Як використовувати Paint Cocreator для створення зображень AI у Windows 11

| | 0 Comments| 1:19 PM
Categories:

Microsoft планує включити штучний інтелект у кожен куточок Windows 11, про що свідчить функція Copilot та її інтеграція в багато продуктів Microsoft. Він також тестує функцію Cocreator для програми Microsoft Paint на каналі Windows Insider. Ця функція дозволить користувачам використовувати потужність ШІ для створення зображень за допомогою введення тексту. Давайте розберемося, як це працює.

Що таке Paint Cocreator?

Paint Cocreator — це функція, вбудована в програму Microsoft Paint. Він може створювати кілька версій зображень за допомогою DALL-E, системи штучного інтелекту зображень на основі текстових вводів, які ви надаєте. Крім того, він пропонує кілька варіантів стилю для зображень, які можна використовувати для створення зображень, що належать до певної теми.

Додаток Paint вже отримав значні оновлення, такі як опція Fit to Window, підтримка шарів зображень і функція видалення фону.

Як користуватися функцією Paint Cocreator

Функція Paint Cocreator знаходиться на експериментальній стадії та доступна для інсайдерів Windows. Якщо ви зареєстрували свій ПК у каналі Canary, Dev або Beta програми Windows Insider, ви можете спробувати функцію Cocreator. Користувачам Release Preview Insider доведеться чекати довше.

  Як усунути проблеми зі звуком Bluetooth у Windows 10

По-перше, оновіть ПК Windows Insider до останньої доступної збірки. Після цього перевірте Microsoft Store на наявність оновлень для програми Paint. Функція Cocreator доступна у версії 11.2309.20.0 або новішій, тому її потрібно оновити, щоб отримати до неї доступ.

Ви також можете скористатися UUP Dump для завантаження збірок Windows Insider без реєстрації в програмі. Переконайтеся, що ви ввійшли за допомогою облікового запису Microsoft на своєму ПК з Windows 11, інакше ви не зможете приєднатися до списку очікування та використовувати цю функцію.

Після цього запустіть програму Paint, і ви побачите в програмі значок функції Cocreator. Натисніть на нього, щоб відкрити функцію на бічній панелі. Тепер натисніть кнопку Приєднатися до списку очікування. Ви отримаєте електронний лист від компанії у свій офіційний обліковий запис Microsoft про отримання доступу до функції.

Щоб скористатися функцією Paint Cocreator, виконайте наведені нижче дії.

  Як усунути проблеми з Bluetooth у Windows
 • Відкрийте програму Paint.
 • Натисніть на піктограму Cocreator у верхньому меню. Це відкриє функцію на бічній панелі.
 • Введіть детальний опис зображення, яке ви хочете створити за допомогою ШІ. Ми набрали «кіт у піратському капелюсі, їде на машині, у сільській місцевості, детально».
 • Натисніть спадний список під опцією «Вибрати стиль». Клацніть будь-яку опцію або не вибирайте її.
 • Натисніть кнопку Створити.
 • Зачекайте, доки функція згенерує зображення на основі наданої вами підказки. Створення зображень і отримання їх із сервера може зайняти деякий час. Він створить три набори зображень для кожного запиту.
 • Після створення зображень ви можете клацнути їх, щоб додати до зображення або порожнього полотна.
 • Щоб зберегти згенероване зображення, клацніть піктограму з крапками зображення та виберіть параметр Зберегти зображення.
 • Назвіть зображення та натисніть кнопку «Зберегти», щоб зберегти його у форматі PNG.
 • Подібним чином ви можете спробувати більше комбінацій і стилів, щоб створити різні зображення на основі однієї підказки. Пам’ятайте, що на створення зображення витрачається один кредит за раз.

    Як використовувати контекстне меню для копіювання/переміщення файлів до папки в Windows 10

  Чи хороший Paint Cocreator?

  Paint Cocreater створює набір із трьох зображень із кожним запитом. Нам сподобалася ідея інтеграції параметра попередньо визначених стилів у підказку, щоб зробити зображення точним. Однак ця функція займає трохи більше часу, щоб отримати зображення із сервера.

  Функція збереження дозволяє зберігати будь-яке зі згенерованих зображень у високій роздільній здатності, але роздільна здатність не перевищує 1024 x 1024 пікселів.

  На експериментальній фазі ви отримуєте лише 50 кредитів, щоб спробувати цю функцію. Після цього ви все ще можете використовувати Copilot для створення зображень за допомогою Bing Image Creator.

  Створення зображень ШІ в Paint

  Інтеграція функції створення зображень штучного інтелекту в програму Paint стане благом для користувачів. Програма вже підтримує шари та кілька інших функцій, які, безумовно, зменшать залежність від сторонніх програм для базових анотацій і редагування зображень. Користувачам, які не є користувачами Inisder, доведеться ще трохи почекати, щоб спробувати Paint Cocreator.