techukraine.net Android,iOS Як використовувати Spotify AI DJ [Android, iOS, Desktop App]

Як використовувати Spotify AI DJ [Android, iOS, Desktop App]

Categories:

У той час, коли майже кожна галузь і організація використовували потужність штучного інтелекту, Spotify також вирішив активізувати свою гру.

Провідна платформа потокового передавання музики любить пропонувати персоналізовану музику своїм слухачам. Кампанії Discover Weekly і Spotify Wrapped є лише двома прикладами того, наскільки важливо для Spotify забезпечити, щоб його аудиторія слухала музику🎵, яку вона любить😍.

Дотримуючись того ж ходу думок, вони придумали інноваційну концепцію AI DJ. Ді-джей створений, щоб знати ваш музичний смак і улюблених виконавців зсередини. На основі ваших даних він пропонує підібрану музичну лінійку, що супроводжується коментарями ді-джеїв, створеними штучним інтелектом, які, на думку платформи, вам сподобаються на основі ваших уподобань щодо пісень і виконавців.

Ця функція революційно змінює спосіб прослуховування музики. На даний момент Spotify випустив бета-версію функції лише в 50 країнах. У цій публікації я розповім усе, що вам потрібно знати про останнє доповнення Spotify і про те, як воно змінить ваш спосіб взаємодії з музикою.

Що таке Spotify AI DJ?

Spotify DJ — це музична функція на основі штучного інтелекту, схожа на програму для діджеїв, яка враховує ваші звички слухання, щоб пропонувати треки, які вам сподобаються. Він сортує вашу музичну бібліотеку, старі улюблені, найпопулярніші пісні та пісні, які ви часто слухали, але більше не слухаєте.

Кожна ваша взаємодія з платформою враховується під час курування особистого складу для вас. Це виводить персоналізацію Spotify на абсолютно новий рівень, роблячи функцію кращою, ніж звичайне програмне забезпечення для діджеїв.

ПРИМІТКА. Щоб отримати доступ до цієї функції, вам потрібна підписка Spotify Premium.

Найбільш захоплююча частина полягає в тому, що ця функція також надає створені ШІ коментарі ді-джеїв щодо складу. Це досягається шляхом поєднання власної технології великої мовної моделі (LLM) OpenAI із платформою створення голосу AI від Sonantic.

  Як використовувати нову хронологічну стрічку Instagram (Android та iOS)

Ця співпраця дає змогу створювати реалістичне мовлення. Ді-джей також розповідає вам, чому для вас був обраний певний трек перед його відтворенням.

Єдиним мінусом є те, що ді-джей знає та розмовляє лише англійською, незалежно від того, де ви живете. Мовне обмеження може не бути проблемою для людей, які живуть у Сполученому Королівстві чи Австралії, але жителі Філіппін чи Фіджі можуть не погодитися.

Однак, оскільки функція все ще знаходиться на ранніх стадіях, надто рано очікувати занадто багато. Ми вже отримуємо більше, ніж очікували. Приголомшливо реалістичного голосу достатньо, щоб тримати нас прикутими до наших телефонів, тоді як Generative AI і технологія персоналізації Spotify роблять решту магії.

У вас в голові застрягла пісня, але ви не можете придумати назву? Знайдіть свою улюблену музику, наспівуючи на цих онлайн-платформах.

Країни, де доступний Spotify AI DJ

Станом на серпень 2023 року Spotify AI DJ доступний лише в 50 країнах. Список включає Австралію, Канаду, Ірландію, Нову Зеландію, Південну Африку, Сінгапур, Швецію, Сполучене Королівство, Сполучені Штати тощо. Ви можете перевірити всі 50 країн Spotify AI DJ доступний тут.

Якщо ви не бачите своєї країни в списку, не хвилюйтеся. Spotify незабаром планує розгорнути цю функцію в інших країнах. Враховуючи глобальний ринок музичної платформи, навряд чи можна залишити поза увагою будь-яку країну, яка використовує музичну платформу, особливо тому, що функція має потенціал, щоб отримати для них більше прибутку та користувачів.

  Як додати папки програми на док-станцію в iOS [No Jailbreak]

Якщо ви живете в одній із країн, де доступна функція Spotify AI DJ, вітаємо. Ось як ви можете використовувати його, щоб персоналізувати свій список відтворення. Перш ніж продовжити, переконайтеся, що у вас є преміальна підписка.

Читайте також: способи усунення несправностей веб-програвача Spotify, який не працює

Використання Spotify AI DJ на Android та iOS

Крок 1. Запустіть програму Spotify на своєму пристрої Android або iOS.

Крок 2. Перейдіть на домашню сторінку програми.

Крок 3: Торкніться вкладки «Музика».

Крок 4. Торкніться картки ді-джея та подивіться, що може запропонувати AI DJ.

Крок 5. Ви можете змінити те, що підготував ді-джей, торкнувшись👆 кнопки DJ унизу праворуч. Це дозволить змінити настрій, музичний жанр і виконавця на ваш смак.

І саме так ви можете отримати доступ до цієї функції на своєму пристрої Android або iOS! Час почати ту вечірку🥳.

Використання Spotify AI DJ на робочому столі

Якщо ви хочете використовувати цю функцію в настільній програмі Spotify, вам доведеться транслювати її зі свого телефону за допомогою Spotify Connect, оскільки вона недоступна як окрема функція на ньому.

Ось як це зробити:

Крок 1. Відкрийте настільну програму Spotify на своєму 🖥️комп’ютері.

Крок 2. Запустіть програму Spotify на телефоні та перейдіть до музичної стрічки.

Крок 3. Торкніться Spotify Connect на своєму телефоні та виберіть програму для комп’ютера в меню Listening On.

Все готово! Тепер ви зможете використовувати цю функцію на робочому столі. Функції будуть обмежені, оскільки на ваш комп’ютер передається лише аудіо, але цей крок допоможе вам.

Що робити, якщо Spotify AI DJ не відображається?

Перш ніж наважитися випробувати цю функцію, переконайтеся, що ви відповідаєте мінімальним критеріям для її використання:

  • ✅ Останнє оновлення
  • ✅ Країна з доступом до бета-версії
  • ✅ Преміум підписка
  Виправити спливаюче вікно вірусу на Android

Якщо ви все ще не отримуєте опцію для Spotify AI DJ, незважаючи на те, що ви є користувачем Premium і маєте останню версію Spotify, це, ймовірно, означає, що він ще не запущений у вашій країні. Функція все ще знаходиться в бета-версії, тому функціональність і геолокація обмежені.

Спочатку він був розгорнутий лише в Сполучених Штатах і Канаді, але тепер він був запущений у Великій Британії, Ірландії та деяких країнах Європи та Азії.

Spotify планує ще більше розширити географічний діапазон, щоб додати більше країн, тому ви можете очікувати, що це станеться незабаром.

Заключні думки

Spotify справді революціонізує спосіб споживання музики завдяки дивовижній функції AI DJ, яка може доставляти для нас персоналізовану та унікально підібрану музику за допомогою Generative AI.

Одна з найбільш корисних речей у цій функції полягає в тому, що ви можете зробити бібліотеку ще більш персоналізованою за допомогою постійного зворотного зв’язку зі ШІ. Він розглядатиме ваш відгук і постійно оновлюватиме ваш список відтворення, доки ви не отримаєте саме той тип музики, який вам подобається.

Далі дізнайтеся, як створити подкаст на Spotify і захопити ефір власним шоу.