Як використовувати Pinterest для блогів і збільшити потік трафіку

| | 0 Comments| 1:10 PM
Categories:

Один із моїх близьких друзів тривалий час веде блог про зачіски та косметичні засоби. Але, як і багато інших, вона також не знала про потенціал Pinterest🅿️ у збільшенні потоку трафіку на її веб-сайт, і тому боролася більше, ніж її конкуренти.

Є близько 463 мільйони активних користувачів на Pinterest, кількість яких щомісяця зростає у всьому світі. Таким чином, він відіграє значну роль у впливі на онлайн-трафік за посиланням.

Ви не можете зупинятися після створення популярної публікації в блозі, оскільки вона має з’явитися в результатах пошуку. Цифрове просування вашого бізнес-порталу на відповідних платформах приносить швидкі результати, і Pinterest, безумовно, є ефективним способом завоювати популярність.

Ось повний посібник про те, як використовувати Pinterest для ведення блогу та збільшення потоку трафіку. Давайте почнемо з того, що дізнаємося більше про Pinterest і його значення в цифровому маркетингу.

Pinterest: огляд

Під час входу в програму Pinterest вам буде запропоновано вибрати кілька цікавих тем, які в основному стосуються способу життя, розкоші, моди, краси, їжі тощо. Він відображатиме вступні зображення, відомі як шпильки, у вашій стрічці відповідно до ваших уподобань.

Ви можете продовжувати прокручувати, щоб перевірити ці піни, або натиснути на них, щоб дізнатися про них більше. Ці піни — це не просто зображення, вони містять посилання на публікацію в блозі, веб-сторінку або лінійку продуктів, де їх можна придбати.

Часто Pinterest вважають платформою соціальних медіа, де бізнес-компанії створюють дописи, щоб отримати лайки👍, розповсюдження, підписників і покращити свій бренд. Насправді це більше візуальна пошукова система, ніж соціальний сайт, де користувачі можуть шукати бажану ідею.

Користувачі можуть зберігати піни, які є фотографіями та відео, щоб переглянути їх пізніше або поділитися з колегами. Вони навіть можуть створювати окремі дошки для синхронізації пінів певних ідей. Ви можете стежити за творцями, щоб отримувати більше їхніх каналів разом із подібним вмістом.

Деякі з пінів також створюються на сайтах електронної комерції, що дозволяє вам перейти безпосередньо на сторінку та придбати товар. Він навіть дозволяє клацнути зображення з камери пристрою та отримати схожі піни або продукти в каналі.

Як Pinterest залучає трафік і залучає користувачів?

У Pinterest є величезна можливість. Це не лише збільшує трафік на вашому сайті, але й допомагає знайти нові ідеї. На відміну від інших платформ соціальних медіа, де публікації зникають через кілька днів або тижнів, тут, на Pinterest, піни доступні для пошуку🔍 та відображаються в стрічках відповідно до інтересів і вподобань.

Це величезне джерело залучення справжніх відвідувачів блогів. Ці піни мають форму цікавих зображень або відео, які потрапляють на екран користувача відповідно до його активності. Високоякісні піни отримують кращий відгук, і люди, як правило, переходять на веб-сайт, щоб отримати доступ до повного вмісту.

Алгоритм Pinterest працює більше як пошукова система, ніж як портал соціальних мереж. Піни, які досягають активного користувача, не повністю залежать від дати й часу публікації чи активності підписника. Їх видимість також залежить від методів SEO, таких як ключові слова, тип вмісту тощо.

Незалежно від того, що піни старіють, вони залишаються доречними та отримують більше трафіку, якщо певний шукач ніші вважає їх корисними, ставлячи їм лайки, підписуючись на них, ділячись або зберігаючи їх. Інші фактори, як-от популярність веб-посилань, відгуки, дошки та багато інших, забезпечують стабільну роботу пінів.

Оскільки щорічно до платформи додається величезна кількість активних учасників, Pinterest став цінним місцем для просування вмісту та маркетингу.

Чи вимагає Pinterest інша стратегія, ніж платформи соціальних мереж

Побудова стратегії цифрового маркетингу включає демонстрацію продуманих виступів на кількох платформах соціальних мереж. З невеликими змінами у вмісті та розкладі вони обертаються навколо підтримки підписників та залучення.

