Як використовувати Hotjar із Google Analytics для кращого аналізу

| | 0 Comments| 5:01 AM
Categories:

Ви вперше налаштували свій ресурс Google Analytics і думаєте, що робити далі! Інтегруйте дані Google Analytics із Hotjar, щоб прогнозувати ефективність веб-сайту, виправляти проблеми з клієнтами та оптимізувати воронки продажів.

Google Analytics — це потужний інструмент аналізу даних для моніторингу веб-сайтів. Відповідно до нещодавнього звіту, опублікованого 6сенс. Однак Google Analytics корисний лише тоді, коли ви хочете виявити відстаючі показники або минулі дані вашого веб-сайту чи платформи електронної комерції.

З іншого боку, Hotjar, який має просто Частка 3,5%. на ринку веб-аналітики в тренді з іншої причини. Це дозволяє передбачити поведінку клієнтів, реалізувати передбачені вами функції та збільшити відвідуваність веб-сайту або діяльність воронки продажів.

Щоб подолати недоліки Google Analytics, спробуйте інтегрувати GA зі своїм обліковим записом Hotjar прямо зараз і відчуйте різницю. Нижче ви знайдете все, що вам потрібно знати, а також покрокові вказівки та поради, які працюють.

Що таке Hotjar?

Hotjar — це платформа аналізу взаємодії з клієнтами для веб-сайтів брендів, сайтів блогів, сайтів електронної комерції, веб-додатків і всього іншого, що постачається з розміщеним гіперпосиланням або URL-адресою. Він містить такі інструменти відстеження досвіду роботи з продуктом, як теплові карти, записи, відгуки, опитування, інтерв’ю та воронки в одному простому веб-додатку.

Таким чином, ви можете виявити проблеми веб-сайту або платформи електронної комерції, які зменшують відвідуваність веб-сайту або конверсії, створити прогнозне рішення та застосувати його на своєму веб-сайті за доступною ціною.

Найкраще в Hotjar — це його великі навчальні ресурси, такі як інтерактивні навчальні курси, відеоуроки та статті довідкового центру. Таким чином, якщо ви власник веб-сайту з обмеженими навичками керування клієнтським досвідом, ви можете легко безкоштовно навчитися користуватися Hotjar і стати майстром цієї справи.

Основні характеристики Hotjar

Ось основні функції та функції Hotjar, які допоможуть вам виправити трафік вашого веб-сайту та кількість конверсій:

 • Набір інструментів спостереження: складається з інструментів Heatmap і Recording. Heatmap показує елементи вашого веб-сайту, які найчастіше клацають. Інструмент запису дозволяє записувати ваші сеанси на веб-сайті як користувач і знаходити можливості для покращення.
 • Набір інструментів «Запитай». У ньому є інструмент штучного інтелекту, який допоможе вам проводити опитування та кампанії відгуків на вашому веб-сайті, щоб знати, що мають сказати ваші клієнти.
 • Набір інструментів для залучення: функція Hotjar Interviews дозволяє спілкуватися з клієнтами в особистих бесідах. Тут ви можете отримати доступ до кваліфікованих учасників та всіх інших інструментів для опитування клієнта.
 • Воронки: якщо ви використовуєте багато воронок для збору потенційних клієнтів, конверсії та продажів, ви можете перевірити їх ефективність за допомогою інструмента Воронки.

Що таке Google Analytics?

Google Analytics (GA) генерує дані в режимі реального часу для ваших веб-сайтів, веб-додатків і мобільних додатків, які працюють на різних пристроях і доступ до яких здійснюється з різних точок земної кулі. Такі дані веб-сайту, як унікальні відвідувачі, щомісячні користувачі, постійні користувачі, підписані відвідувачі, середній час взаємодії, загальний дохід тощо, надходять з інструменту GA.

Якщо ви експерт з аналізу даних і керування веб-сайтами, ви можете скористатися Google Analytics. Це дає вам змогу збирати корисну інформацію з необроблених даних веб-сайту, щоб ви могли розробити унікальний трафік веб-сайту та плани покращення продажів. Це також допоможе вам вибрати, куди інвестувати найбільше, якщо ви вирішите скористатися платним онлайн-маркетингом для збільшення відвідуваності веб-сайту або мобільного додатка.

