Як використовувати cURL у Windows 10

| | 0 Comments| 1:42 PM
Categories:

cUrl — це інструмент командного рядка, з яким користувачі Linux більше ніж знайомі. Якщо ви колись використовували Linux і з тих пір перейшли на Windows, або якщо ви використовуєте і Linux, і комп’ютер з Windows, ви, ймовірно, пропустите цей маленький інструмент, але для цього немає причин. Ви можете використовувати cUrl у Windows 10 і старіших версіях.

cUrl у Windows 10

Якщо ви хочете використовувати cUrl у Windows 10, у вас є два варіанти. Перевірте свою збірку Windows 10, і якщо у вас є щось старше 1706, виконайте наведені нижче дії.

Вам доведеться завантажте cUrl з офіційного сайту. Версія для Windows знаходиться внизу сторінки завантаження. Ви хочете завантажити загальну заархівовану версію. Розпакуйте заархівований файл і всередині папки bin ви знайдете файл curl.exe. Відкрийте командний рядок у цій папці та запустіть будь-яку команду, яку хочете.

  Не вдається встановити програми з Microsoft Store на Windows 10

Оскільки щоразу, коли ви хочете використати cUrl , передавати компакт-диск до папки bin , доцільно додати шлях до ваших змінних середовища Path . Це дозволить вам запускати cUrl з будь-якого місця.

Якщо ваша збірка Windows 10 має версію 17063 або новішу, cUrl включено за замовчуванням. Все, що вам потрібно зробити, це запустити командний рядок з правами адміністратора, і ви можете використовувати cUrl. Curl.exe знаходиться за адресою C:WindowsSystem32. Якщо ви хочете мати можливість використовувати cUrl будь-де, розгляньте можливість додавання його до змінних середовища Path.

cUrl У Windows 7, 8/8.1

У Windows 7 і 8/8.1 буде застосовуватися той самий процес, що і для збірок Windows 10 старше 17063. Вам потрібно завантажити cUrl з офіційного веб-сайту, на який посилання в попередньому розділі, і запустити його. Щоб полегшити його використання, ви можете додати його до змінних середовища шляху.

  Як створити власні теми в Windows 10

Використання cUrl

Якщо ви додали cUrl EXE до змінних середовища шляху, ви можете запустити команду cUrl з будь-якого місця з командного рядка. Якщо ви не додали його до змінних середовища Path, вам потрібно спочатку відкрити командний рядок з правами адміністратора (Windows 10, збірка 1706 і новішої версії), а потім запустити команду.

Для старіших збірок Windows 10, а також для Windows 7 і 8/8.1 вам потрібно спочатку перейти до папки з cUrl EXE, а потім запустити команду.

Microsoft дає користувачам багато причин для оновлення до Windows 10. Окрім додавання cUrl за замовчуванням, тепер він також включає Tar. Tar дозволяє створювати архіви та витягувати їх без необхідності додаткових інструментів. Якщо це недостатня причина для оновлення, є також той факт, що Office 2019 працюватиме лише на ПК з Windows 10.

  Як увімкнути GameDVR у Windows 10 на системі, яка не підтримується