Як використовувати Google Nearby Share для пристроїв Android і Windows

Categories:

Google розширив свої можливості обміну файлами на ПК з ОС Windows, представивши бета-версію Nearby Share для Windows.

Сервіс був запущений у 2020 році для пристроїв Android, забезпечуючи швидку та безпроблемну передачу файлів між майже трьома мільярдами користувачів. Тепер користувачі можуть легко надсилати та отримувати вміст між пристроями Android і ПК з Windows.

Програму можна завантажити та налаштувати за лічені хвилини, а передача файлів може здійснюватися автоматично між вашими власними пристроями, навіть якщо екран вимкнено, якщо обидва пристрої ввійшли в той самий обліковий запис Google.

Обмінюватися файлами з пристроїв Android на ПК з Windows легко, користувачам потрібно лише переконатися, що програма Nearby Share Beta запущена на їх ПК. Оскільки розгортання триває, бета-версія Nearby Share для Windows незабаром стане доступною в окремих регіонах по всьому світу.

Google Nearby Share проти Apple Airdrop: що краще?

Якщо ви користуєтеся Android, ви, ймовірно, знайомі з набором служб і програм Google, включаючи Google Fast Pair. Однією з менш відомих, але зручних функцій Google є Nearby Share, яка дозволяє швидко та безпечно ділитися файлами з людьми поблизу.

Тим не менш, навіщо вибирати Nearby Share замість порівнянних сервісів, таких як Airdrop від Apple? Давайте розглянемо переваги Nearby Share і їх порівняння з Airdrop від Apple.

Адаптивність функції Nearby Share є однією з її головних переваг. На відміну від Airdrop, який працює лише між пристроями Apple, Nearby Share можна використовувати на будь-якому смартфоні Android 6.0 або новішої версії.

Це означає, що функція Nearby Share сумісна з пристроями Samsung, Pixel і Huawei, які є одними з найбільш продаваних смартфонів на ринку.

Швидкість — ще одна перевага Nearby Share. Завдяки інтелектуальній технології Google Nearby Share забезпечує швидку та безпечну передачу файлів між пристроями через Wi-Fi або мобільні дані. Це особливо корисно для людей, які постійно перебувають у русі та рідко мають доступ до Wi-Fi.

  Як змінити шпалери при низькому заряді батареї на Windows 10

Крім того, Nearby Share було створено з урахуванням конфіденційності, тому ви можете бути впевнені, що ваші дані залишатимуться в безпеці під час обміну. Ви можете безпечно обмінюватися файлами з іншими людьми, не турбуючись про неавторизований доступ.

Airdrop є ексклюзивним для пристроїв Apple. Це означає, що ви не можете використовувати Airdrop для обміну файлами з користувачем телефону Android.

Крім того, Airdrop може бути вимогливим до швидкості передачі файлів, і багато користувачів стикаються із затримкою або невдачею передачі, особливо через Wi-Fi. Це може викликати розчарування у тих, хто повинен швидко й ефективно передавати величезні файли.

Загалом обидва сервіси мають свої переваги та недоліки. Тим не менш, очевидно, що Nearby Share від Google забезпечує більш гнучкий, надійний і ефективний обмін файлами. Якщо ви користуєтеся Android або шукаєте кращий спосіб обмінюватися файлами з людьми поблизу, варто розглянути функцію Nearby Share.

Передумови Google Nearby Share

Google Nearby Share – це вражаючий інструмент, наданий Google, який полегшує людям обмінюватися файлами один з одним. Ця можливість доступна на пристроях Android і Windows за певних умов.

Спочатку користувачі повинні мати ідентифікатор Google і ввійти в обліковий запис Google на своєму пристрої. Користувачі також повинні ввімкнути свої налаштування Bluetooth і розташування для Nearby Share, щоб виявляти інші пристрої поблизу.

Якщо ці передумови виконано, Nearby Share встановлює однорангове з’єднання між двома пристроями через Bluetooth і Wi-Fi Direct.

Користувачі можуть передавати файли за допомогою цього з’єднання без підключення до Інтернету чи мобільного телефону. Однак важливо пам’ятати, що для того, щоб передача була ефективною, обидва пристрої мають бути в радіусі дії один одного, звідси й назва Nearby Share!

Щоб надіслати файли за допомогою Google Nearby Share, користувачі повинні спочатку відкрити файл і натиснути піктограму спільного доступу. Потім вони можуть вибрати Nearby Share як параметр спільного доступу, і їхній смартфон почне шукати інші пристрої з підтримкою Nearby Share у цьому регіоні.

