Як використовувати SpiderOak One в Linux

| | 0 Comments| 5:17 PM
Categories:

SpiderOak, ймовірно, є одним із найнадійніших клієнтів для синхронізації файлів, порівнянним із Seafile. Це не тільки дозволяє користувачам швидко завантажувати файли на його службу, але також дозволяє користувачам створювати «вулик» своїх комп’ютерів і синхронізувати їх разом. Це вражаюча технологія, і ви можете встановити SpiderOak One на Linux, якщо ви використовуєте Ubuntu, Debian, Arch Linux, Fedora або OpenSUSE.

Примітка: у вас немає жодного з згаданих дистрибутивів Linux? Замість цього завантажте вихідний код!

Ubuntu

Встановлення SpiderOak sync в Ubuntu починається з увімкнення стороннього джерела програмного забезпечення. На відміну від багатьох інших програм для Ubuntu, наразі немає SpiderOak PPA. Натомість користувачам потрібно буде відредагувати вихідний файл.

Редагування вихідного файлу не так складно, як здається. Насправді це досить легко. Відкрийте термінал і відредагуйте файл за допомогою команди нижче:

sudo nano /etc/apt/sources.list

За допомогою клавіші зі стрілкою вниз прокрутіть файл до кінця. Потім вставте в нього цей рядок коду. Не змінюйте «release» на своє кодове ім’я Ubuntu, як сказав SpiderOak.

Додаючи це джерело програмного забезпечення, ви повинні розуміти, що не кожен випуск Ubuntu має офіційну підтримку. Коли справа доходить до останньої версії, можуть виникнути проблеми. Зрозумійте, що оскільки Ubuntu 18.04 дуже нова, можливо, у сховищі програмного забезпечення Spideroak ще не буде файлу випуску для неї.

Безсумнівно, що команда SpiderOak отримає підтримку 18.04 якомога швидше.

  Як встановити Libre Office на Linux

# Репо дуба павука
deb https://apt.spideroak.com/ubuntu-spideroak-hardy/ випуск обмежено

Після додавання нових рядків до вихідного репо вам потрібно буде додати ключ GPG. Додати ключ GPG таким чином необхідно, оскільки джерело програмного забезпечення не керується автоматично через PPA. Щоб додати ключ GPG, перейдіть до терміналу та скористайтеся командою apt-key.

sudo apt-key adv --keyserver keyserver.ubuntu.com --recv-keys 573E3D1C51AE1B3D

Тепер, коли джерело програмного забезпечення SpiderOak має правильний підписаний ключ GPG, настав час оновити Ubuntu та встановити програмне забезпечення. Почніть з оновлення джерел програмного забезпечення Ubuntu.

sudo apt update

Далі в процесі встановлення вам знадобиться використовувати інструмент оновлення. Встановіть будь-які нові оновлення програмного забезпечення, які могли з’явитися під час виконання команди оновлення.

sudo apt upgrade -y

Нарешті, встановіть клієнт SpiderOak за допомогою:

sudo apt install spideroakone

Debian

Установлення програмного забезпечення SpiderOak на Debian дуже схоже на те, як воно працює для користувачів Ubuntu. Він починається з додавання стороннього джерела програмного забезпечення до /etc/apt/sources.list. На офіційній сторінці поширених запитань розробники показують Debian Stable як приклад. У цьому підручнику ми зосередимося на Stable. Однак SpiderOak, ймовірно, підтримує всі поточні випуски Debian. Щоб перейти на них, змініть стабільну версію на ту версію, яку ви використовуєте, дотримуючись.

sudo nano /etc/apt/sources.list

Використовуйте клавіші зі стрілками на клавіатурі, щоб перейти до кінця вихідного файлу. Опинившись там, додайте нове джерело програмного забезпечення SpiderOak.

  Як встановити Calligra Words на Linux

# Репо дуба павука

deb https://apt.spideroak.com/debian/ стабільний небезкоштовний

Далі скористайтеся інструментом apt-key, щоб синхронізувати офіційний ключ GPG з новим джерелом програмного забезпечення, яке ви додали. Додавання цього ключа є критичним, оскільки без нього Debian не встановить програмне забезпечення з нього.

sudo apt-key adv --keyserver keyserver.ubuntu.com --recv-keys 573E3D1C51AE1B3D

Використовуючи інструмент оновлення, оновіть джерела програмного забезпечення Debian.

sudo apt-get update

Після оновлення джерел програмного забезпечення встановіть будь-які оновлення за допомогою засобу оновлення.

sudo apt-get upgrade -y

Нарешті, встановіть програмне забезпечення Spideroak.

sudo apt-get install spideroakone

Arch Linux

Як завжди, SpiderOak має неофіційний пакет Arch AUR. Почніть встановлення, встановивши пакет Git за допомогою Pacman.

sudo pacman -S git

За допомогою Git клонуйте останній знімок SpiderOak AUR pkgbuild на свій ПК.

git clone https://aur.archlinux.org/spideroak-one.git

Тепер, коли SpiderOak є на вашому ПК Arch, настав час використовувати конструктор пакетів для встановлення програми. Запустіть makepkg, щоб почати збірку. Майте на увазі, що makepkg зазвичай збирає та встановлює правильні залежності. Однак іноді виникають проблеми (це особливо вірно, якщо залежність доступна лише через AUR). Якщо щось з’явиться, перейдіть на сторінку SpiderOak AUR, прокрутіть униз до «Залежності» та встановіть їх вручну.

makepkg -si

Fedora

Потрібно отримати SpiderOak для Fedora? На щастя, з цією операційною системою немає жодних обручів, щоб перескочити, оскільки Fedora офіційно підтримується. Щоб встановити програмне забезпечення, перейдіть за цим посиланням. Візьміть останнє 64-розрядна або 32-розрядна RPM. Після цього відкрийте вікно терміналу та скористайтеся DNF, щоб встановити все.

cd ~/Downloads

sudo dnf install SpiderOakONE*.rpm

OpenSUSE

SpiderOak офіційно не підтримує OpenSUSE, і на веб-сайті немає жодних вказівок на це. Однак це не має значення, оскільки доступні файли RPM, і SUSE може їх використовувати. Завантажте або 64-розрядна або 32-розрядна RPM. Потім відкрийте термінал і за допомогою Zypper встановіть SpiderOak.

cd ~/Downloads

sudo zypper in SpiderOakONE*.rpm

Використання SpiderOak

Коли програмне забезпечення для синхронізації SpiderOak запрацює, відкрийте меню програми на своєму ПК, знайдіть «SpiderOak One» та запустіть його. Під час запуску програмного забезпечення вам буде запропоновано зареєструватися в службі. Створіть обліковий запис і отримайте свої безкоштовні 2 ГБ.

  Як використовувати Dropbox з командного рядка Linux за допомогою Dropbox Uploader

Після того, як усе налаштовано, перейдіть до програми SpiderOak. Щоб почати завантаження, натисніть вкладку «Резервна копія». У розділі “Керувати” буде показано, на комп’ютері з Linux, на якому зараз запущено програмне забезпечення. Клацніть клавішу зі стрілкою біля комп’ютера та поставте прапорці біля різних папок і файлів, які потрібно синхронізувати. Звідти він має миттєво завантажитися в службу SpiderOak.

Крім того, помістіть будь-які файли, які ви хочете синхронізувати зі службою, в ~/SpiderOak Hive/.