techukraine.net techukraine.net Як використовувати Quora Marketing для стимулювання бізнесу за допомогою стратегічної тактики запитань і відповідей

Як використовувати Quora Marketing для стимулювання бізнесу за допомогою стратегічної тактики запитань і відповідей

| | 0 Comments| 9:27 AM
Categories:

Маркетинг Quora часто недооцінюють порівняно з маркетингом на інших платформах соціальних мереж, таких як Facebook, Instagram і Twitter.

Хоча ці платформи привертають увагу, вони повільно стають насиченими. Маючи понад 300 мільйонів активних користувачів щомісяця, Quora все ще залишається незайманою золотою жилою для маркетологів.

У цій статті ми розповімо вам про переваги маркетингу Quora та допоможемо вам із покроковим посібником із початку роботи з маркетингом у Quora.

Огляд Quora

Quora — це платформа запитань і відповідей, яка дає змогу користувачам ставити та відповідати на запитання з широкого кола тем.

Платформа була заснована в 2009 році Адамом Д’Анджело і Чарлі Чівером (колишніми співробітниками Facebook). Однак спочатку він був призначений для приватних тестувальників, а потім був випущений для громадськості в 2010 році.

Середній день у Quora становить 67 000 нових запитань і 198 278 нових відповідей приблизно на 300 000 тем. Платформа підтримує запитання та відповіді 17 різними мовами.

Крім того, немає жодних перешкод щодо того, що ви можете обговорювати на Quora (за винятком деяких вказівок).

Запити варіюються від «Хто переможе в битві між Суперменом і Капітаном Марвел?» до «Як продавати в соціальних мережах».

Подібно до Reddit, Quora покладається на систему голосування на основі кредитів. Чим більше людей проголосують за вашу відповідь, тим більше вона буде оприлюднена.

Але на відміну від відповідей Reddit і Yahoo, Quora домінує в грі з якістю.

Користувачі Quora мають високу освіту: 65% мають вищу освіту, а 28% – вищу освіту. Крім того, кожен вміст на веб-сайті створюється користувачами та залишається вічно зеленим.

Крім того, інтерактивний характер Quora дозволяє компаніям безпосередньо взаємодіяти зі своєю аудиторією, сприяючи значущим стосункам і зміцненню довіри.

Беручи активну участь у відповідних розмовах і надаючи постійну цінність, ви можете створити лояльну спільноту прихильників, які стануть прихильниками бренду та допоможуть розширити ваше охоплення.

Перш ніж ми зануримося в переваги маркетингу на Quora, давайте зрозуміємо, чому розвиток вашого бізнесу є важливим у довгостроковій перспективі.

Важливість зростання бізнесу

Підприємства розвиваються у свій час і темпи, залежно від галузі, ринкових умов і цілей, яких вони хочуть досягти. Однак довгострокове виживання бізнесу залежить від зростання.

Ось кілька ключових причин, чому зростання є важливим для підтримки бізнесу протягом багатьох років. 👇

Збільшення рентабельності

Підприємства можуть збільшити продажі, дохід і прибутковість, розширюючи свою клієнтську базу, залучаючи нових маркетологів або представляючи нові продукти.

Чим швидше вони розширяться та ростуть, тим більш ранні вигоди вони отримають від економії масштабу, зниження витрат виробництва та збільшення прибутку.

Конкурентну перевагу

Зростання важливе для отримання переваги над конкурентами. Це допомагає вам краще захопити ринок. Крім того, гарантуйте, що у вас достатньо доларів, щоб грати в цінові ігри з конкурентами.

Крім того, оскільки ви розвиваєтеся краще за інших, ви можете домовитися про кращі угоди з постачальниками, витрачати більше на маркетинг і наймати найкращих спеціалістів для ведення вашого бізнесу.

Кращі дослідження та розробки

Траєкторія зростання бізнесу завжди виглядає як американські гірки. Ніколи не знаєш, коли закінчаться хороші часи. І тому, коли ви ростете, ви отримуєте можливість і кошти, які можна витрачати на дослідження та розробки.

Інвестиції в дослідження та розробки включають підвищення офісної культури, фінансування інноваційних продуктів, дослідження неосвоєних ринків і пошук способів заповнити прогалину.

Позитивний соціальний вплив

Підприємства, що розвиваються, створюють робочі місця, що, у свою чергу, сприяє економічному розвитку. У міру того, як компанії розширюються, їм потрібна більша робоча сила для підтримки їх діяльності, що створює більше можливостей працевлаштування для окремих людей. Це приносить користь людям та їхнім громадам і сприяє економічному зростанню та стабільності.