  7 способів виправити це

Основні функції Google Analytics

Знайдіть нижче важливі функції інструмента GA:

 • Можливості моделювання Google забезпечують автоматизацію таких завдань, як відповіді на ваші запитання, проактивна статистика та безпечне моделювання.
 • Створюйте докладні звіти про взаємодію користувачів із вашими програмами та веб-сайтами в таких сегментах, як звіти про залучення користувачів, звіти про залучення користувачів, звіти про монетизацію веб-сайтів/додатків тощо.
 • Дізнайтеся про точну рентабельність інвестицій для платних рекламних кампаній, які ви проводите в Пошуку Google або інших рекламних мережах Google.
 • Це дозволяє створювати візуалізації даних для дослідження воронки, дослідження шляху, дослідження когорти, тривалості користувача, дослідження користувача тощо.

Hotjar проти Google Analytics

Ви можете дізнатися про відмінності між інструментами веб-аналітики Hotjar і Google Analytics у наступній таблиці:

ФункціяHotjarGoogle AnalyticsМетаАналіз поведінки користувачів Аналітика веб-трафіку та збір кількісних данихІнтерфейс користувача Зручний для користувача; візуальний зворотний зв’язок складний інтерфейс Збір даних Теплові карти, записи сеансів, відгуки та опитування Трафік, демографічні показники та події Статистика відвідувачів Поведінка, відгуки та опитування Джерела трафіку, показник відмов тощо Дані в реальному часі Дані в реальному часі лише про взаємодію користувача з веб-сайтом у вигляді теплових карт Надає дані в реальному часі Взаємодія з користувачем Фокуси на взаємодію з користувачем. Зосереджено на аналітиці веб-трафіку. Відстеження конверсій. Обмежене відстеження конверсій. Широке відстеження конверсій. Модель ціноутворення. На основі підписки. Безкоштовні та преміум-версії.

Чому вам потрібно використовувати Hotjar і Google Analytics разом?

Ось чому вам потрібно інтегрувати GA в Hotjar для тієї самої веб-власності, щоб найкращим чином використовувати ці розширені інструменти веб-аналітики:

 • Hotjar зосереджується на поведінці користувачів за допомогою теплових карт, записів сеансів і опитувань, а Google Analytics надає детальні кількісні показники. Разом вони дають вам як якісну, так і кількісну інформацію.
 • Ви можете застосовувати фільтри за тепловими картами та записами подій на Hotjar, і інструмент автоматично фільтрує дані властивостей GA відповідно. Таким чином, ви можете легко співвіднести необроблені дані, згенеровані GA, з якісними висновками Hotjar.
 • Hotjar допомагає вам зрозуміти взаємодію користувачів і больові точки за допомогою теплових карт і записів сеансів. Навпаки, Google Analytics надає дані про показники відмов і перегляди сторінок. Ви можете комбінувати ці точки даних веб-сайту, щоб покращити інтерфейс користувача та UX сайту.
 • Ви можете використовувати Google Analytics для збору даних про конверсії на своєму веб-сайті та в мобільному додатку. Якщо значення нижчі за очікувані, ви можете запустити кампанії зворотного зв’язку та опитування через Hotjar, щоб дізнатися про проблеми клієнтів безпосередньо з них.
 • Поєднання даних із Hotjar і Google Analytics може допомогти вам проводити ефективніші A/B-тести. Ви можете використовувати Hotjar для визначення проблемних областей і Google Analytics для вимірювання впливу змін на ключові показники.
 • Такі функції Hotjar, як теплові карти та записи сеансів, можуть точно визначити проблеми зручності використання, а Google Analytics може підтвердити їхній вплив на показники відмов і тривалість сеансів.
 • Перевірка точності аналітичних даних веб-сайту є вирішальним кроком під час внесення серйозних змін до стабільного веб-сайту. Таким чином, коли ви спостерігаєте зниження конверсії в Google Analytics, Hotjar Heatmaps і аналіз воронки також повинні відображати ті самі результати. Однак якщо ви бачите абсолютно різні результати в цих двох інструментах, модель збору даних має бути помилковою.
 •   Як скопіювати папку на Google Drive

  Як підключити Hotjar до Google Analytics

  Якщо ви бажаєте зв’язати свій ресурс Google Analytics з обліковим записом Hotjar, це можна зробити лише з програми Hotjar. Google Analytics не дозволяє інтегрувати програми сторонніх розробників, як-от Hotjar, за винятком власних програм Google, як-от Google Ads, Google Play Links, Search Console Links тощо.

