techukraine.net techukraine.net Як використовувати Google як проксі-сервер (2 способи) – 2023

Як використовувати Google як проксі-сервер (2 способи) – 2023

| | 0 Comments| 12:26 PM
Categories:

Оскільки Інтернет вільний від будь-яких законів, і люди можуть вільно робити в Інтернеті все, що їм заманеться, більшість урядів у всьому світі шукають способи запобігання піратству та захисту вмісту в Інтернеті.

Існує кілька платформ, наприклад блокування вмісту YouTube, щоб запобігти порушенню авторських прав. Органи місцевого самоврядування мають право наказувати провайдерам блокувати веб-сайти, які, на їхню думку, становлять загрозу суспільству. Наступний рівень блокування відбувається в публічних мережах, таких як школи, коледжі, готелі тощо.

Існує багато публічних підключень до Інтернету, які блокують певні веб-сайти з будь-якої причини. Але Інтернет – це світ, створений гіками. Навряд чи є щось, що можна назвати неможливим. Отже, фактично можливо обійти блокування доступу до веб-сайтів в Інтернеті за допомогою сайтів проксі-серверів.

Сьогодні в цій статті ми розповімо вам, як ви можете отримати доступ до заблокованого Інтернет-контенту через Google та його служби, використовуючи Google як проксі-сервер. Є два способи отримати доступ до заблокованого вмісту за допомогою Google як проксі-сервера, і ми розповімо, як це зробити.

  Як знайти вкладку з високим використанням ЦП у Chrome і Firefox

Як використовувати Google як проксі-сервер для доступу до заблокованого вмісту.

Як зазначено вище, є два способи використання Google як проксі-сервера. Хоча ваш інтернет-провайдер або хост загальнодоступної мережі думатимуть, що ви використовуєте службу Google, на вашому екрані насправді відображатиметься оригінальний вміст заблокованого веб-сайту. Почнемо з посібника з використання Google як проксі-сервера для доступу до заблокованого вмісту.

Спосіб 1:- Google Weblight.

Google Weblight – це техніка збереження даних, яка використовується веб-переглядачем Chrome. Він направляє вашу веб-сторінку через власні сервери Google, де вона оптимізована для низького обсягу даних і швидкого завантаження. Це змінює вашу URL-адресу і, отже, блокує програми, які не можуть розпізнати вміст.

  Як виправити помилку «Ваша пам’ять у браузері для MEGA заповнена»

Цей спосіб використання Google як проксі-сервера є швидким і ефективним. Просто виконайте наведені нижче прості дії, щоб використовувати Google як проксі-сервер і отримати доступ до заблокованого вмісту за допомогою Google Weblight.

  • Введіть URL-адресу заблокованого вмісту у форматі, наведеному нижче.

“http://googleweblight.com/?lite_url=http://*URL-ТУТ*”

  • Замініть URL ТУТ своєю URL-адресою.

Отже, ось як ви можете використовувати Google як проксі-сервер за допомогою служби Google Weblight.

Також перевірте: – Найкраще програмне забезпечення VPN для ПК

Спосіб 2:- Google Translate.

Цей метод передбачає використання служби перекладу веб-сайтів Google для обходу блокувань і доступу до заблокованого вмісту за допомогою Google як проксі-сервера. Google має право відкривати будь-який веб-сайт і перекладати його вміст будь-якою з підтримуваних мов. Це можна використовувати для показу всього веб-сайту на екрані за допомогою Google Translate.

  Як видалити аудіо з відео за допомогою VLC Player

Ось як це зробити.

Крок 1. Перейдіть до https://translate.google.com і в текстове поле вставте URL-адресу, яку ви хочете відвідати.

Крок 2. Виберіть будь-яку мову, окрім мови веб-сторінки.

Крок 3. Натисніть кнопку «Оригінал» у верхньому правому куті, щоб переглянути оригінальну веб-сторінку.

Отже, ось як ви можете використовувати Google як проксі-сервер за допомогою служби Google Translate.

На завершення ми сподіваємося, що цей простий покроковий посібник із використання Google як проксі-сервера для доступу до заблокованого вмісту допоможе вам краще використовувати Інтернет. Просто зважтеся та дотримуйтеся місцевих законів. Поділіться цією статтею на Facebook і Twitter.