Як використовувати Spotify Connect для віддаленого керування відтворенням

| | 0 Comments| 8:08 PM
Categories:

Однією з ключових функцій, доступних у Spotify, є Spotify Connect. Але що це? Ось що вам слід знати про Spotify Connect і про те, як використовувати цю функцію для віддаленого керування відтворенням і перемикання виведення музики між різними пристроями.

Що таке Spotify Connect?

Spotify Connect — це функція, яка дозволяє віддалено керувати відтворенням на одному пристрої з іншого через Wi-Fi. Він працює, відтворюючи музику з серверів Spotify замість вашого пристрою.

За допомогою Spotify Connect ви можете відтворювати музику на консолі Xbox, розумній колонці чи телевізорі, використовуючи мобільний пристрій для керування відтворенням. Для розумних динаміків Connect дозволяє відтворювати музику без клопоту з підключенням Bluetooth.

  Зупиніть Firefox збирати інформацію про нову інсталяцію

Крім того, ви можете використовувати Connect для передачі відтворення з одного пристрою на інший на льоту, як переключення відтворення з телефону на настільний ПК. Якщо ви новачок у службі, вам варто спробувати багато інших прихованих функцій Spotify.

Як користуватися Spotify Connect

Щоб використовувати Spotify Connect, вам потрібен пристрій із доступом до цієї функції. Більшість пристроїв зі Spotify мають Spotify Connect. По-друге, обидва пристрої повинні бути підключені до однієї мережі Wi-Fi.

Крім того, вам може знадобитися підписка Spotify Premium, щоб використовувати Connect на деяких пристроях. Нарешті, завантажте та встановіть Spotify на свої пристрої, а потім увійдіть у свій обліковий запис.

Після цього виконайте такі дії, щоб використовувати Spotify Connect:

  Нарешті він почуває себе «професійним» пристроєм
 • Відкрийте Spotify і натисніть будь-яку пісню для відтворення.
 • Торкніться смуги відтворення внизу, щоб відкрити екран перегляду «Зараз відтворюється».
 • Торкніться значка динаміка в нижньому лівому куті. Якщо ви використовуєте iOS, ви повинні надати Spotify дозвіл на доступ до вашої локальної мережі та знайти ваші пристрої з першого разу. Ви можете зробити це вручну, відкривши «Налаштування» > «Spotify», а потім увімкнувши «Локальна мережа».
 • Відкриється меню параметрів зі списком пристроїв, з яких можна слухати. У розділі «Вибрати пристрій» торкніться пристрою, з якого ви хочете відтворити музику. На цій сторінці ви також можете запустити джем Spotify.
 • Spotify підключиться до пристрою, і піктограма динаміка зникне, замінена назвою пристрою, що відтворює музику. Музичний вихід буде переключено на вибраний пристрій.
 •   Найкращі інструменти моніторингу віртуальних машин, щоб стежити за своїми віртуальними машинами

  Якщо Spotify Connect активний, ви можете керувати відтворенням на віддаленому пристрої з поточного пристрою. Ви можете повторювати пісні Spotify, робити паузи, змінювати пісні тощо. Ви навіть можете повернути аудіо на свій основний пристрій.

  Дистанційне керування відтворенням на Spotify на різних пристроях

  Функція підключення Spotify покращує ваші враження від прослуховування в службі потокового передавання, дозволяючи передавати аудіо з одного пристрою на інший лише кількома дотиками. Він працює на різних пристроях, тож навіть якщо у вас є розумний динамік або пристрій для потокової передачі музики, він, імовірно, підтримує Connect.