якщо у вас є відео колеса огляду на пірсі з дітьми, які сміються на фоні, і ви додаєте страшну музику, вони чекатимуть, що станеться щось погане. Якщо ви обираєте веселу музику, глядачі сприйматимуть цей день як веселий, звичайний.

  Як використовувати режим анонімного перегляду YouTube на Android

7. Вставте голос за кадром або діалог

Голос за кадром і діалоги можуть творити чудеса, допомагаючи розвивати сюжетну лінію відео. Вони можуть надати важливу інформацію про те, що відбувається на відео, і допомогти розповісти для ясності.

Однак переконайтеся, що тон голосу за кадром відповідає тону відео. Важливо, щоб кожен елемент доповнював один одного.

8. Використовуйте заклик до дії

Як коли героя викликають на квест у вашому улюбленому романі, заклик до дії (CTA) дозволяє продовжити історію. Це підтримує відносини між творцем вмісту та глядачем.

Не існує неправильного місця для розміщення CTA. Однак важливо не переривати сюжетну лінію відео. Розташування словесного CTA та будь-якої анімованої кнопки підписки у відео має бути природним.

9. Будьте уважні в процесі редагування

Те, що ви закінчили зйомки, не означає, що історія закінчилася. Процес редагування вашого відео є важливою частиною створення сюжетної лінії, оскільки саме тут важливі фрагменти. Спробуйте зосередитися на темпі, вирізаючи непотрібні ролики і створюючи плавні переходи між сценами.

Процес редагування відео може змінити або порушити сюжетну лінію, над якою ви так старанно працювали під час запису. Обов’язково подбайте про те, як ви виконуєте кожну відеофрагментацію на часовій шкалі та маєте на меті допомогти розвивати сюжетну лінію.

Використовуйте ці методи оповідання у своєму наступному відео YouTube

Здатність підтримувати зацікавленість глядача є основою вашого успіху як YouTuber. Розповідь історій — це мистецтво, яке може допомогти вам зробити саме це — зробити ваші відео на YouTube від хороших до чудових. Це може навіть допомогти вам отримати більше впевненості у своїй роботі та отримати нових підписників.

Перш ніж створювати наступне відео, спробуйте використати наведені вище методи оповідання і перевірте, чи це має значення.