Але Pinterest зовсім інший, і це одна з причин, чому більшість підприємців не отримують бажаного результату. Вони вважають за краще ігнорувати цю платформу, коли бачать, що зусилля марні. Ймовірно, стратегія, застосована на Pinterest для збільшення веб-трафіку, узагальнена для інших платформ.

  16 найкращих партнерських програм для Pinterest

Справа в тому, що метрики на цьому порталі слід трактувати по-різному. Незалежно від кількості підписників у вашому профілі чи пінів, створених у вашому блозі, він може не генерувати постійного трафіку, що, ймовірно, станеться з Facebook, X, Instagram або іншими подібними платформами.

Ви повинні дотримуватися унікального шаблону на Pinterest, щоб збільшити кількість відвідувачів на вашому веб-сайті/блозі.

Керувати своїм онлайн-бізнесом на Pinterest?

Як і на будь-якій іншій платформі для взаємодії з користувачем, ви також можете створити обліковий запис у вільному доступі на Pinterest. Але як власник бізнесу, який з нетерпінням чекає використання його можливостей, ви повинні створити бізнес-акаунт.

Ви також можете перетворити свій особистий обліковий запис на обліковий запис компанії або пов’язати обидва облікові записи. Бізнес-акаунти на Pinterest безкоштовні для всіх користувачів, і вони надають корисну аналітику на Pins для аналізу веб-трафіку.

Під час переходу на бізнес-акаунт ви також можете надати посилання на свій веб-сайт і заявити права на свій обліковий запис, щоб створювати аналітичні дані про піни, створені на вашому сайті.

У бізнес-акаунті Pinterest є розділ Business Hub, у якому зберігаються всі аналітичні дані та відомості про ефективність пінів, дії користувачів і веб-трафік на веб-сайті. Він має більше двадцяти показників і фільтрів, доступних для плідного аналізу та перегляду ефективності бізнесу.

Ви можете дізнатися про взаємодію, покази, натискання закріплення, тривалість відтворення відео, щомісячні перегляди тощо або відфільтрувати звіт на основі кількох наборів даних за віком, статтю, форматом закріплення, вмістом та іншими факторами.

Тепер, коли ви готові використовувати переваги цієї платформи, важливо спланувати кроки, щоб залучити більше глядачів на ваш сайт.

Найкращі стратегії використання Pinterest для ведення блогу та збільшення трафіку

Як користувач Pinterest, ви, можливо, використовували програму, щоб знайти прибуткові та інноваційні ідеї щодо свого блогу або просто дізнатися кілька хаків. Але як блогер, який прагне просувати свій вміст, ви повинні застосувати наведену нижче стратегію та забезпечити найкращі результати.

Створюйте дошки блогів

Дошки блогів часто називають дошками Pinterest, і вони мають певну мету. Ці дошки є групою збережених пінів, де концепція полягає в тому, щоб об’єднати схожі в організованому форматі.

Ви можете створити кілька дошок у своєму профілі та вибрати, чи публікувати їх вміст публічно, чи залишати його приватним. Отже, прокручуючи ідеї на домашній стрічці Pinterest, якщо ви знайдете щось цікаве, збережіть це для подальшого перегляду. Водночас ви можете перемістити ці збережені піни на одну з дощок у своєму профілі.

Вони надзвичайно корисні, коли вам потрібно зберегти кілька пінів у профілі, і стає важко перевірити ще раз із плутаного списку.

Бізнес-акаунти або блогери, які шукають потік трафіку на свій веб-сайт, можуть багато чого використати з цих дощок. Ви повинні створити окрему дошку для свого сайту блогів, щоб розділити всі ваші статті в одному місці.

Це дозволить вашим підписникам легко знаходити найкращий вміст в одному місці. Є більший шанс, що такі глядачі перейдуть на ваш веб-сайт і сплатять за ваші послуги чи продукти.

Групові ради

Ви можете поділитися дошками, таємними чи публічними, зі своїми товаришами. Вони відомі як дошки груп, і тут кожен користувач може переглянути вміст або додати до нього щось інше.

Отже, якщо ви ділитеся дошками зі своїми менеджерами, ви можете відстежувати зміни, поки відповідний відділ працює над додаванням корисних пінів.

Крім того, ви можете створити кілька розділів на кожній дошці, як на дошці подорожей можуть бути розділи з різними місцями або місцевостями. Засіб допомагає розділити вміст на певні рівні.