  Іншим способом інтеграції Hotjar і Google Analytics є використання протоколу «If This Then That» або IFTTT, подібного до тих, які пропонують Zapier, IFTTT, Pabbly тощо.

  Нижче наведені вимоги та кроки, які ви повинні знати:

  Вимоги для підключення Hotjar до Google Analytics

  Ось передумови для інтеграції Hotjar і GA:

 • Ви повинні мати підписку Business або Scale на інструмент Hotjar. Інтеграція не працюватиме з підписками Hotjar, такими як Plus і Basic.
 • Якщо ви запровадили GA для свого веб-сайту через Google Tag Manager або будь-які інші рішення для керування тегами, інтеграція не працюватиме.
 • Ви вже повинні налаштувати властивість GA для цільового веб-сайту безпосередньо в інструменті GA.
 • Крім того, ви повинні додати інструмент Google Analytics безпосередньо до коду веб-сайту та не використовувати сторонні плагіни.
 • Функції Universal Analytics, як-от Google Analytics Goals, не працюватимуть, оскільки їх було припинено в липні 2023 року.
 • Якщо ви створили події веб-сайту безпосередньо в інструменті GA, Hotjar зможе їх виявити. Однак, коли ви створюєте події в іншому місці та передаєте їх до GA, Hotjar не може виявити події.
 • #1. Інтеграція Hotjar із Google Analytics

 • Відкрийте веб-програму Hotjar.
 • Натисніть спадне меню веб-сайту над кнопкою «Огляд».
 • Виберіть цільовий веб-сайт.
 • Тепер клацніть піктограму інтеграції, розташовану у верхньому правому куті веб-програми.
 • Введіть Google Analytics у полі пошуку.
 • Натисніть Підключитися, коли побачите інтеграцію GA.
 • На екрані Google Analytics від Hotjar активуйте такі перемикачі:
  • Надсилайте свої події Google Analytics до Hotjar: автоматично створюйте події
  • Надсилайте ідентифікатори користувачів Hotjar до Google Analytics: автоматично надсилайте ідентифікатори користувачів Hotjar
 • Після успішного підключення натисніть параметри аналітики Hotjar, як-от записи, теплові карти, опитування тощо, і застосуйте відповідні фільтри GA, щоб використовувати дані GA в Hotjar.
 • #2. Використання Zapier

 • Увійдіть у свій обліковий запис Zapier.
 • Тепер відвідайте це Інтеграція Hotjar + Google Analytics елемент на Zapier.
 • Клацніть спадне меню «Вибрати тригер» і виберіть будь-який елемент тригера на свій вибір.
 • Так само клацніть спадне меню «Вибрати дію» та виберіть дію, яку має виконати Hotjar або Google Analytics.
 • Натисніть кнопку Підключити мої програми.
 • Тепер ви маєте побачити полотно Zapier із вибраними тригерами та діями за участю Hotjar і GA.
 • Клацніть піктограму кожної програми та увійдіть у свої облікові записи в Hotjar і GA.
 • Нарешті натисніть «Опублікувати», щоб почати використовувати Zap.
 • Найкращі поради щодо використання інтеграції Google Analytics Hotjar

  Нижче наведено кілька порад, яких можна дотримуватися:

