techukraine.net techukraine.net Як використовувати Spotify з Siri на iPhone

Як використовувати Spotify з Siri на iPhone

| | 0 Comments| 8:26 PM
Categories:

Spotify нарешті працює з Siri на вашому iPhone. Якщо ви використовуєте iOS 13 або новішої версії, ви можете безпосередньо попросити Siri відтворити ваш улюблений список відтворення, пісню або виконавця на Spotify. Ось як це налаштувати.

iOS 13 розширює підтримку Siri від сторонніх розробників. І одним із додатків, які використовують переваги нової функції, є Spotify. Це означає, що ви можете отримати керування відтворенням у стилі Apple Music за допомогою Siri на своєму iPhone. Тепер у вас є одна причина менше для вас, щоб дотримуватися Apple Music.

Як увімкнути доступ до Spotify для Siri

Якщо у вас вже є Програма Spotify встановлено, і ви ввійшли у свій обліковий запис, все, що вам потрібно зробити, це почати розмовляти з Siri.

Щоб відкрити Siri, натисніть і утримуйте кнопку Side/Power на пристрої в стилі iPhone X з виїмкою. Якщо у вас старий iPhone з фізичною кнопкою «Додому», натисніть і утримуйте кнопку «Додому».

  Як транслювати "Шерлок" BBC без кабелю

Потім скажіть щось на кшталт «Грай у Beatles на Spotify».

Оскільки ви вперше використовуєте Spotify із Siri, він запитає дозвіл на доступ до ваших даних Spotify. Тут натисніть кнопку «Так».

Spotify почне відтворювати музику, яку ви запитали. На екрані Siri ви побачите віджет «Зараз грає».

Ви також можете керувати доступом Siri до Spotify з програми «Налаштування» на iPhone. Відкрийте програму «Налаштування», прокрутіть вниз, а потім виберіть параметр «Spotify».

Звідси натисніть кнопку «Siri & Search».

У нижній частині екрана торкніться перемикача поруч із «Використовувати із запитом Siri», щоб увімкнути або вимкнути доступ до Siri для Spotify.

Як керувати Spotify за допомогою Siri на iPhone

Коли Spotify підключено до Siri, ви можете використовувати його для відтворення будь-якої пісні, альбому, виконавця або списку відтворення. Ви також можете дізнатися про альбоми та роки випуску.

  Як змінити фотографію групової розмови в повідомленнях на iPhone та iPad

Ось кілька команд Spotify для використання з Siri.

Грати [song name] на Spotify: Spotify відтворить потрібну пісню та продовжить відтворювати рекомендовані треки.
Грати [album name] на Spotify: Spotify розпочне відтворення запитаного альбому.
Грати [artist name] на Spotify: Spotify почне відтворювати «Це [Artist Name]” список відтворення.
Грати на Spotify: Spotify відтворить запитаний список відтворення.
Відтворюйте мої улюблені пісні на Spotify: Spotify відтворюватиме музику зі списку ваших улюблених пісень.
Перемішувати на Spotify: Spotify відтворить запитаний список відтворення або альбом у режимі перемішування.
Відтворіть останній альбом від [artist name] на Spotify: Spotify знайде та відтворить останній альбом запрошеного виконавця.
Грати [genre] музика на Spotify: Spotify почне відтворювати випадкову музику із запитаного жанру (поп, інді, рок тощо).

Крім них, ви також можете використовувати стандартні елементи керування відтворенням у Siri. Наприклад, ви можете попросити Siri відтворити, призупинити, пропустити, повторити, перемішати або перейти до попереднього треку. Коли ви використовуєте Siri, ви можете зробити це за допомогою навушників AirPods або Apple Watch.

  Що таке перевірка інформації? Як запустити один і який сервіс використовувати

Наразі Siri підтримує лише функції відтворення в Spotify. Ви не можете використовувати Siri для взаємодії з програмою. Наприклад, ви не можете шукати щось на зразок пісні в Spotify за допомогою Siri. Ви також не можете використовувати Siri для додавання пісні до списку відтворення.

Ви можете використовувати Siri, щоб зробити набагато більше: від додавання нагадувань, налаштування будильників і навіть пошуку втрачених пристроїв Apple.