  10 інструментів планувальника Pinterest, щоб максимально збільшити свій потенціал закріплення

Завдяки більшій кількості пінів на дошці, розділення їх на категорії чи розділи зробить профіль акуратним і доступним для пошуку. Підписники та випадковий трафік легко знайдуть відповідний Пін і клацнуть далі, щоб перейти на сайт.

Подумайте про унікальне ім’я, яке можна оптимізувати

Назва Board відіграє вирішальну роль у досягненні вищого рейтингу за візуальним пошуком і, таким чином, перенаправленні відвідувачів до блогу. Хоча це не є примусом, але точною пропозицією було б зберегти назву, яка відповідним чином визначає характер вмісту Пінів.

Активація алгоритму Pinterest для розміщення пінів у стрічці повністю залежить від популярності дошки та залучення користувачів. Таким чином, унікальна описова назва залучить більше глядачів, щоб перевірити Піни.

Створити PIN-код

Завжди пам’ятайте, що створені вами піни говорять за вас. Це перше враження від публікації блогу у вашому профілі. Створення пінів є основною метою роботи на Pinterest, і ви можете використовувати зображення або відео для завантаження сюди.

Важливо використовувати якісні зображення або відео, які ефективно передають деталі теми, що розглядається в статті. Ви також можете використовувати редактор, щоб додати кілька підписів до зображення. Якщо ви завантажуєте відео, то нехай воно буде коротким і орієнтованим на дії.

Це перший крок, який може змусити користувача зачекати та натиснути PIN-код або зберегти його на потім. Під час створення PIN-коду обов’язково використовуйте всі поля належним чином.

Назва

Використовуйте стислу назву Піна. Це не обов’язково те саме, що блог, але вибір слів заохочує користувача читати далі.

Захоплюючий опис

Багато людей зацікавлені в тому, щоб прочитати та узгодити вміст самого Піна, перш ніж переходити далі на веб-сайт. Часто їх плутають з масою схожих шпильок, доступних на стіні, і саме тоді вражаючий опис робить вас іншим і кращим за інших.

Алгоритм Pinterest більше зацікавлений у розміщенні високоякісних пінів із відповідних дошок у каналах, ніж просто в обслуговуванні останніх угорі. Ви повинні витратити достатньо часу та ресурсів, щоб написати опис із дієвими словами.

Ключові слова

Ключові слова завжди є важливою частиною веб-пошуку, оскільки це єдине джерело, з якого людина може знайти бажаний результат. У вас може бути добре створений вміст, але він марний, якщо глядач не може його шукати.

Використання відповідних ключових слів або фраз у заголовку та описі Піна підвищує ймовірність того, що його виявлять. Ви також можете створити відповідні хештеги в описі та зображенні «альтернативні теги».

Навіть Pinterest отримуватиме піни до каналів користувачів, які виявляють інтерес до активності взаємодії з подібним вмістом.

Не забудьте додати посилання на свій блог під час завантаження PIN-коду. Сюди Pin перенаправлятиме потік користувачів. Це буде корисно, оскільки більшість користувачів відкладають пошук назви вашого бренду, але якщо є пряме посилання, вони зазвичай натискають, щоб дізнатися більше про вас.

Закріпити в потрібний час

Як правило, немає фіксованого правила публікувати вміст на соціальних сайтах у певний час. Але тут потрібно розуміти, що є певні проміжки часу, коли користувачі більш активні в соціальних мережах. Отже, якщо ви публікуєте в потрібний час⌚, тоді є високі шанси на залучення користувачів, на відміну від випадкових публікацій.

Зазвичай, якщо ви публікуєте щодня, ранок – найкращий час для створення публікацій, оскільки в цей час ваші читачі можуть увійти, щоб побачити ваш PIN-код угорі. Для щотижневих Pinners вихідні дні є найкращим часом для створення публікацій, оскільки користувачі мають достатньо часу для перегляду публікацій або їх збереження.

Ви можете проаналізувати трафік своїх пінів, коли ви публікуєте дописи у випадкові дні та години, щоб дізнатися, коли вони викликають найбільшу реакцію. Намагайтеся підтримувати узгодженість із часом публікації, тому що підписники знатимуть, коли чекати від вас свіжого піна, і зрештою задоволені поділяться ним.

