techukraine.net techukraine.net Як використовувати GPT-4 у ChatGPT прямо зараз

Як використовувати GPT-4 у ChatGPT прямо зараз

Categories:

З моменту дебюту в листопаді 2022 року ChatGPT став основою штучного інтелекту. Незважаючи на те, що вихор хвилювання навколо його можливостей дещо вщух, ChatGPT залишається надзвичайно популярним і потужним інструментом.

З випуском OpenAI довгоочікуваної великої мовної моделі GPT-4 ChatGPT став значно потужнішим. Але як отримати GPT-4? Як ви можете використовувати GPT-4 у ChatGPT прямо зараз?

Що таке GPT-4?

GPT-4, скорочення від Generating Pre-trained Transformer 4, є четвертою ітерацією сімейства GPT великих мовних моделей, розроблених OpenAI. Це наступник моделі GPT-3, на якій працює вірусний ШІ-чат-бот ChatGPT. GPT-4, як і його попередник, GPT-3, призначений для генерування тексту, схожого на людину, виконання таких завдань, як узагальнення та мовний переклад, і навіть створення творчого тексту, наприклад віршів, пісень для музики та художньої літератури.

Він був навчений на масивному масиві текстових даних і може виконувати широкий спектр завдань обробки природної мови з вражаючою точністю та плавністю.

Перед публічним запуском перспектива GPT-4 викликала величезний хвилювання серед спільноти штучного інтелекту через його рекламовані можливості та потенційне застосування в різних сферах. Тепер GPT-4 тут, але як ви можете отримати до нього доступ?

Як отримати доступ до GPT-4 на ChatGPT

Автор зображення: T. Schneider/Shutterstock

Отже, GPT-4 тут, але як приєднатися до акції? Як випробувати всі його рекламовані можливості?

OpenAI поставив свою найновішу, найелегантнішу модель GPT-4 за тарифний план підписки на 20 доларів США на місяць. Хоча це не гарна новина для безкоштовних користувачів ChatGPT, це ще одна причина перейти на ChatGPT Plus. Якщо ви вже використовуєте платний план, ви можете змінити модель GPT свого облікового запису з GPT-3.5 за замовчуванням на GPT-4 за запитом, дозволяючи вам переключатися між обома моделями. Це має допомогти вам оцінити потужність ітерації GPT-4.

  Як змінити назву Airdrop – iPad, iPhone, Mac [2022]

Для користувачів безкоштовного рівня, щоб розпочати роботу з GPT-4, вам знадобиться підписка на ChatGPT Plus. Отже, як оновити до ChatGPT Plus?

Як перейти на ChatGPT Plus

Щоб оновити обліковий запис ChatGPT до преміум-плану ChatGPT Plus:

 • Перейдіть до ChatGPT.
 • У нижній частині лівої бічної панелі інтерфейсу чату знайдіть і натисніть «Оновити до Plus».
 • Ви отримаєте спливаюче вікно з порівнянням безкоштовного плану та плану ChatGPT Plus. Натисніть зелену кнопку «План оновлення».
 • Далі ви будете перенаправлені на сторінку, де надасте дані своєї кредитної картки та іншу платіжну інформацію. Надайте всю необхідну інформацію та здійсніть оплату.
 • Щойно ваш платіж буде підтверджено, ви тепер матимете доступ до моделі OpenAI GPT-4 разом зі старішими моделями GPT-3.5 за замовчуванням і GPT-3.5.
 • Виберіть модель GPT-4 зі спадного списку в інтерфейсі чату ChatGPT, виберіть потрібний режим і почніть використовувати GPT-4 із ChatGPT.
 • Один зі способів переконатися, що ви використовуєте модель GPT-4 замість старих моделей, — перевірити колір логотипу OpenAI, який стоїть перед відповідями ChatGPT. Відповідям моделі GPT-3.5 передує зелено-білий логотип, тоді як відповідям GPT-4 передує чорно-білий логотип.

  Яка різниця між GPT-3.5 і GPT-4?

  GPT-4 відрізняється від попередніх версій двома основними ознаками: він демонструє значно розширені можливості, але встановлює непопулярну, обмежувальну квоту повідомлень.