  Як використовувати оператори розпакування (*, **) у Python?

Переваги Quora Marketing

Здобудьте авторитет і станьте лідерами думок

Бренди можуть позиціонувати себе як експерта у своїй галузі, відповідаючи на запитання, що стосуються конкретної ніші. Допомога потенційним клієнтам у вирішенні їхніх проблемних моментів і запитів дозволяє бренду зміцнити довіру серед своєї аудиторії.

Джейсон М. Лемкін, засновник SaaStr і колишній генеральний директор/співзасновник EchoSign, є чудовим прикладом того, хто дійсно інвестував у Quora. Він є автором Quora з 2010 року та написав понад три тисячі відповідей на Quora. Його вважають лідером індустрії стартапів, його вміст переглянув понад 77,5 млн.

Підвищення впізнаваності бренду

Quora має мільйони відвідувачів щомісяця, причому 68,18% приходять із звичайного пошуку. Активні на платформі бренди можуть привернути значну кількість очних яблук. Крім того, вони можуть навіть ранжуватися в результатах пошуку на основі якості вмісту (докладніше про це пізніше).

Джерело зображення: Similarweb

Охопіть ширшу аудиторію

Quora має дивовижно сегментовану аудиторію. Серед аудиторії Quora 63,90% чоловіків і 36,10% жінок переважають люди віком від 25 до 34 років.

Джерело зображення: Similarweb

Для брендів, які не можуть розширити своє охоплення на інших платформах, таких як Facebook і Instagram, Quora може порушити угоду, не витративши ні копійки.

Розширення вмісту

Навіть якщо ви напишете найкращий твір, це не має великого значення, якщо його ніхто не побачить. Quora дозволяє вам перепрофілювати вміст свого блогу чи веб-сайту в корисні відповіді.

Крім того, перепрофілювання вмісту як відповідей може принести користь двома основними способами:

 • Оскільки запитання вже мають читачів, ваші відповіді потрапляють до аудиторії, на яку вони заслуговують
 • Відповіді Quora легше знайти пошуковими системами, ніж блоги чи вміст веб-сайтів

Таким чином ви отримаєте більше від попереднього написаного вмісту, ділячись ним, щоб збільшити свою аудиторію та впливати на Quora.

Переваги SEO

У Quora Google проіндексує понад 54 мільйони звичайних ключових слів. У той же час платформа переглядає понад 50 мільйонів відвідувань органічного пошуку щомісяця.

Цих статистичних даних достатньо, щоб визначити, як створення вмісту та маркетинг на Quora можуть опосередковано допомогти вам отримати кращу видимість у результатах пошуку.

З огляду на це, давайте подивимося, як використовувати маркетинг Quora для підвищення ефективності вашого бізнесу.

Початок роботи з Quora Marketing

#1. Створіть профіль Quora

Зареєструйтеся на Quora, використовуючи свій обліковий запис Gmail або підключившись до облікових записів Facebook або Twitter. Перш ніж почати із запитань і відповідей, створіть свій профіль Quora.

Чому так?

Ваш профіль Quora — це двері, які перетворюють читачів на прихильників бренду. Таким чином, маркетинговий шлях Quora починається зі створення добре оптимізованого та змістовного профілю Quora.

Щоб редагувати свій профіль, клацніть значок профілю у верхньому правому куті поруч із рядком пошуку. Потім натисніть своє ім’я в спадному меню.

У розділі профілю напишіть цікаву біографію в розділі «Опис».

Щоразу, коли ви відповідаєте на запитання, перші 50 символів вашої біографії відображатимуться як слоган над кожною відповіддю.

Ви можете використовувати це, щоб зробити трохи брендингу. Згадайте назву свого бренду якомога ближче до початку, і це буде видно в кожній вашій відповіді.

Далі ви можете:

 • додайте свої інтереси
 • додайте облікові дані відповідного працівника, освіту та місцезнаходження
 • змінити зображення профілю
 • додайте теми, які вам подобаються, у розділ «Знає про».

#2. Слідкуйте за відповідними темами та користувачами

Коли ваш профіль заповнено, настав час шукати та стежити за відповідними темами. Пізніше ваша стрічка Quora складатиметься з питань із цих тем.

Щоб шукати теми, натисніть на рядок пошуку та введіть ключове слово.

Quora надає вам миттєві пропозиції щодо ключових слів. Виберіть тему, і ви побачите:

 • Пов’язані теми на правій бічній панелі
 • Простори Quora, пов’язані з цією темою
 • Останні запитання, які задавали люди

Потім натисніть кнопку «Підписатися» під назвою теми, щоб бути в курсі останніх подій у вашій стрічці Quora.

