Як використовувати Enhance Dialogue на Apple TV і HomePod

| | 0 Comments| 5:25 PM
Categories:

Завдяки неймовірному звуку, який заповнює кімнату, HomePod є чудовим компаньйоном для Apple TV. Однак додаткова потужність, яку надає HomePod, може іноді ускладнювати чутність діалогу.

У цих випадках вам варто ввімкнути Enhance Dialogue, щоб не пропустити вирішальний момент. Ми покажемо вам, як легко підсилити голоси під час наступного кіновечору.

Що таке покращення діалогу?

Автор зображення: Яблуко

Опція Apple Enhance Dialogue, представлена ​​в tvOS 17, підкреслює мовлення у відео під час відтворення через HomePod. За словами Apple, функція працює, відокремлюючи діалог від фонового шуму та переміщуючи його до центрального аудіоканалу, щоб зробити його більш помітним.

Нова функція знаходиться в налаштуваннях відео та аудіо на Apple TV, де ви можете ввімкнути її за замовчуванням для всіх відео. Оскільки Enhance Dialogue доступний як загальносистемне налаштування через Apple TV, ви можете застосувати його до всіх форм відео — фільмів, шоу та навіть прямих передач.

  Як використовувати свій смартфон як пульт дистанційного керування Amazon Fire TV

Автор зображення: Яблуко

Для більшості програм ви також побачите опцію Enhance Dialogue в області керування поточним відтворенням під час відтворення, щойно ви оновитесь до tvOS 17. На жаль, деякі програми, які зараз використовують власні медіаплеєри, як-от YouTube і YouTube TV, відсутні. варіант.

Enhance Dialogue підтримує розташування одного або двох динаміків, якщо ви налаштуєте стереопару з двома Apple HomePods. Здебільшого функція Enhance Dialogue справляє свою магію, не надто впливаючи на загальну якість звуку, тому варто поекспериментувати з нею, якщо вам потрібна допомога почути голоси в налаштуваннях домашнього кінотеатру.

Покращення діалогу: що вам знадобиться

Щоб використовувати нову функцію Enhance Dialogue, ваш домашній кінотеатр має відповідати декільком вимогам. Що стосується апаратного забезпечення, то вам знадобиться Apple TV 4K і HomePod другого покоління або пізнішої версії, однак, схоже, підтримка оригінальних HomePod і HomePod mini знаходиться в розробці.

  12 безкоштовних програм для резервного копіювання з відкритим вихідним кодом для захисту ваших даних

Якщо у вас є відповідне обладнання, вам потрібно буде оновити Apple TV і HomePod до tvOS 17 відповідно. Вам також потрібно буде зробити свій HomePod динаміком за умовчанням для вашого Apple TV, перш ніж з’явиться ця опція.

Нарешті, вам знадобиться пульт дистанційного керування Siri від Apple TV, щоб перейти до налаштування Enhance Dialogue. Ви можете знайти його в налаштуваннях на Apple TV або в елементах керування, які зараз відтворюються під час перегляду відео.

Як увімкнути покращений діалог

Якщо ви віддаєте перевагу голосу над потужністю, ви захочете ввімкнути Enhance Dialogue для всіх своїх фільмів і шоу. Цю опцію можна знайти в налаштуваннях Apple TV.

 • Натисніть піктограму налаштувань за допомогою Siri Remote.
 • Натисніть «Відео та аудіо».
 • Прокрутіть униз і натисніть «Покращити діалог».
 • Дотримуючись наведених вище кроків, Apple TV і HomePod duo автоматично застосують параметр Enhance Dialogue до всіх відео за замовчуванням. Це спрощує налаштування наступного сеансу перегляду.

    7 найгірших речей про телефони Samsung Galaxy (від шанувальника Samsung)

  Як увімкнути покращення діалогу під час відтворення відео

  Якщо ви просто хочете підсилити голос для одного фільму чи шоу, ви можете зробити це за допомогою елементів керування, що відтворюються зараз, на вашому Apple TV. Для цього потрібно лише кілька клацань Siri Remote.

 • Під час відтворення відео натисніть кнопку «Відтворити/Пауза» на пульті Siri Remote.
 • Натисніть кнопку Параметри звуку.
 • Натисніть Enhance Dialogue.
 • Після завершення відео ваші Apple TV і звук HomePod повернуться до налаштувань за замовчуванням. Цей метод ідеально підходить, якщо вам потрібна допомога почути діалоги лише в певних фільмах і шоу.

  Ніколи не пропустіть жодного моменту з Enhance Dialogue

  Завдяки функції Enhance Dialogue вам ніколи не доведеться перемотувати назад, щоб знову зрозуміти, що говорить персонаж. І незважаючи на посилення голосу, ви все одно зможете скористатися перевагами зіркового звуку HomePod.