Як використовувати Facetime на Android і Windows

З розвитком технологій різні компанії запускали різні програми, які допомагали спілкуватися.

Zoom, Google Meet, Microsoft Teams і багато інших додатків гарантували відсутність перешкод під час зустрічей і групових дзвінків. Іншим таким додатком був Facetime. Однак його ексклюзивність для користувачів Apple. Це стало великою перешкодою для його популярності та використання.

Незважаючи на його вражаючі функції, користувачі Android і Windows не могли отримати доступ до програми та використовувати її. Саме тоді Apple усвідомила важливість того, щоб Facetime був доступним для всіх без винятку. Ця стаття охопить інформацію про нове оновлення, випущене Apple. Тут ви дізнаєтеся, як користувачі Android і Windows також можуть брати участь у виклику Facetime.

Що таке Facetime?

Facetime є найпопулярнішою програмою для відеотелефонії. Apple Inc. ексклюзивно розробила запуск Facetime. Він доступний для пристроїв, що підтримують iOS 4 і новіших версій. Він також сумісний з пристроями Mac з OS X 10.6.6 і новіших версій. Facetime також пропонує функцію лише аудіо, яка доступна для використання в iOS 7 і новіших версіях.

Facetime є безкоштовною частиною всіх пристроїв iOS і Mac. Користувачі не сплачують жодних додаткових витрат за завантаження або використання програми Facetime.

  Як виправити білі ескізи фотографій в оновленні Windows 10 Creators

Оновлення iOS 15 для Facetime

Раніше Facetime був ексклюзивним додатком, доступним лише для користувачів iOS і Mac. Через це користувачам Android і Windows довелося покладатися на Zoom і Google Meet, щоб досягти мети. Із запуском iOS 15 на всіх пристроях Apple оновлення дозволило людям, які володіють пристроями Android і Windows, приєднуватися до викликів Facetime.

Це не означає, що пристрої Apple не підтримують Facetime. Це означає, що Facetime зараз працює над новою iOS 15, яка намагається зробити Facetime більш схожим на Zoom або Microsoft Teams. Крім функції спілкування з людьми поза межами Apple, у Facetime є нове оновлення перегляду сітки, доступне в портретному режимі. Це дозволяє користувачеві запланувати дзвінок. Оновлення також містило функцію перегляду вечірки.

Тепер, коли нове оновлення надає користувачам Android право приєднуватися до дзвінків Facetime, потрібно дізнатися, як це зробити.

Кроки для приєднання до Facetime на пристрої Android через Chrome

Власники пристроїв Android також можуть брати участь у виклику Facetime після запуску iOS 15. Все, що їм потрібно, це хороше підключення до Інтернету та веб-браузер на пристрої. Ви можете використовувати багато інших браузерів для запуску Facetime, але Apple радить використовувати Google Chrome.

Нижче наведено кроки, які вам можуть знадобитися для використання програми Facetime на пристрої Android:

 • Перш ніж надати користувачу Android право на участь у виклику Facetime, організатору (користувачу Apple) може знадобитися створити посилання для виклику. Потім вони можуть поділитися посиланням за допомогою таких програм, як Snapchat, WhatsApp тощо.
 • Коли користувачі Android отримають посилання, вони зможуть відкрити його через Chrome.
 • Коли посилання відкривається в браузері, користувач Android може ввести своє ім’я та продовжити далі.
 • Після того, як вони введуть своє ім’я у вікні, вони можуть натиснути зелену кнопку «Приєднатися», яка з’явиться у вигляді спливаючого вікна.
 • Коли користувач Android натискає кнопку приєднання, користувачеві Apple, який ініціював зустріч, надсилається сповіщення. Вони повинні прийняти їхній запит на приєднання до виклику Facetime.
 • Тоді ви зможете насолоджуватися учасником розмови Facetime без проблем і перерв.
 • Після завершення приєднання користувач Apple може закрити програму Facetime на своєму пристрої, і зустріч продовжиться.
  MyScript Stylus перетворює рукописне введення в цифровий текст [Android]

Дуже приємно відзначити, що програма, яка була доступна виключно для iOS і Mac, тепер доступна також для користувачів Android.

Кроки для приєднання до Facetime на пристрої Windows через Microsoft Edge

Тепер для тих, хто володіє ПК з Windows, слід виконати наступні кроки, щоб відкрити зустріч Facetime на своїх пристроях:

 • Користувач Apple ініціює виклик Facetime, створивши посилання для виклику.
 • Потім вони поділяться посиланням з усіма особами, які бажають взяти участь у зустрічі Facetime.
 • Знайдіть і запустіть посилання на ПК з Windows. Ви можете використовувати Microsoft Edge або Google Chrome, щоб запустити програму Facetime на своєму пристрої Windows.
 • Після того, як ви натиснете на посилання, вам буде запропоновано ввести своє ім’я. Після цього ви можете натиснути кнопку «Приєднатися».
 • Це надішле сповіщення особі, яка ініціювала виклик Facetime. Можливо, їм знадобиться надати вам доступ, щоб взяти участь у виклику Facetime.
 • Щойно дозвіл буде надано, ви зможете отримати доступ до Facetime через веб-браузер Windows.
 • Особа, яка ініціювала зустріч, може закрити програму Facetime на своєму пристрої, якщо вона не потрібна, і ви все ще можете бути учасником виклику Facetime.
  Як перепризначити будь-який контролер на клавіші клавіатури в Windows і MacOS

Висновок

Вище згадано способи використання Facetime на Android і Windows.

Раніше Facetime був ексклюзивним додатком, яким могли користуватися лише користувачі Apple. З появою iOS 15 користувачі Android і Windows також можуть скористатися всіма функціями, які пропонує Facetime, і брати участь у викликах Facetime. Завдяки цій розробці популярність і використання Facetime значно зросли.

Ви також можете дізнатися, як перенести контакти з Android на iPhone.

Вам сподобалось читати статтю? Як щодо того, щоб поділитися зі світом?