Як використовувати Rufus для створення Windows для переходу на USB-накопичувач

Windows To Go — це функція, доступна користувачам, яка дозволяє їм встановлювати та запускати ОС Windows, як-от Windows 8 або 10, з USB або зовнішнього жорсткого диска. Деякі користувачі комп’ютерів, які використовують операційні системи, такі як Linux і macOS, вважають за краще використовувати цю функцію для встановлення потрібної ОС Windows на зовнішній USB-накопичувач, а не на внутрішній диск. А сторонні рішення, такі як Rufus, також дозволяють користувачам створювати USB-накопичувач Windows To Go за допомогою програми Rufus. Отже, у цій статті ви дізнаєтеся, як використовувати Rufus для створення USB-накопичувача Windows To Go з докладними кроками.

Як використовувати Rufus для створення Windows для переходу на USB-накопичувач

За допомогою функції Windows To Go користувачі можуть заощадити внутрішнє сховище, оскільки ОС запускається з USB або зовнішнього жорсткого диска. Операційні системи, які підтримують функцію Windows To Go:

 • Windows 8 і 8.1 Enterprise Edition
 • Windows 10 Education Edition
 • Windows 10 Enterprise Edition
 • Windows 10 Professional Edition

Однак функція Windows To Go більше не доступна в Windows 10 (2004 і новіші версії). Отже, якщо ви хочете використовувати цю функцію, вам доведеться використовувати стороннє програмне забезпечення, таке як Rufus. Через відсутність вбудованої функції Windows To Go USB Drive Rufus Windows To Go став одним із найпопулярніших програмних засобів для використання.

  Як оновити підсистему Windows для Linux на Windows 10

Нижче наведено вимоги для створення USB-накопичувача Windows To Go за допомогою Rufus:

 • Програмне забезпечення Rufus
 • Windows 8, Windows 8.1 або Windows 10 (усі випуски), необхідні для використання Rufus для створення USB-накопичувача Windows To Go
 • Необхідний розмір USB або HDD 32 ГБ або більше
 • Потрібен підтримуваний і сумісний ISO-образ ОС Windows

Отже, прочитавши та зрозумівши вимоги, давайте перейдемо до основної уваги цієї статті: як використовувати Rufus для створення USB-накопичувача Windows To Go? Виконайте наступні кроки, щоб виконати те ж саме у своїй системі.

1. Якщо у вас немає завантажувального образу ISO, розпочніть із завантаження ISO-файлу Windows Insider Preview за допомогою облікового запису Microsoft.

2. Отримавши завантажувальний образ ISO, завантажте програмне забезпечення Rufus у свою систему. Завантажте останню і звичайну версію Rufus, а не портативну, і встановіть її у своїй системі.

3. Підключіть USB-накопичувач, щоб використовувати його як USB-накопичувач Windows To Go.

Примітка: створіть резервну копію всіх даних з цього диска, оскільки ці дані будуть автоматично видалені під час процесу.

  Як встановити NumPy на Windows 10

4. Запустіть програмне забезпечення Rufus у своїй системі Windows 10/8/8.1.

5. Виберіть потрібний USB-накопичувач у спадному меню «Пристрій».

6. Тепер під схемою розділу та цільовим типом системи виберіть зі списку схему розділу MBR для комп’ютера BIOS або UEFI. Таким чином, щойно створений USB-накопичувач працюватиме зі старими системами BIOS і UEFI.

7. Виберіть NTFS у розділі Файлова система.

Примітка: FAT32 не можна використовувати через обмеження розміру.

8. Виберіть 4096 байт (за замовчуванням) у розділі Розмір кластера.

9. Поле «Нова мітка тому» автоматично змінюється під час процесу створення диска відновлення.

10. У розділі Параметри формату встановіть прапорці для цих параметрів:

 • Швидкий формат
 • Створіть завантажувальний диск за допомогою: Перегляньте та виберіть свій ISO-образ у вашій системі.

 • Вибравши завантажуваний ISO-образ, зніміть прапорець стандартної стандартної установки Windows і виберіть інший параметр Windows To Go.
 • Створіть розширені файли міток і піктограм

11. Тепер натисніть кнопку Пуск знизу, щоб почати процес створення завантажувального диска.

12. З’явиться спливаюче повідомлення: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: УСІ ДАНІ НА ПРИСТРОЇ [USB drive name] БУДЕ ЗНИЩЕНО. Натисніть OK, щоб продовжити процес.

13. Тепер програмному забезпеченню Rufus знадобиться майже 1,5-2 години часу, щоб підготувати диск Windows To Go. Отже, продовжуйте роботу цього програмного забезпечення у фоновому режимі.

14. Після завершення процесу ви побачите повідомлення READY у рядку стану програмного забезпечення Rufus.

15. Нарешті, перезавантажте комп’ютер, щоб перевірити та запустити щойно встановлений диск Windows To Go.

Таким чином, ви успішно завершили процес Rufus Windows To Go USB Drive.

***

Отже, тепер ви зрозуміли, як використовувати Rufus для створення USB-накопичувача Windows To Go з докладними кроками на допомогу. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті та пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми створили статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.