  Як налаштувати бізнес-акаунт Pinterest і оптимізувати його для успіху

Закріпити кнопку у своєму блозі

Pinterest надає кнопку «Закріпити», яку можна додати на сайт блогу. Це дозволяє відвідувачам вашого веб-сайту зберігати статтю на дошці Pinterest, натиснувши кнопку. Ці збережені піни доступні для виявлення іншим користувачам платформи і, таким чином, допомагають збільшити трафік на сайт.

Коли користувачі зберігають піни та діляться ними за допомогою кнопки «Закріпити», алгоритм Pinterest знаходить їх автентичними та відповідними темі. Тому додавання цієї кнопки на сайт є простим способом просування бізнесу.

Ви можете додати на веб-сайт кнопку з кількома рядками коду або скористатися плагінами для сайтів WordPress. Pinterest також надає конструктор віджетів, який потребує кількох відомостей про тип кнопки, зображення та посилання, щоб додати кнопку безпосередньо.

Додавання багатих пінів на веб-сайт

Rich Pins є чудовим доповненням до Pinterest. Вони здатні отримувати корисні деталі з блогу, щоб синхронізувати їх із PIN-кодом. Вони дуже успішні для динамічного вмісту, оскільки змінна інформація автоматично оновлюється на шпильках.

Доступні три основні розширені піни: це піни статей, піни продуктів і піни рецептів для певних цілей. Розширені шпильки статті створюють назву, опис і автора вмісту. Піни продуктів містять найновіші ціни, наявність та інші відомості. У той же час «Піни рецептів» отримує назву, інгредієнти, час приготування, дієту тощо з вмісту.

Поширені помилки, яких слід уникати з Pinterest

Розробка стратегії використання Pinterest може принести багато переваг, від збільшення трафіку до брендингу вашого блогу. Створюючи свій Pinterest, як обговорювалося вище, ви повинні бути обережними, щоб уникнути деяких поширених помилок, щоб отримати ефективні результати.

  • Коли ви починаєте використовувати Pinterest для просування блогу, очевидно, що ви маєте пріоритет заповнити свій профіль, оскільки це створює позитивне враження на ваших глядачів. Детальний профіль підтверджує ваше існування та викликає довіру у підписників.
  • Завжди використовуйте стандартні зображення у своїх Пінах, які легко приваблюють глядачів. Невимушений підхід до вибору зображень може зіпсувати всю ідею використання Pinterest. Краще відредагуйте зображення, щоб зосередитися на об’єкті.
  • Не повторюйте зображення на своїх дошках, оскільки це відволікає увагу глядачів і зменшує цікавість до пошуку захоплюючого вмісту подібним чином. Ви не повинні повторно закріплювати, що часто сприймається як відсутність місця або відсутність креативності.
  • Відсутність спільного використання дошок для груп може негативно вплинути на ваш план залучення відвідувачів. Таким чином, приєднання до деяких високоефективних груп може використовувати більшу кількість спільних пінів, які в кінцевому підсумку досягають каналів.
  • Не забувайте про аналітичний звіт на Pinterest. Це допоможе вам попрацювати над менш ефективними пінами, в той же час беручи інформацію з найефективніших.
  • Не ігноруйте неефективні піни, оскільки ви можете почекати кілька днів або тижнів, щоб проаналізувати статистику та знову оптимізувати вміст, щоб охопити ширшу аудиторію.
  • Не уникайте дослідження ключових фраз, які достатньо описують вміст вашого блогу. Замість того, щоб наповнювати опис громіздкими деталями, спробуйте написати висновок, що містить дієві слова.

Уникнення помилок у Pinterest також є ефективною стратегією для розподілу результатів для веб-трафіку.

Примітка автора

Pinterest, безсумнівно, є дивним елементом для цифрових маркетологів. Він має можливість популяризувати онлайн-бізнес, одночасно збільшуючи їхні продажі. Все, що вам потрібно, це унікальна спеціальна стратегія, зосереджена на пінах, що привертають увагу, щоб залучити користувачів.

Не має значення, якщо у вас спочатку є менша кількість підписників, тому що Pinterest все одно рекламуватиме ваш пін-код на головних стрічках, де він відповідає інтересам користувачів. Отже, якщо ви робите креативні піни з інноваційним дизайном і свіжим вмістом, це швидко приверне глядачів до ваших блогів.

Далі дізнайтеся, як заробляти гроші на Pinterest і процвітати на платформі.