Як використовувати Google Duet AI у Google Таблицях

Планування завдань, проектів чи будь-якої діяльності не завжди приносить задоволення, особливо тому, що це вимагає часу та зусиль. Однак за допомогою Google Duet AI ви можете легко та швидко створювати плани для всіх своїх дій.

MUO ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

Google Duet AI – це інструмент штучного інтелекту (AI), який інтегрується з додатками Google Workspace, такими як Google Sheets. Ось як використовувати Duet AI у Google Таблицях для підвищення продуктивності.

Як отримати доступ і використовувати Duet AI у Google Таблицях

Щоб використовувати Duet AI у Google Таблицях, ось що вам потрібно зробити:

 • Щоб отримати доступ до Google Workspace Labs, спочатку потрібно створити обліковий запис Google Workspace.
 • Відвідайте Веб-сайт Google Workspace Labs. Вам буде запропоновано ввести облікові дані для входу в Google, якщо ви не використовуєте веб-браузер, у якому ви вже ввійшли у свій обліковий запис Google.
 • Після входу вас буде спрямовано на сторінку реєстрації Labs, де ви вкажете інтерес.
 • Прокрутіть сторінку донизу, поставте прапорці та натисніть «Надіслати» — обов’язково прочитайте повідомлення про конфіденційність і умови використання!
 • Ви отримаєте підтвердження, що тепер можете отримати доступ до Google Workspace Lab.
 • Хоча це може бути не відразу (оскільки Google все ще розгортає цю функцію), зрештою ви зможете отримати доступ до Duet AI у Google Таблицях. Щоб перевірити, перейдіть до Домашня сторінка Google Таблиць на комп’ютері та відкрийте новий аркуш.
 • Натисніть піктограму Допоможіть мені організувати (лабораторії) у верхньому лівому куті; він нагадує стіл із зіркою. Після натискання праворуч на сторінці відкриється вкладка «Допоможіть мені організувати».
 • Вставте підказку для будь-якого плану, який ви хочете створити, і натисніть «Створити».
 • Після того, як відповідь буде створено, ви можете натиснути «Вставити». Ви також можете оцінити пропозиції, використовуючи значки «Подобається» або «Не подобається». Після оцінки вас можуть попросити надати додатковий відгук.
 • На вкладці «Допоможіть мені впорядкувати» ви побачите, що Google планує оновити Duet AI для таблиць, щоб допомогти вам редагувати й аналізувати вміст у наявній електронній таблиці, а не лише створювати нові аркуші за допомогою спеціальних шаблонів.

  Як Duet AI для Google Таблиць може допомогти вам підвищити продуктивність

  Ось два способи отримати вигоду від доступу до Duet AI у Google Таблицях.

  1. Чудова перевага для організації діяльності

  За допомогою Duet AI для Google Таблиць ви можете створити електронну таблицю виключно на основі ваших підказок. Вам не потрібно форматувати комірки або вводити дані, щоб помічник зі штучним інтелектом створив індивідуальний план для ваших дій.

  Це дає вам хороший старт для планування. Незалежно від того, чи хочете ви створити форму введення даних, плани управління своїм бюджетом або систему відстеження цілей, все, що вам потрібно зробити, це описати, чого ви хочете досягти, і Duet AI створить план, який допоможе вам почати роботу.

  Звичайно, після вставлення створеної таблиці ви можете відредагувати стовпці відповідно до ваших потреб.

  2. Класифікуйте та аналізуйте дані

  Google має намір оновити Duet AI for Sheets, щоб забезпечити класифікацію та аналітичні інструменти. Це означає, що штучний інтелект Duet зможе зрозуміти контекст ваших даних і призначити мітки відповідним клітинкам. Також імовірно, що помічник AI може пропонувати параметри автозаповнення, виявляти дублікати та перевіряти ваші типи даних у Google Таблицях, зменшуючи навантаження на введення даних.

  Крім того, завдяки аналітичним інструментам Duet AI може пропонувати відповідні формули, фільтри, функції та зведені таблиці. Це допоможе вам проаналізувати відгуки користувачів, дані опитування та результати тестування.

  Обмеження Duet AI для Google Таблиць

  Хоча штучний інтелект Duet для Google Таблиць має великі перспективи, ви повинні стежити за його обмеженнями.

  1. Імовірно, це призведе до помилок

  Автор зображення: drobotdean/freepik

  На вкладці «Допоможіть мені впорядкувати» є застереження про те, що Duet AI для Google Таблиць «не завжди впорається». Це може виникнути через те, як ви формулюєте свої підказки, або через відсутність у помічника AI шаблону, подібного до того, що ви запитували.

  Пам’ятайте, що ця функція в основному доступна для того, щоб ви могли експериментувати з інструментами за допомогою ШІ, інтегрованими в продукти Google, і ділитися відгуками.

  Хороший спосіб отримати максимальну віддачу від Duet AI для Google Таблиць – це переконатися, що ваші підказки завжди правильно сформульовані з правильними описами та ключовими словами. Google також пропонує що ви використовуєте інструкції замість запитань.

  2. Це може здатися невтішним

  Незважаючи на те, що це чудова перевага в плануванні, Duet AI для Google Sheets був би набагато кращим, якби він міг допомогти з аналізом, введенням і візуалізацією даних. Наразі ви можете генерувати лише заголовки стовпців і зразки вмісту таблиці.

  3. Може викликати галюцинації

  Оскільки Duet AI — це інструмент штучного інтелекту, він іноді може давати несподівані або непов’язані результати, які зазвичай називають галюцинаціями штучного інтелекту. Це означає, що завжди буде ймовірність того, що контент, який він генерує, буде невідповідним, неточним або нерелевантним.

  Тому вам слід завжди ретельно переглядати весь створений вміст, перш ніж вставляти його в електронну таблицю. Крім того, ви повинні надіслати відгук, щоб Google міг покращити помічника зі штучним інтелектом.

  Організуйте краще за допомогою Duet AI для Google Таблиць

  Duet AI для Google Таблиць дозволяє створювати плани для різних заходів, просто надаючи підказки. І в міру розвитку цього інструменту ви зрештою зможете використовувати його для більш ефективного аналізу даних.

  Однак пам’ятайте, що Duet AI для Google Таблиць – це лише інструмент, який допоможе вам. Не покладайтеся лише на інформацію, яку він надає.