Як використовувати Dark Reader, щоб увімкнути темний режим для всіх веб-сайтів на iOS 15

Categories:

Темний режим доступний на всіх популярних настільних і мобільних операційних системах. Додатки, які працюють на цих операційних системах, повинні мати підтримку. Програма, яка підтримує темний режим на певній платформі, наприклад, на iOS, покаже темний інтерфейс, якщо ви використовуєте темний режим на iOS.

Темний режим для веб-сайтів на iOS 15

Більшість веб-браузерів для iOS підтримують темну тему. Якщо ви використовуєте темний режим на iOS, інтерфейс вашого браузера має відображати подібну темну тему. Тим не менш, темний режим застосовується лише до інтерфейсу програми, тому якщо веб-сайт має яскравий або білий фон, браузер, швидше за все, не зможе зробити багато з цим. Якщо ви хочете змусити всі веб-сайти відображати темну тему, коли темний режим увімкнено на iOS, вам потрібно встановити програму під назвою Dark Reader.

  Як повідомити та заблокувати спам iMessage на iOS

Dark Reader: увімкніть темний режим для веб-сайтів на iOS 15

Dark Reader — це програма для iOS, яка може змусити веб-сайти відображати вміст у темному режимі. Додаток коштує $4,99 і працює як розширення Safari.

Установіть Dark Reader з App Store.
Після встановлення відкрийте програму Налаштування на своєму iPhone.
Виберіть Safari.
Торкніться «Розширення».
Виберіть Dark Reader та увімкніть його.
Відкрийте Safari.
Перейдіть на веб-сайт із білим фоном або яскравим інтерфейсом.
Торкніться двох кнопок Aa в рядку URL-адрес.
У меню виберіть Dark Reader.
Увімкніть темну тему.
Виберіть іншу тему, якщо хочете, або створіть спеціальну тему.

  Коли iOS 14 і iPadOS 14 з’являться на моєму iPhone або iPad?

Dark Reader для Safari працюватиме лише на iOS 15 або новіших версіях. Він може змінювати колір фону та колір тексту. Це не може змінити вигляд зображень. Біле або яскраве зображення з’явиться таким, яким воно є.

Dark Reader для Mac

Dark Reader також доступний для macOS. Він коштує $4,99 і працює майже так само, як версія для iPhone. У macOS ви можете вибрати режим «Темний» на додаток до темного режиму.

Висновок

Популярні веб-сайти, такі як Facebook і YouTube, мають темний режим, який користувачі можуть увімкнути. Однак переважна більшість веб-сайтів не додали темний режим. Щоб додати темний режим, потрібно більше, ніж просто додати темний фон і змінити колір тексту. Він повинен бути читабельним, веб-сайт і всі його кнопки повинні залишатися видимими, а зручність використання не повинна постраждати. Dark Reader застосовує до цього підхід до певної різниці, що підходить для розширення/додатка, але непрактично для веб-сайту.

  Спробуйте відкласти телефон під час їжі [iOS]