 • Якщо для перегляду записів у Hotjar використовуються події, згенеровані GA, створіть спеціальний параметр Hotjar на сторінці Адміністратор > Спеціальні визначення.
 • Використовуйте спеціальні події в Google Analytics, щоб відстежувати певні взаємодії користувачів на вашому веб-сайті.
 • Використовуйте сегменти Google Analytics для аналізу поведінки користувачів у певних групах і виявлення закономірностей.
 • Поєднайте дані Hotjar із Google Analytics, щоб отримати повне уявлення про поведінку та відгуки користувачів.
 • Накладайте теплові карти Hotjar на дані Google Analytics, щоб побачити, де натискають користувачі та як це узгоджується з вашими джерелами трафіку.
 • Виконайте A/B-тестування та використовуйте Google Analytics, щоб оцінити вплив на ваші ключові показники. Крім того, поєднайте з Hotjar, щоб збирати відгуки користувачів про варіанти.
 • Створіть воронки в Google Analytics, щоб відстежувати шлях користувача та визначати точки виходу. Тепер використовуйте Hotjar, щоб дослідити, чому користувачі відмовляються від процесу, перш ніж завершити шлях послідовності.
 •   11 класних ігрових столів для професійних геймерів [2022]

  Як співвіднести дані Hotjar і Google Analytics

  Нижче наведено кілька реальних прикладів, коли я використовував дані Hotjar і GA разом для покращення взаємодії з клієнтами, а також ефективності веб-сайту.

  Ці приклади також допоможуть вам зрозуміти, як генерувати корисну інформацію шляхом співвіднесення даних з обох платформ веб-аналітики:

  Сторінки з високим показником відмов із записами сеансів

  Припустімо, що ваш веб-сайт електронної комерції має високий показник відмов, що погано впливає на ваш дохід. Дані про показник відмов можна легко зібрати за допомогою інструмента GA. Тепер, щоб дізнатися, що змушує користувачів залишати веб-сайт, як тільки вони потрапляють на нього, ви можете використовувати записи сеансу Hotjar.

  Дізнайтеся про сеанси, під час яких користувачі покидали веб-сайт занадто рано, і проаналізуйте, як ці користувачі взаємодіють із веб-сайтом. Чи швидко вони відходять? Вам важко знайти інформацію? Це може допомогти вам визначити першопричину та вирішити проблему з показником відмов.

  Глибина прокручування та залучення за допомогою теплових карт і часу на сторінці

  Якщо інструмент GA показує, що час перебування на сторінці для певної сторінки блогу замалий, це вказує на проблему з веб-сайтом блогу або конкретною статтею блогу, яку ви відстежуєте. Щоб підтвердити результати Google Analytics, скористайтеся інтеграцією Hotjar, щоб проаналізувати, як користувачі прокручують сторінку блогу. Тут ви можете вибрати інструмент Heatmap Hotjar.

  Низький час на сторінці означає, що відвідувачі не доходять до кінця сторінки блогу. Теплова карта Hotjar також має підтвердити це. Після підтвердження внесіть зміни в статтю, зробіть її більш привабливою тощо, щоб переконатися, що користувачі прокрутять її до кінця.

  Аналіз рівня конверсії за допомогою опитувань із зворотним зв’язком

  Якщо дані Google Analytics вказують на те, що коефіцієнт конверсії занизький для сторінки оформлення замовлення, ви можете використати ці дані для запуску кампанії відгуків Hotjar.

  Ви можете визначити конкретні сеанси користувачів, у яких конверсії надто низькі, і створити шаблон. Тепер використовуйте Hotjar AI, щоб запускати проактивні кампанії відгуків і опитувань, щоб збирати думки користувачів про такі скасування каси в майбутньому.

  Висновок

  Щоразу, коли ви бачите падіння відвідуваності веб-сайту чи коефіцієнта конверсії або раптово не працює ідеальна воронка продажів, ви переходите до інструментів веб-аналітики. Google Analytics є найбільш надійним і доступним варіантом. Однак він генерує лише числові значення, а не видимі чи точні причини низької продуктивності.

  Тут ви повинні поєднати дані GA з Hotjar, щоб отримати відповідь на падіння продуктивності та як це виправити. Щоб впевнено підвищити продуктивність веб-сайту, дотримуйтеся кроків і рекомендацій щодо інтеграції Hotjar і GA.

  Далі дізнайтеся про альтернативи Google Analytics, щоб прийняти зважене рішення про покупку.