  1. Покращення продуктивності

  GPT-4 значно покращується порівняно з GPT-3.5 у таких сферах, як здоровий глузд, математика, творчість і генерування коду. Наприклад, GPT-4 надзвичайно добре працює на змодельованих адвокатських іспитах, потрапивши до 10% найкращих учасників тестування, що є суттєвим покращенням порівняно з GPT-3.5, який набрав 10% найнижчих балів.

    11 найкращих платформ даних клієнтів для розвитку бізнесу

  Крім того, написання цілих блоків функціонального коду потребувало кількох ітерацій, щоб отримати правильний результат із GPT-3.5. За допомогою GPT-4 ви можете писати цілі програми за допомогою окремих підказок, і іноді вам не потрібно буде налагоджувати будь-яку частину, щоб вона працювала. Просто скопіюйте, вставте та запустіть.

  GPT-4 — це мультимодальна модель штучного інтелекту зі значно більшим контекстним вікном, здатна обробляти як текст, так і зображення. Його повні можливості були продемонстровані під час офіційного анонсу GPT-4, але не були оприлюднені, ймовірно, через брак комп’ютерних мікросхем, необхідних для забезпечення величезної обчислювальної потужності, необхідної для таких функцій.

  2. Обмеження використання

  Незважаючи на покращення, які приносять GPT-4, доступ до моделі має незручне обмеження — обмеження використання. На відміну від GPT-3.5, за допомогою якого ви можете надсилати підказки протягом усього дня, користувачі GPT-4 можуть надсилати від 25 до 200 повідомлень кожні три години. Ми не впевнені, як OpenAI вирішує, хто отримає більший ліміт, але, принаймні на даний момент, здається, що це довільно або завдяки жеребкуванню. Знову ж таки, за обмеженням обов’язкового використання може стояти обмежена кількість графічних процесорів і необхідність адекватно збалансувати навантаження на сервер.

  Незважаючи на це, GPT-4 — це захоплююча та потужна модель, яка коштує 20 доларів, які вам доведеться заплатити за план ChatGPT Plus. Але що, якщо ви не хочете переходити на ChatGPT Plus? Чи це кінець шляху для користувачів безкоштовного рівня? Не зовсім. Ось як безкоштовно використовувати GPT-4.

  Як безкоштовно використовувати GPT-4

  Хоча наразі ви не можете отримати доступ до GPT-4 у безкоштовній версії ChatGPT, альтернативним шляхом є використання Bing AI Chat. Так, Bing AI працює на базі моделі OpenAI GPT-4 і існує вже деякий час. Отже, якщо ви використовували Bing на основі штучного інтелекту, ви використовували GPT-4, не усвідомлюючи цього. Якщо вас турбує різниця в якості відповідей між GPT-4 у Bing Chat і GPT-4 у ChatGPT, не панікуйте.

    11 найкращих інструментів IP-сканера для керування мережею

  GPT-4 Bing Chat мало чим відрізняється від версії ChatGPT. У всякому разі, підключення Bing до Інтернету дає йому доступ до набагато більш актуальних і релевантних даних і, як наслідок, може видавати більш своєчасну та релевантну інформацію. ChatGPT, з іншого боку, обмежений кінцевою датою своєї бази знань. Отже, якщо ви не використовуєте плагіни ChatGPT, які можуть отримувати доступ до живих даних з Інтернету, ви можете сказати, що реалізація Bing моделі GPT-4 надає набагато більш актуальні дані.

  Крім Bing Chat, незрозуміло, чи буде GPT-4 колись доступний для користувачів безкоштовного рівня ChatGPT. GPT-4 уже вийшов через кілька місяців після випуску, і немає жодних ознак того, що OpenAI зробить GPT-4 загальнодоступним як безкоштовну пропозицію. Однак, оскільки OpenAI вже робить модель GPT-4 доступною для сторонніх розробників, ви можете використовувати GPT-4 в обмежених можливостях через програми сторонніх розробників на базі GPT-4.

  GPT-4: чи варто це ажіотажу?

  GPT-4 не мав усіх функцій, на які сподівалася частина спільноти ШІ. Були припущення, що модель GPT-4 буде значно більшою за GPT-3, що підвищить її продуктивність. Як виявилося, OpenAI не опублікував жодної інформації з цього приводу, і деякі коментатори вважають, що модель не набагато більша за серію GPT-3.5.

  Однак, незважаючи на відсутність деяких можливостей, за чутками, як-от аналізу відео, GPT-4 все ще справляє враження навіть на найдосвідченіших користувачів ChatGPT.