Як використовувати Google Translate безпосередньо в Google Таблицях

| | 0 Comments| 11:40 AM
Categories:

Перекладач Google дає змогу перекладати слова або фрази з однієї мови на іншу, але чи знаєте ви, що існує формула, за допомогою якої можна перекладати пакет слів безпосередньо в Google Таблицях? Ось як це зробити.

Переклад тексту в Google Таблицях

Інтеграція Google Translate з Google Таблицями була гарним заходом. Тепер вам більше не потрібно перемикатися між вкладками, щоб перекласти текст. Перекласти текст у Таблицях так само просто, як ввести формулу. Ось структура формули:

=GOOGLETRANSLATE(“text”, “source language”, “target language”)

Під час введення тексту, який потрібно перекладати, ви можете ввести справжнє слово в саму формулу або ввести клітинку, що містить слово, яке потрібно перекладати.

  Окремо керуйте гучністю для будь-якого медіа-каналу [Jailbreak]

У цьому прикладі ми хочемо перекласти англійські слова в стовпці A (який ми назвали «англійською») на їхні китайські еквіваленти в стовпці B (який ми назвали «китайським»). Оскільки у нас уже є слова на аркуші, ми можемо просто викликати клітинки, які їх містять. Тут ми викликаємо клітинку A2, яка містить слово «Торт».

Примітка. Якщо ви вводите текст безпосередньо у формулі, ви повинні помістити слово в лапки. Якщо ви вводите клітинку, в якій знаходиться це слово, лапки потрібно виключити.

Далі в нашій формулі йде мова оригіналу. При введенні вихідної мови вам потрібно ввести двобуквенний код мови. Якщо ви не впевнені, яка мова джерела, ви можете ввести «авто», і Google автоматично визначить мову. Ми знаємо, що «торт» — це англійське слово, тому ми будемо використовувати тут «en». Зверніть увагу, що ви повинні включити лапки навколо дволітерного коду мови.

  Як використовувати експоненти в Excel

Нарешті, нам потрібно ввести нашу цільову мову таким же чином. Тут ми використовуємо «zh» — двобуквенний код для китайської мови.

Коли ви закінчите, натисніть Enter і подивіться, як відбувається магія.

Якщо у вас є список слів у стовпці А, які ви хочете перекласти, все, що вам потрібно зробити, це вибрати клітинку, яка містить формулу, яку ми щойно ввели, клацніть і захопіть нижній правий кут, а потім перетягніть до потрібного рядка. .

Як і будь-яке програмне забезпечення для перекладу, воно не завжди є на 100% точним. Однак для менш складної лексики це має бути досить надійним рішенням.

  Як створити нараду команд у Outlook