Як використовувати Google Assistant для блокування телефону [No Root]

| | 0 Comments| 6:50 AM
Categories:

Google Assistant може нагадати вам зателефонувати мамі, забрати хімчистку та надати прогноз погоди. З недавнього оновлення ви навіть можете вводити текст у Google Assistant. Персональний помічник досить популярний навіть за межами пристроїв Android. Вже є неофіційний спосіб отримати Google Assistant на macOS і офіційний спосіб отримати його на iOS. Ось чому ви можете бути здивовані, дізнавшись, що не можна вказувати Google Assistant заблокувати ваш телефон. І це не може зробити не тільки Google Assistant. Siri не може заблокувати iPhone. Можливо, це функція безпеки на iOS. Те ж саме не можна сказати про Android з тієї простої причини, що в магазині Google Play є програми, які можуть блокувати ваш телефон.

  5 творчих способів використання Smart Plugs

Однак користувачам Android не доведеться жити з цим обмеженням. Досить легко змусити Google Assistant заблокувати ваш телефон. Вам не потрібно рутувати свій пристрій. Все, що вам потрібно зробити, це створити невеликий ярлик в Google Assistant і отримати програму, яка може блокувати ваш телефон.

Додаток для блокування телефону

Вам потрібна програма, яка може блокувати ваш телефон. У магазині Google Play є велика кількість цих програм. Вибирайте. Ми використовували програму під назвою «Вимкнути та заблокувати екран». Все, що вам потрібно зробити, це завантажити програму і нічого більше (посилання внизу).

Створіть ярлик Google Assistant

Відкрийте Google Assistant на телефоні. Торкніться значка ящика у верхньому правому куті. На екрані «Огляд» торкніться кнопки переповнення та виберіть у меню «Налаштування».

  Як увімкнути темний режим на Mac

Прокрутіть униз до розділу Телефон на екрані налаштувань і торкніться Ярликів. Потім на екрані ярликів торкніться плаваючої кнопки плюс, щоб створити новий ярлик.

На новому екрані швидкого доступу введіть «Заблокувати мій телефон» у розділі «Коли я говорю Ok Google» і «Або коли я говорю Ok Google…». Далі в полі «Google Assistant повинен зробити» введіть «Відкрити OFF+». Якщо ви використовуєте іншу програму для блокування телефону, замініть “OFF+” у команді на назву програми. Торкніться Зберегти.

Це все, що вам потрібно зробити. Наступного разу, коли ви відкриєте Google Assistant, ви зможете вказати йому заблокувати ваш телефон. Крім того, ви можете сказати: Ok Google, заблокуй мій телефон, і Google Assistant заблокує ваш пристрій. Ви можете змінити командну фразу, яку використовуєте для блокування телефону. Наприклад, ви можете замінити «Заблокувати мій телефон» на «Заблокувати мій пристрій» або просто «Заблокувати телефон». Ідіть з тим, що здається вам природним.

  40 років потому "Pac-Man" все ще захоплює наші серця

Завантажте екран вимкнення та блокування з магазину Google Play