Як використовувати Double Tap на Apple Watch Ultra 2 і Series 9

| | 0 Comments| 7:15 AM
Categories:

Починаючи з watchOS 10.1, кожен, хто має Apple Watch Series 9 або Apple Watch Ultra 2, може скористатися новою функцією Double Tap.

Ми детальніше розглянемо цю функцію та те, як ви можете інтегрувати цей жест у щоденне використання Apple Watch.

Що таке Double Tap?

Автор зображення: Яблуко

Однією з нових функцій Apple Watch Series 9 і Apple Watch Ultra 2 є подвійний дотик — це жест, який дозволяє керувати Apple Watch без необхідності торкатися екрана.

Спершу потрібно обов’язково підняти зап’ястя, щоб розбудити Apple Watch. Потім все, що вам потрібно зробити, це двічі поспіль швидко постукати вказівним і великим пальцями годинникової стрілки. Після завершення ви побачите значок подвійного торкання у верхній частині екрана.

  Як змінити електронну пошту на PS4

Раніше Apple пропонувала певне керування пристроєм у режимі «вільні руки» за допомогою жестів спеціальних можливостей, але вони часто мали проблеми з правильною роботою.

Швидший Neural Engine в обох моделях Apple Watch допомагає активувати цей жест. Він обробляє дані з акселерометра, гіроскопа та оптичного датчика пульсу за допомогою нового алгоритму машинного навчання. Цей алгоритм визначає рухи зап’ястя та зміни кровотоку, коли ви виконуєте жест.

Що ви можете зробити за допомогою Double Tap на Apple Watch

Автор зображення: Яблуко

Жест подвійного дотику дозволяє вибрати основну кнопку програми, у якій ви зараз перебуваєте. Це відкриває широкий спектр використання. Наприклад, коли спрацьовує будильник, просто подвійним дотиком відкладіть його. За допомогою жесту ви також можете відповідати на дзвінок і завершувати його на Apple Watch.

  Як транскрибувати аудіо в Microsoft Word

Якщо ви перебуваєте на циферблаті, подвійне натискання відкриє Smart Stack, який надасть вам швидкий доступ до важливої ​​інформації. За замовчуванням Двічі торкніться, щоб перемішати всі свої віджети.

Як налаштувати Double Tap

Double Tap увімкнено за умовчанням. Якщо ви коли-небудь захочете вимкнути його, перейдіть у «Параметри» > «Жести» на Apple Watch. Виберіть Double Tap і вимкніть його.

У цьому ж меню ви також можете додатково налаштувати роботу жесту. У розділі «Відтворення» ви можете вибрати, чи подвійне натискання буде відтворювати/призупиняти медіафайли чи переходити до наступної доріжки.

Нижче ви можете вибрати дію Smart Stack. Ви можете вибрати «Додатково», щоб переміщатися стеком, або «Вибрати», щоб відкрити програму певного віджета у верхній частині Smart Stack.

  Як приховати повідомлення на iPhone

Double Tap відкриває новий спосіб використання Apple Watch

Незалежно від того, чи ваші руки зайняті, чи ви просто хочете інший спосіб взаємодії з Apple Watch, Double Tap — це чудовий спосіб використовувати носимий пристрій, не торкаючись екрана.