  Як отримати динамічний острів iPhone на Android

Користувачеві буде запропоновано передати, коли інший пристрій виявить файл. Одержувач отримає сповіщення про те, кому надається спільний доступ до файлу, і зможе прийняти чи заборонити передачу.

Незвичайна функція Nearby Share полягає в тому, що вона підтримує численні методи передачі файлів. Користувачі можуть ділитися файлами з усіма, хто знаходиться поблизу, або вибирати людей зі свого списку контактів.

Файли можна навіть надавати анонімно, тобто ім’я та адреса електронної пошти відправника будуть приховані від одержувача. Користувачі можуть використовувати цей інструмент для безпечного обміну даними, не турбуючись про конфіденційність.

У наступній частині ми розглянемо, як надсилати й отримувати файли за допомогою Google Nearby Share, як покроковий посібник, а також кілька важливих порад і підказок, як максимально використати цей інструмент.

Як використовувати Google Nearby Share

Тепер давайте розглянемо, як використовувати Google Nearby Share для надсилання та отримання файлів.

Перш ніж ви зможете ділитися або отримувати файли, ви повинні спочатку активувати Nearby Share на своєму ПК. Завантажте та встановіть бета-версію Google Nearby Share.

Крок 1. Увімкніть функцію «Передача поблизу».

Відкрийте бета-версію Nearby Share від Google і увійдіть, використовуючи свій обліковий запис Google. Ліворуч відображаються різні параметри отримання файлів. Список одержувачів поблизу з’являється, коли ваш пристрій виявляє інший пристрій із увімкненою функцією «Передача поблизу».

Ви можете поділитися файлом з усіма поруч, вибрати людей зі свого списку контактів або поділитися анонімно. Праворуч ви бачите опцію надсилання файлів із комп’ютера на пристрої поблизу, включно з пристроєм Android, із позначкою «Отримати зі свого пристрою».

Крок 2. Виберіть файл для спільного використання

Ви можете почати обмінюватися файлами після того, як увімкнеться функція «Передача поблизу». Перейдіть до файлів на вашому ПК. Потім знайдіть файл, яким хочете поділитися. Це може бути зображення, фільм, документ або щось інше. Після натискання програма сканує та визначає всі доступні пристрої поблизу. Тут ви бачите, що програма автоматично використовує пристрій Android користувача з підтримкою Bluetooth.

  Як вибрати звукову доріжку в Windows Media Player

Крок 3. Натисніть піктограму пристрою для надсилання

Вибравши одержувача, натисніть кнопку «Надіслати». Файл буде негайно доставлено на пристрій одержувача через Bluetooth і Wi-Fi Direct.

Крок 4. Отримайте файли

Одержувачу буде повідомлено, що з ним надано спільний доступ до файлу, і йому буде дозволено прийняти або відхилити передачу за допомогою вбудованої функції Nearby Share на вашому Android. Коли користувач погоджується отримати файл, файл отримується та підтверджується на екрані дисплея, як показано вище.

Крок 5. Отримайте файли

Якщо хтось інший захоче поділитися з вами файлом за допомогою Nearby Share, бета-версія Nearby Share на вашому ПК сповістить вас. Потім ви можете прийняти або відхилити передачу. Bluetooth і Wi-Fi Direct завантажать файл на ваш пристрій, коли ви приймете.

Це все, що є! Тепер ви розумієте, як надсилати й отримувати файли за допомогою Google Nearby Share. Незалежно від того, чи ділитеся ви зображеннями з друзями на вечірці чи надсилаєте колегам важливі документи електронною поштою, Nearby Share робить обмін файлами простим і зручним без підключення до Інтернету чи стільникового зв’язку.

Висновок

Google Nearby Share Beta для пристроїв Windows і Android — це фантастичне рішення для швидкої та безпечної передачі файлів між пристроями. Програма проста у використанні та має ряд переваг перед іншими сервісами.

Це хороша альтернатива для споживачів, які шукають надійний досвід обміну файлами, оскільки він сумісний з більшістю смартфонів Android, включаючи телефони Samsung, Pixel і Huawei.

Nearby Share — це більше, ніж платформа для обміну файлами. Це також дозволяє користувачам обмінюватися та отримувати дані швидко та безпечно. Програмне забезпечення було створено з урахуванням конфіденційності, щоб користувачі могли впевнено ділитися даними, не побоюючись незаконного доступу.

Google Nearby Share дозволяє швидко й легко передавати файли незалежно від того, де ви перебуваєте. Beta-версія Nearby Share для Windows — це ідеальний спосіб, якщо вам потрібно передати величезний файл колезі або поділитися зображеннями з відпустки з друзями та родиною.

Ви також можете ознайомитися з найкращими безпечними інструментами керованої передачі файлів для бізнесу.