Як використовувати Quora’s Poe для доступу до чат-ботів ШІ та LLM

| | 0 Comments| 11:03 PM
Categories:

Ключові висновки

 • Poe дозволяє користувачам отримувати доступ до різних чат-ботів і мовних моделей штучного інтелекту в одному місці, що робить його зручним і ефективним.
 • Користувачі можуть створити обліковий запис на Poe, щоб почати спілкуватися з різними ботами, а платформа пропонує оперативні пропозиції, голосові повідомлення та підтримку PDF-файлів.
 • Хоча багатьма ботами на Poe можна користуватися безкоштовно, доступ до чат-ботів на основі певних мовних моделей обмежений для тих, хто не підписався, тоді як підписка на Poe збільшує щоденний ліміт повідомлень і пропонує додаткові переваги.

Існують десятки чат-ботів і мовних моделей ШІ. Деякі відмінно справляються з творчими завданнями, а інші краще міркують. Але що, якби ви могли отримати доступ до них усіх в одному місці?

Це саме те, що Poe робить, і саме тому ви повинні почати використовувати його сьогодні.

Що таке Poe?

Poe, абревіатура від «Платформа для відкритого дослідження», дає вам доступ до різних чат-ботів і мовних моделей ШІ з однієї платформи. Як зазначив генеральний директор Quora Адам Д’Анджело на офіційний блог QuoraPoe зосереджується на забезпеченні простого у використанні інтерфейсу для доступу до мовних моделей, а не на навчанні чи тонкому налаштуванні LLM.

Наразі ви можете використовувати такі моделі, як GPT 3.5-Turbo, GPT-4, Claude-Instant, Claude 2, Google PaLM, Llama тощо. Окрім них, користувачі Poe створили сотні чат-ботів (за допомогою GPT, Claude і Llama), які Ви можете спробувати.

  Чи безпечні та приватні послуги онлайн-транскрипції?

Як використовувати Poe від Quora

Доступно для мобільних пристроїв, Інтернету та macOS, ви можете створити свій обліковий запис По щоб відразу почати спілкуватися з різними ботами.

Чат-бот Poe’s Assistant вибрано за замовчуванням на домашній сторінці, тож ви можете ввести запит, щоб почати з ним спілкуватися. Щоб отримати доступ до інших чат-ботів, перейдіть на сторінку огляду та виберіть бота, з яким хочете поспілкуватися. Усі ваші попередні чати відображаються на бічній панелі, тому, якщо ви хочете переключитися на чат-бота, яким ви вже користувалися, ви можете просто відкрити його звідти.

Хоча він працює як будь-який інший чат-бот, Poe виділяється тим, що пропонує оперативні пропозиції, голосові повідомлення та підтримку PDF-файлів (навіть у безкоштовних облікових записах).

Більшість ботів на Poe можна використовувати безкоштовно, але доступ до чат-ботів на основі певних мовних моделей обмежений для тих, хто не підписаний. Наприклад, безкоштовні користувачі можуть надіслати максимум п’ять повідомлень ботам на базі Claude 2, 30 – миттєвим роботам Claude і 100 – чат-ботам на основі StableDiffusion. На жаль, доступ до GPT-4 або ChatGPT-16K недоступний без підписки. Для всіх інших моделей і ботів щоденний ліміт повідомлень становить 100.

Підписка на Poe коштує 19,99 доларів на місяць і збільшує щоденний ліміт повідомлень. Попри те, що на своїй сторінці підписки немає точного ліміту, Poe обіцяє щомісяця щомісяця надсилати щонайменше 600 повідомлень GPT-4 і 1000 повідомлень Claude 2 із нормальною швидкістю. Окрім цього, доступність буде відрізнятися залежно від можливостей користувача.

Які чат-боти доступні на Poe?

По-перше, ви можете використовувати такі мовні моделі, як GPT 3.5, GPT-4, Claude 2 тощо на Poe. Крім того, є кілька офіційних чат-ботів, наприклад Web Search і Assistant, створені Poe. Крім того, ви можете використовувати Stable Diffusion XL для створення зображень ШІ в Poe.

  Як автоматично пересилати текстові повідомлення на інший iPhone

Однак це лише верхівка айсберга. На сторінці огляду ви можете знайти сотні чат-ботів, створених користувачами. Вони класифікуються на створення зображень, рольові ігри, навчання, ігри, програмування, смішні, професійні тощо.

Ось кілька прикладів цікавих чат-ботів, які можна знайти на Poe.

 • Презентація MS Office: хоча ви можете створити презентацію за допомогою ChatGPT, Poe значно полегшує створення тексту для ваших слайдів.
 • DuolingoDupe: як випливає з назви, цей бот допомагає вам вивчати нові мови.
 • ExcelFormulaPro: цей чат-бот генерує формули Excel для будь-якого завдання, яке ви хочете виконати.

Як було сказано, це верхівка айсберга чат-бота ШІ Poe. Існує майже незбагненна кількість варіантів на вибір.

Як створити ШІ-чат-ботів за допомогою Poe

Poe спрощує створення власного чат-бота штучного інтелекту. Для цього він пропонує два варіанти: швидкі боти та серверні боти.

Роботи для підказок засновані на популярних LLM і вимагають, щоб ви налаштували підказку, яка б вказувала боту, як відповідати. Однак серверні боти вимагають, щоб ви спочатку створили бота на Python, а потім інтегрували його з Poe.

Щоб створити бота підказок Poe, виконайте такі дії:

 • Натисніть «Створити бота» на бічній панелі.
 • Тут установіть зображення та унікальний маркер для свого чат-бота.
 • Виберіть базового бота. Цей базовий бот є LLM, на якому працюватиме ваш бот. Наразі ви можете вибрати різні версії GPT, Claude, Llama та Stable Diffusion.
 • Тепер головний крок: налаштування підказки. Тут ви повинні навчити свого бота, як відповідати на запитання. Подумайте про це як про власні інструкції в ChatGPT.
 • Далі встановіть вітальне повідомлення, яке надсилатиметься на початку кожного чату.
 • Натисніть «Додатково», щоб увімкнути або вимкнути підказки, увімкнути підтримку уцінки та встановити температуру. Чим вищу температуру ви встановите, тим більш креативні та різноманітні відповіді надасть ваш чат-бот.
 • Нарешті, ви можете встановити біографію для свого бота та вибрати, чи робити його загальнодоступним.
 •   Як переглянути цитатні твіти

  Інший спосіб створити бота — створити сервер бота на Python, зробити його доступним за загальнодоступною URL-адресою та вставити цю URL-адресу в поле URL-адреса сервера під час створення бота. The Інструкції Poe Server Bot мати детальні інструкції щодо процесу.

  Найкраще те, що Poe має програму монетизації, яка дозволяє творцям із США отримувати комісію, коли їхні боти AI змушують користувачів підписуватися на Poe. Poe також планує запровадити систему оплати за повідомлення. Отже, чим більше повідомлень користувачі надсилають вашому чат-боту, тим більше ви заробляєте.

  Poe надає доступ до кількох чат-ботів AI в одному місці

  З новими мовними моделями та чат-ботами, які постійно впроваджуються, наявність єдиної платформи, як-от Poe, для доступу до всіх них справді є благословенням. Poe не тільки позбавляє вас від клопоту перемикатися між програмами чат-ботів зі штучним інтелектом, але й забезпечує чистий і простий у використанні інтерфейс.

  Найкраще те, що ви можете використовувати Poe, щоб отримати доступ до сотень унікальних чат-ботів, створених користувачами, створити власного бота зі штучним інтелектом і заробити на них кілька доларів.