Як використовувати FaceTime Handoff на iPhone, iPad і Mac

FaceTime поступово стає доволі багатофункціональним додатком для відеодзвінків. Тепер ви можете використовувати FaceTime на Android і навіть легко ділитися своїм екраном у FaceTime. А з iOS 16 і macOS Ventura тепер ви також можете легко передавати виклики FaceTime між пристроями. Отже, незалежно від того, підхопили ви дзвінок FaceTime на своєму iPhone чи Mac, ви можете легко й без проблем перенести його на інший пристрій Apple. Ось як переключати виклики FaceTime між iPhone і Mac.

Використовуйте Handoff для перемикання викликів FaceTime між iPhone і Mac

Перемикайте виклики FaceTime між iPhone і Mac

Перемістіть FaceTime Call з iPhone на Mac

Якщо ви відповіли на дзвінок FaceTime на своєму iPhone і хочете продовжити той самий дзвінок на своєму Mac, ось як це зробити.

  • Розблокуйте свій Mac і наблизите до нього свій iPhone. Ви побачите піктограму FaceTime на панелі меню.

  • Клацніть на цю піктограму, і ви побачите опцію переключити виклик FaceTime на Mac. Натисніть «Перемкнутись»

  • Відкриється програма FaceTime, і ви зможете натиснути кнопку «Приєднатися», щоб перенести виклик на свій Mac.

Перемістіть FaceTime Call з Mac на iPhone

З іншого боку, якщо ви відповіли на дзвінок на своєму Mac і хочете переключити його на свій iPhone, ось як це можна зробити.

  • Розблокуйте свій iPhone, і ви побачите значок FaceTime на верхній панелі телефону. Торкніться цього.
  Як вимкнути дисплей 90 Гц на Google Pixel 4 і Pixel 4 XL

Примітка. У поточній публічній бета-версії iOS 16 піктограма, здається, не працює. Натискання на нього нічого не дає. Однак є обхідний шлях. Ви можете відкрити центр сповіщень і торкнутися там сповіщення, як показано на знімку екрана нижче.

  • Після відкриття програми FaceTime просто торкніться «Перемкнутися», і виклик FaceTime буде переключено з вашого Mac на ваш iPhone.

Виправте, що FaceTime Handoff не працює між iPhone і Mac

Під час нашого тестування можливість передавати виклики FaceTime запрацювала одразу після оновлення пристроїв до iOS 16 і macOS Ventura. Однак, якщо ця опція не відображається, вам слід перевірити кілька речей.

Переконайтеся, що ваш iPhone і Mac підключені до одного Apple ID

По-перше, для Handoff потрібно, щоб усі ваші пристрої мали однаковий ідентифікатор Apple ID. Отже, переконайтеся, що ваш iPhone і ваш Mac увійшли в систему за допомогою одного ідентифікатора Apple.

Перевірте Apple ID в iPhone

  Як закріпити зображення у верхній частині робочого столу

На своєму iPhone перейдіть до «Налаштувань» і торкніться банера Apple ID. Тут ви зможете побачити Apple ID, за допомогою якого ви ввійшли.

Якщо потрібно, ви можете легко змінити свій Apple ID, не втрачаючи даних на своєму iPhone.

Перевірте Apple ID на Mac

На вашому Mac ви можете перевірити свій ідентифікатор Apple ID, відкривши налаштування та клацнувши банер Apple ID у верхній частині, як показано на знімку екрана нижче.

Після цього ви зможете побачити Apple ID, за допомогою якого ви ввійшли в систему на своєму Mac. За потреби ви можете вийти з цього Apple ID і ввійти за допомогою ідентифікатора, який є на вашому iPhone.

Увімкніть Handoff на iPhone та iPad

1. Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone і виберіть «Загальні».

2. Тепер торкніться AirPlay & Handoff, а потім переконайтеся, що перемикач поруч із Handoff увімкнено.

Увімкніть Handoff на Mac

1. Клацніть меню Apple у верхньому лівому куті екрана та виберіть «Параметри системи».

2. Тепер клацніть Загальні та виберіть AirDrop & Handoff.

3. Переконайтеся, що параметр «Дозволити Handoff» між цим Mac і вашими пристроями iCloud встановлено.

  Як керувати підписками в iTunes на вашому iPhone

Увімкніть Wi-Fi на своєму iPhone

  • Відкрийте програму Налаштування на своєму iPhone або iPad і торкніться Wi-Fi. Тепер переконайтеся, що ваш пристрій підключено до стабільної мережі Wi-Fi.

Увімкніть Bluetooth на вашому iPhone

  • Перейдіть до програми Налаштування на своєму пристрої -> Bluetooth і переконайтеся, що її ввімкнено. Крім того, ви можете відкрити Центр керування та торкнутися піктограми Bluetooth, щоб увімкнути його.

Увімкніть Wi-Fi і Bluetooth на Mac

  • Завдяки Центру керування увімкнути Wi-Fi і Bluetooth також досить легко на Mac. Натисніть піктограму Центру керування у верхньому правому куті екрана. Після цього перейдіть у відповідні налаштування Wi-Fi та Bluetooth і ввімкніть їх.

Перемикайте виклики FaceTime між iPhone, iPad і Mac з легкістю

Ось як ви можете легко перемикати виклики FaceTime між iPhone і Mac. Особисто я вважаю цю нову функцію Continuity дуже корисною, особливо тому, що я часто відповідаю на дзвінки на одному пристрої та хочу продовжити їх на іншому. Передача FaceTime робить весь цей процес простим і простим. Проте мені цікаво знати, що ви про це думаєте. Поділіться з нами своїми думками в коментарях.