Як використовувати ChatGPT із Siri на iPhone

Categories:

Штучний інтелект – це концепція, про яку досить багато говорили в останні кілька місяців. З виходом на ринок таких чат-ботів зі штучним інтелектом, як ChatGPT, ситуація лише загострилася. Однак штучний інтелект не є чимось новим, оскільки такі голосові помічники, як Siri, існують уже досить давно. У тому ж ключі більшість погодиться, що Siri не має багато інтелекту в своєму штучному мозку. Але що, якби я сказав вам, що ви можете поєднати найкраще з обох світів і фактично змусити ChatGPT працювати з Siri на вашому iPhone? Хоча це звучить неможливо, це легко зробити. Продовжуйте читати, оскільки ми покажемо вам, як використовувати ChatGPT із Siri на вашому iPhone.

Отримайте ChatGPT на своєму iPhone (2023)

Сам процес використання ChatGPT із голосовим помічником Siri вашого iPhone простий. Однак у нього є певні вимоги та необхідні посилання, тому переконайтеся, що ви їх усі маєте, перш ніж продовжувати.

Вимоги для роботи ChatGPT із Siri

1. Ярлик Siri ChatGPT

Інтеграція ChatGPT у Siri працює за допомогою зручного ярлика, який запускатиметься на вашому iPhone. Таким чином, необхідно завантажити ярлик Siri. Цей ярлик під назвою Siri Pro люб’язно надав ютубер Тім Гарріс. Хоча ярлик називається Siri Pro, ви завжди можете перейменувати його на будь-яке. Для початку завантажте Siri Pro (отримати) ярлик, але ще не запускайте його. Після завантаження продовжуйте читати.

  Як ділитися фотографіями та відео зі свого iPhone

2. Ключ API ChatGPT

Щоб успішно використовувати служби ChatGPT із Siri на вашому iPhone, вам потрібно використовувати її API. Ключ API ChatGPT – це те, до чого ви можете отримати доступ через обліковий запис OpenAI. Щоб отримати це, перейдіть до Ключі OpenAI API і увійдіть до свого облікового запису. Тут ви побачите опцію «Створити новий секретний ключ». Натисніть на нього, щоб створити ключ API для використання з Siri Pro.

Після цього скопіюйте ключ OpenAI API. Пам’ятайте, що коли ви скопіюєте ключ і закриєте спливаюче вікно, ви не зможете знову скопіювати той самий ключ API. Тож зберігайте його в безпечному місці.

Ви також можете відкрити цей веб-сайт на своєму iPhone, щоб створити та скопіювати ключ API у буфер обміну. Якщо у вас немає облікового запису OpenAI, ви можете створити його тут а потім перейдіть за посиланням вище.

Як налаштувати та використовувати ChatGPT із Siri на вашому iPhone

Після того як ви завантажили ярлик Siri Pro і скопіювали ключ API, настав час запрацювати ярлик Siri та побачити його в дії:

1. Відкрийте програму «Ярлики», щоб отримати доступ до завантаженого ярлика Siri Pro.

  Як створити профіль iMessage на iPhone та iPad

2. Тут ви знайдете ярлик Siri Pro. Торкніться піктограми з крапкою (три крапки), щоб відкрити налаштування ярлика. Примітка. Ми перейменували ярлик Siri з Siri Pro на Siri Bro на нашому iPhone.

3. У другому діалоговому вікні під назвою «Текст» ви побачите повідомлення «Вставте тут ключ API ChatGPT». Вставте сюди свій раніше скопійований ключ API та натисніть «Готово» у верхньому правому куті.

4. І все готово! Тепер ChatGPT інтегровано з Siri на вашому iPhone. Ви можете викликати ярлик, натиснувши Siri Pro у програмі «Ярлики» або сказавши «Привіт, Siri», а потім назву ярлика (Bro, Pro або ваша власна перейменована назва). Як ви бачите нижче, я попросив ChatGPT Siri спланувати дводенну поїздку до Лондона, і вона відповіла точно.

Однак пам’ятайте, що ярлик може не завжди працювати залежно від завантаженості сервера ChatGPT або його повної відсутності. Однак, з мого досвіду, більшість часу це працювало без проблем.

Питання що часто задаються

Я виконав усі наведені вище кроки, але ярлик не відповідає. Що мені робити?

Як згадувалося вище, здатність ChatGPT Siri працювати на вашому iPhone залежить від поточного навантаження на сервер самого чат-бота AI. Якщо сам ChatGPT перевантажений, висока ймовірність того, що ярлик не дасть відповіді. Зачекайте годину-дві та знову запустіть ярлик.

Чи доступний цей спосіб для Android?

Наразі ChatGPT для Siri доступний лише на iOS. Оскільки це залежить від програми швидкого доступу iPhone, нам ще належить знайти подібний метод для шанувальників Android. Проте будьте впевнені, ми будемо інформувати вас, якщо щось виникне.

  Як швидко шукати Google Диск

Ярлик постійно підказує мені спочатку додати свій ключ API. Що мені робити?

Як помилка, це означає, що ви ще не правильно додали ключ API ChatGPT. Без цього ярлик не зможе зв’язатися з сервером. Щоб додати ключ API ChatGPT, виконайте запитання нижче або розділ статті вище.

Як отримати ключ API ChatGPT?

Як згадувалося вище, ви можете отримати ключ API для ChatGPT на офіційному веб-сайті OpenAI. Але для цього вам знадобиться обліковий запис у компанії. Щоб почати, виконайте наші кроки вище.

Перетворіть Siri на ChatGPT за допомогою цих кроків

Сподіваємося, вам буде весело возитися з ChatGPT із Siri на вашому iPhone. Щоб отримати від цього ще більше переваг, перегляньте ці цікаві речі, які ви можете робити з ChatGPT. Крім того, якщо ви віддаєте перевагу використовувати мобільну програму для доступу до чат-бота AI на своєму телефоні, дізнайтеся, як використовувати ChatGPT на Android та iOS. Чи виникають у вас проблеми з Siri Pro? Залиште свої запитання в коментарях нижче.