  Як вимкнути вхід у Google Apps у Chrome 69

Ви також можете знайти найкращих авторів у своїй галузі або на певну тему, натиснувши розділ «Письменник, який найчастіше переглядають». Натисніть на знак (+), щоб почати стежити за ними.

#3. Створюйте біографії для конкретної теми

Якщо ваш бренд зосереджений на кількох нішах, створіть біографії для певних тем. Наприклад, у вас може бути одна біографія, яка демонструє вас як експерта з оптимізації пошукових систем, і ту, у якій ви процвітаєте як веб-дизайнер.

Щоразу, коли ви відповідаєте на запитання про SEO, ваша біографія автоматично перемикається на SEO. Так само він змінюється під час відповідей на інші теми.

А тепер ось що відбувається з моєю біографією, коли я відповідаю на запитання, пов’язані з веб-дизайном:

Щоб розпочати роботу з цією функцією Quora, ще раз перейдіть на сторінку свого профілю та натисніть кнопку «Редагувати» поруч із «Облікові дані та основні моменти».

Далі натисніть Додати облікові дані та виберіть Тема зі спадного меню.

У наступній підказці виберіть потрібну тему та напишіть короткий і чіткий опис.

Переконайтеся, що опис складається з < 60 символів і містить лише релевантну інформацію, що відображає ваші знання з цієї теми.

Крок №4. Пошук відповідей на правильні запитання

🥁… Настав час запитань і відповідей.

Але як знайти правильні відповіді?

Ось як 👇

Знову натисніть рядок пошуку та знайдіть відповідну тему, як-от штучний інтелект.

Натисніть червону кнопку «Відповісти» під назвою теми, щоб переглянути запитання, пов’язані з ШІ. Ви можете вибрати, прийняти запитання, пропустити його чи запитати відповідь у когось іншого.

Щоб відповісти на запитання, натисніть кнопку Відповісти прямо під запитанням.

Під час написання відповіді ви можете:

 • Позначайте інших людей, теми та місця за допомогою символу @
 • Завантажте зображення з жорсткого диска
 • Форматувати текст (жирний, курсив, маркери)
 • Додайте URL-посилання з приміткою
 • Збережіть свою відповідь у чернетках

Крім того, спробуйте писати чіткі відповіді. Переконайтеся, що у вашій відповіді є посилання на відповідний вміст, тематичні дослідження та статистику, щоб продемонструвати ваше лідерство.

#5. Відстеження Analytics

Поки ви постійно пишете цікаві відповіді та намагаєтесь залучити потенційних клієнтів, вам має бути цікавий результат.

Аналітика Quora — це вбудований аналітичний інструмент, який допомагає збирати статистичні дані про ваш вміст. Щоб переглянути аналітику, натисніть значок профілю > Ваш вміст і статистика.

#6. Використання реклами Quora для маркетингу

У Quora є кілька варіантів платної реклами, які можуть допомогти вам досягти конкретних бізнес-цілей, наприклад:

 • Залучайте відвідувачів на свій веб-сайт
 • Збільшення конверсій
 • Збільште кількість переглядів відео
 • Збільшити впізнаваність бренду
 • Генерація потенційних клієнтів
 • Встановлення програми

Далі введіть особисті дані та дані компанії, як-от ім’я, посилання на веб-сайт, місцезнаходження тощо. Після налаштування рекламного профілю створіть нову кампанію та:

 • Поставте мету
 • Визначте цільову аудиторію
 • Виберіть місця розташування
 • Зробіть ставку

Компанії, які використовують рекламу Quora, отримали в 4 рази більше конверсій, ніж інші платформи.

Отже, якщо ви думаєте отримати максимальну віддачу від маркетингу Quora, реклама — це ваш шлях!

Найкращі практики маркетингу Quora

Пошук відповідних запитань і відповідей на них

Успіх маркетингу Quora залежить від запитань, на які ви вирішуєте відповісти. У Quora є мільйони питань і близько 400 000 тем. Однак не кожне запитання до вас.

Щоб стати лідером думок у своїй галузі, ви повинні знайти запитання, які стосуються вашої ніші та проблеми, яку ви вирішуєте.

Наприклад, якщо ви займаєтесь маркетингом для рекрутингової компанії, ваше цільове запитання стосуватиметься HR та індустрії зайнятості.

