Як використовувати Siri для створення нотатки в Evernote

| | 0 Comments| 1:43 AM
Categories:

У iOS 10 Apple відкрила розробникам доступ як до Siri, так і до програми Phone. Це означає, що ви можете попросити Siri надіслати повідомлення через Whatsapp. Аналогічно, коли ви отримуєте дзвінок у Whatsapp, він більше не просто сповіщає вас за допомогою невеликого сповіщення. Дзвінок надходить через телефонну програму, хоча це все ще дзвінок Whatsapp. Більшість розробників швидко скористалися перевагами доступу до програми для телефону, але цього не можна сказати про доступ до Siri. Не так багато програм скористалися цим, що прикро. Останнім, що з’явилося на борту, є Evernote. Тепер ви можете попросити Siri створити нотатку в Evernote. Це нова функція в програмі Evernote, тому вам доведеться її оновити.

  Як швидко створити власну тему для браузера Chrome

Доступ до Evernote Siri

Відкрийте програму «Налаштування» та торкніться «Siri & Search». Прокрутіть вниз список програм і торкніться Evernote. Увімкніть опцію «Використовувати з Siri».

Після ввімкнення натисніть і утримуйте кнопку «Додому» або торкніться свого AirPod, щоб активувати Siri. Скажіть їй зробити замітку в Evernote. Потім Siri запитає вас, що ви хочете додати до нотатки. Давай і диктуйте їй це.

Обмеження

Функціонал, звичайно, обмежений. Все, що ви можете зробити, це попросити Siri додати нотатку, і вона це зробить. Ви не можете вибрати, до якого блокнота буде додано нотатку, ви не можете додати новий блокнот і не можете редагувати назву нотатки. Для будь-якого іншого, крім додавання вмісту нотатки, вам доведеться пройти через додаток Evernote.

  Камера Whistle прослуховує звуковий сигнал і робить знімок

Само собою зрозуміло, що Siri дуже одновимірна, навіть якщо вона використовує Evernote, а не стандартний додаток Notes. Виникає питання, чи є це обмеженням Siri, чи Evernote не думав додати широку підтримку.

Можливо, Apple не дозволяє користувачам навчати Siri новим трюкам. Це пояснило б, чому так багато з них утрималися від додавання підтримки. Додатки сторонніх розробників, особливо ті, яким люди переважно віддають перевагу програмам Stock в iOS, мають багато функцій. Якщо все, що може зробити розробник щодо можливостей Siri, це дозволити йому виконати одну просту команду, то воно того не варте.

Користувачі та розробники хочуть мати можливість використовувати Siri для взаємодії з додатками, що не є стандартними. Можливо, деякі люди навіть роблять джейлбрейк на своїх пристроях, щоб спробувати додати більше функцій до Siri. Це, безумовно, функція, яку Apple має відкривати більше та бути більш гнучким.

  Як відкрити посилання в VLC Player з контекстного меню Firefox