Як використовувати Jio та Airtel 5G на iPhone в Індії

Categories:

Незважаючи на те, що Airtel і Jio вже кілька місяців увімкнули 5G на своїх індійських SIM-картах, користувачі iPhone поки що не можуть користуватися цими послугами. Однак Apple нарешті випустила оновлення iOS 16.2 для всіх, яке забезпечує такі функції, як налаштування Always on Display і підтримку мереж 5G в Індії. Отже, якщо ви раді нарешті почати користуватися швидкісними мережами 5G, ось як використовувати Jio 5G і Airtel 5G на iPhone в Індії.

Як отримати доступ до мереж 5G за допомогою Jio та Airtel на iPhone в Індії

Увімкнути 5G на вашому iPhone досить просто, але ми все одно розглянемо кроки один за одним, щоб переконатися, що ви можете виконувати їх без будь-яких проблем. Ми також проведемо порівняння швидкості між 4G і 5G, щоб ви могли отримати уявлення про реальні відмінності швидкості, які ви можете очікувати.

Примітка: вам потрібно буде оновити свій iPhone до iOS 16.2, перш ніж ви зможете користуватися послугами 5G.

Увімкніть Jio/Airtel 5G на iPhone в Індії

Увімкнути 5G на вашому iPhone дуже просто. Однак кроки дещо відрізняються залежно від того, яку SIM-картку ви використовуєте в iPhone або дві SIM-картки. Тут ми наведемо кроки для обох налаштувань.

  Як зареєструватися в онлайн-сервісі Philo в прямому ефірі

Увімкніть 5G на iPhone з однією SIM-картою

Якщо у вас iPhone з однією SIM-картою, ось як ви можете почати використовувати Jio або Airtel 5G:

  • Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone і натисніть «Мобільні дані». Зверніть увагу, що це також може називатися «Стільникові дані» на вашому iPhone.

  • Тут натисніть «Параметри мобільних даних», а потім натисніть «Голос і дані».

  • Виберіть «5G Auto» або «5G On», щоб увімкнути 5G на вашому iPhone, і все.

Примітка. Якщо ви виберете 5G Auto, ваш iPhone автоматично переключиться на мережі 5G, якщо це істотно не вплине на час автономної роботи. Однак, якщо ви хочете завжди використовувати 5G, незалежно від того, як це впливає на час автономної роботи вашого iPhone, ви можете вибрати 5G On.

Увімкніть 5G на Dual SIM iPhone

Якщо ви використовуєте дві SIM-карти у своєму iPhone, екран мобільних даних виглядатиме дещо інакше. Ось як можна ввімкнути Jio 5G або Airtel 5G на своєму iPhone з двома SIM-картами:

  • Відкрийте налаштування та натисніть «Мобільні дані».

  • Тут натисніть «Основний» або «Додатковий», залежно від того, яку SIM-картку ви використовуєте для підключення мобільних даних. У цьому прикладі я використовую свою SIM-карту Airtel (основну). Далі натисніть «Голос і дані».

  • Тут ви можете вибрати «5G Auto» або «5G On», щоб увімкнути 5G на вашому iPhone.
  7 способів перевірити, чи існує файл або папка в Python

Примітка. Якщо ви виберете 5G Auto, ваш iPhone автоматично переключиться на мережі 5G, якщо це істотно не вплине на час автономної роботи. Однак, якщо ви хочете завжди використовувати 5G, незалежно від того, як це впливає на час автономної роботи вашого iPhone, ви можете вибрати 5G On.

Список iPhone з підтримкою 5G

Ось список iPhone, які можуть підключатися до мереж 5G:

  • iPhone SE 3
  • iPhone 12, 12 mini, 12 Pro і 12 Pro Max
  • iPhone 13, 13 mini, 13 Pro і 13 Pro Max
  • iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro і 14 Pro Max

Тест швидкості 4G проти 5G

Увімкнувши 5G на своєму iPhone 13 Pro, я вирішив порівняти швидкість 4G і 5G, яку я отримував в офісі Beebom. Ось результати тесту швидкості.

Порівняння тесту швидкості 4G (ліворуч) і 5G (праворуч)

Як бачите, швидкість, яку я отримую в 5G, не відповідає операторам. Однак швидкість 5G у багато разів вища, ніж я отримував у 4G на тому ж місці, тож це безперечно покращення. Якщо ви часто повільно завантажуєте веб-сайти та буферизуєте відео, 5G безперечно має змінити ваше щоденне використання.

Примітка: оскільки 5G здатний передавати дані на набагато вищих швидкостях, він може дуже швидко використати ваш обсяг даних. Обов’язково стежте за використанням мобільних даних, якщо ви постійно використовуєте свій iPhone у мережі 5G.

поширені запитання

З. Чи доступна iOS 16.2 для всіх?

  13 найкращих програм для редагування PDF та онлайн-сервісів у 2022 році

Так, iOS 16.2 випущено для кожного, тож вам не потрібно бути розробником або публічною бета-версією, щоб інсталювати iOS 16.2 на свій iPhone.

Q. Чи підтримує iPhone 11 5G в Індії?

Ні, iPhone 11 не підтримує з’єднання 5G. Лише iPhone SE 3-го покоління та iPhone серії 12 і пізніші мають підтримку мереж 5G.

Будьте готові до швидкостей 5G з iOS 16.2

iOS 16.2 є бажаним оновленням для користувачів iPhone з кількох причин. Він не тільки приносить такі функції, як новий додаток Freeform для співпраці та підтримку Apple Music Sing, але також нарешті додає довгоочікувану підтримку 5G в індійських пристроях iPhone. Тепер, коли ви знаєте, як увімкнути 5G на iPhone в Індії, дайте нам знати, чи збираєтеся ви використовувати 5G, чи поки що плануєте дотримуватися 4G? Якщо ви вже почали використовувати 5G, поділіться з нами своїм досвідом і повідомте нам, якщо у вас виникли проблеми з 5G на iPhone в Індії.