Щоб отримати максимальну віддачу від своєї маркетингової стратегії Quora:

 • Виберіть теми, які відповідають вашому бізнесу: шукайте теми, які відповідають вашому бізнесу. Можливо, проблему вирішує ваш продукт/послуга. Або будь-яке запитання, на яке ви можете відповісти за допомогою суттєвої статистики та тематичних досліджень.
 • Вибирайте теми з хорошими підписками: кожне запитання звикло до людей, які слідкують за ним, щоб отримувати сповіщення, коли хтось на нього відповідає. Принаймні шукайте запитання, які мають більше 50 підписників. Чим більше підписників, тим більше людей цікавляться відповідями, і тим більше переглядів може отримати ваша відповідь.
 • Знайдіть теми з максимальною кількістю голосів: під час перегляду Quora під кожним запитанням ви побачите розділ «Голоси за». Теми з великою кількістю голосів «за» часто мають найбільше переглядів. Якщо ви дасте глибоку відповідь, це може отримати тисячі переглядів на день.
  Як відключити автозаповнення форми в Google Chrome

Крім того, спробуйте відповісти на нові запитання (незалежно від кількості підписників), якщо запитання чітко спрямоване на проблему, яку вирішує ваш продукт/послуга.

Розуміння вашої цільової аудиторії

Quora чудово підходить, якщо ви хочете отримати уявлення про свою цільову аудиторію. Платформа може допомогти вам виявити їхні інтереси та больові точки. Крім того, використовуючи інформаційну панель Quora, ви також можете дізнатися про демографічні показники клієнтів, які пристрої використовують люди та їхнє геомісцезнаходження.

Бути послідовним

Послідовність – запорука успіху. Те саме стосується маркетингу на Quora. Постійне розміщення запитань і відповідей на платформі може допомогти вам збільшити видимість. Чим більше людей бачать вас, тим кращу впізнаваність вашого бренду створюєте. І більше у вас шансів виділитися як лідер думок у своїй галузі.

Використовуйте правильний CTA, але не перестарайтеся

Очевидно, що основний принцип під час запитань і відповідей полягає в тому, щоб допомогти своїй аудиторії. Але пам’ятайте, що ви також займаєтесь маркетингом.

Хороша маркетингова стратегія Quora передбачає відповіді на запитання за допомогою правильних CTA, не надто очевидних. Насправді 90% найефективніших маркетологів B2B ставлять інформаційні потреби аудиторії на перше місце, а продажі та рекламний контент – на друге.

Участь у змістовних дискусіях

Чи в реальному світі, чи на Quora, ви не можете перетворити потенційних клієнтів на адвокатів компанії за допомогою легких розмов. Тому намагайтеся вести змістовні дискусії з користувачами.

Переконайтеся, що релевантна статистика та посилання на ваш вміст. Габріель Вайнберг, генеральний директор DuckDuckGo, є джерелом натхнення, коли справа доходить до участі у змістовних дискусіях, і спільнота винагороджує його за його зусилля.

Використання Quora Space

Простори Quora — це спільноти, які мають схожі інтереси. Ви можете ділитися вмістом у просторах, спілкуватися з іншими учасниками та відповідати на їхні запитання.

Це як групи у Facebook. Скоріше його більш закрита версія.

Quora дозволяє власникам простору вказувати, що лише певні учасники можуть вносити вміст і відповідати на запитання.

Крім того, ви можете використовувати простори Quora, щоб знайти людей, які вас цікавлять. Натисніть посилання «Підписники» під назвою чат-кімнати, і ви отримаєте список людей, які підписалися на чат-кімнату.

Не розсилайте спам

Нарешті, Quora представляє себе як контекстну та продуману платформу. Навіть якщо ви маркетолог, намагаючись залучити потенційних клієнтів, переконайтеся, що ви спочатку відповідаєте на запити користувачів, а не рекламуєте свій продукт.

Кілька речей, які ви можете зробити, щоб уникнути спаму на платформі:

 • Не заповнюйте свої відповіді нерелевантними посиланнями
 • Не використовуйте клікбейт, щоб обманом змусити користувачів переглянути вашу відповідь
 • Не будьте занадто продажними та рекламними

Підведенню

Використання потужності стратегічної тактики запитань і відповідей і включення маркетингу Quora в загальну стратегію є розумним кроком для компаній, які прагнуть збільшити свою присутність в Інтернеті, залучити потенційних клієнтів і стимулювати зростання.

Настав час скористатися цією динамічною платформою та позиціонувати свій бренд для довгострокового успіху в епоху цифрових технологій.

Тож розпочніть маркетинг Quora вже сьогодні та спостерігайте, як ваш бренд з часом розвиватиметься.

Ви також можете прочитати про маркетингові стратегії FOMO для збільшення продажів.