Як використовувати Microsoft Bing AI Chat у будь-якому веб-браузері (робочий метод)

| | 0 Comments| 9:55 AM
Categories:

З моменту запуску кілька тижнів тому новий Bing AI від Microsoft був сприйнятий із сумішшю любові та скепсису. У той час як деякі користувачі витратили незліченну кількість годин на розмови з ним, інші насторожено ставилися до його відповідей. Компанія навіть втрутилася та обмежила відповіді Bing, щоб тримати його під контролем. Однак ще одним обмеженням нового чат-бота Bing AI є те, що ви можете використовувати його лише в браузері Microsoft Edge. Якщо ви належите до зграї, яка (якимось чином) любить Bing, але не хоче використовувати Edge, вам пощастило. Тепер є зручний спосіб використовувати новий Microsoft Bing AI у всіх браузерах для настільних ПК. Тож запустіть нову вкладку в Google Chrome і почнемо.

Використовуйте чат Bing AI у будь-якому веб-браузері (2023)

Перш ніж ми почнемо використовувати Bing AI Chat у будь-якому браузері на Windows або Mac, ми маємо виконати певні вимоги. Однак, якщо ви вже знаєте про це, скористайтеся таблицею нижче, щоб перейти до самого процесу.

Вимоги для доступу до Bing AI у вашому браузері

1. Обліковий запис Microsoft

Оскільки ми збираємося використовувати службу Microsoft, нам знадобиться обліковий запис Microsoft для використання Bing AI. На щастя, його легко зробити. Просто перейдіть на сторінку облікового запису Microsoft (зареєструватися) і зробіть один для себе. Вам потрібно надати кілька стандартних даних і підтвердити свою електронну пошту, але після цього все буде готово.

  Як виправити відсутність звуку на телевізорі під час трансляції на Chromecast з Chrome

2. Доступ до нового Bing

Новий чат-бот Bing AI наразі вийшов із обмеженим доступом. Таким чином, вам потрібно буде приєднатися до списку очікування, щоб вас допустили. Хоча це не ідеальний варіант, наразі це єдиний спосіб почати використовувати новий Bing AI у веб-браузері.

Створивши обліковий запис Microsoft, обов’язково ввійдіть за допомогою нього. Після цього перейдіть на офіційний веб-сайт Microsoft Bing (Приєднуйтесь) і натисніть кнопку «Приєднатися до списку очікування».

3. Розширення Bing Chat для всіх браузерів

Ця остання вимога також є найважливішою для використання нового Bing у всіх ваших браузерах. Ми будемо використовувати розширення під назвою «Bing для всіх браузерів», яке вмикає цю зручну функцію. Щоб виконати ці вимоги, завантажте Bing для всіх браузерів (Chrome і Firefox). Ті, хто шукає репозиторій, можуть переглянути сторінку Github (Відвідайте).

Як використовувати Bing AI Chat у будь-якому браузері на робочому столі

Коли все готово, давайте почнемо з налаштування та використання нового чат-бота Bing AI у інших браузерах, крім Microsoft Edge. Просто виконайте наведені нижче дії, щоб дізнатися, як це працює.

  Як купити віртуальну землю в Метавсесвіті?

1. Відкрийте нову вкладку у своєму браузері та клацніть розширення браузера Bing поруч із адресним рядком. Коли він відкриється, натисніть кнопку «Відкрити чат Bing».

2. Є висока ймовірність, що ви вийдете зі свого облікового запису Microsoft, отже, ви просто потрапите на головний екран Microsoft Bing. Там натисніть кнопку «Увійти» у верхньому правому куті.

3. Продовжуйте вводити свою адресу електронної пошти та пароль для входу. Якщо вам буде запропоновано залишитися в системі, натисніть «Так» на наступному екрані.

4. Після завершення закрийте відкриту вкладку Bing і натисніть розширення та кнопку, як показано на першому кроці. Після цього відкриється режим чату Bing AI, і ви готові до роботи.

Як ми вже згадували вище, ви отримаєте доступ лише після отримання дозволу від Microsoft. Цей крок вимагатиме реєстрації, як показано вище, а потім очікування підтвердження поштою. Однак не хвилюйтеся, оскільки вам не доведеться довго чекати. Тим не менш, коли ви це зробите, ви можете виконати наведені вище кроки, щоб легко встановити Bing у всіх своїх браузерах.

Мій досвід використання чат-бота Bing AI у різних браузерах був досить легким. Розширення запускає Bing швидко та без проблем. Мені вдалося багато разів поспілкуватися з чат-ботом штучного інтелекту без збою браузера чи розширення. Крім того, я навіть встановив Bing AI у Firefox, і там він також добре працював. Тому незалежно від того, який веб-переглядач ви використовуєте, можна з упевненістю сказати, що ви можете використовувати там бота MS Bing AI.

  Як отримати кількість символів із контекстного меню клацання правою кнопкою миші у Firefox

Використовуйте чат-бот Bing AI у всіх своїх браузерах

Ми сподіваємося, що цей короткий посібник допоможе вам налаштувати новий Microsoft Bing AI у всіх ваших браузерах, будь то macOS чи Windows. Завершивши роботу з чат-ботом Bing AI, перегляньте інші програми для створення штучного інтелекту, а також деякі цікаві речі, які ви можете робити з ChatGPT. Ну що, це вже набридло? Потім перегляньте ці найкращі альтернативи ChatGPT або придбайте Snapchat+ і спробуйте його новий чат-бот «My AI» у програмі обміну повідомленнями. Якщо у вас виникнуть проблеми, залиште свої запитання в коментарях нижче.