Як використовувати ChatGPT на Apple Watch

Ажіотаж ChatGPT нікуди не дінеться найближчим часом, оскільки чат-бот продовжує поширюватися на платформах. Завдяки тому, що API розробника чат-бота став загальнодоступним, численні розробники почали створювати додатки та працювати над ними. Якщо ви використовували наш посібник із використання ChatGPT із Siri, ви маєте уявлення про що ми говоримо. Однак, якщо ви думали, що носимих пристроїв немає в цьому рівнянні, ви будете здивовані. Що, якби я сказав вам, що ви можете використовувати ChatGPT прямо зі свого зап’ястка? Що ж, продовжуйте читати, оскільки я покажу вам, як використовувати ChatGPT прямо з Apple Watch без будь-яких складних кроків. Тож одягніть Apple Watch, візьміть телефон біля себе, і давайте зробимо це.

Використовуйте ChatGPT з Apple Watch (2023)

Хоча ми детально описали процес налаштування ChatGPT нижче, ми також покажемо вам, як створити ускладнення Apple Watch для того ж. Якщо ви бажаєте це бачити, скористайтеся таблицею нижче:

Як налаштувати та використовувати ChatGPT на Apple Watch

Ми будемо використовувати нещодавно запущену програму під назвою watchGPT, щоб інтегрувати ChatGPT у наш годинник Apple. Однак майте на увазі, що це платна програма. Якщо ви бажаєте придбати його, виконайте наведені нижче дії, щоб швидко налаштувати його та почати використовувати.

1. Перейдіть до App Store і придбайте програму watchGPT (3,99 доларів США/ 349 рупій) для початку. Після цього додаток буде встановлено безпосередньо на сам годинник. Настав час перейти до годинника.

2. Відкрийте список програм Apple Watch, натиснувши заводну головку. Прокрутіть список вниз, доки не знайдете watchGPT, і натисніть, щоб відкрити його.

3. Зараз вас зустріне талісман watchGPT. Просто торкніться поля з написом «Запитайте мене будь-що» та введіть своє запитання. Як тільки ви натиснете кнопку «Готово», програма почне думати.

4. Через кілька секунд watchGPT відобразить відповідь, і ви можете прокрутити, щоб прочитати її. Тепер у вас є потужність ChatGPT на Apple Watch!

5. Далі, якщо ви хочете поділитися відповіддю, прокрутіть вниз і натисніть кнопку «Поділитися». Потім ви можете надіслати згенеровану ChatGPT відповідь через iMessage або Mail. Це стане в нагоді в ситуаціях, коли немає доступу до телефону чи ноутбука, але потрібно написати терміновий лист або письмово відповісти на важливе запитання.

Наше коротке тестування програми показало, що вона працює надзвичайно добре. Подібно до ChatGPT, програма може писати есе, розповідати анекдоти та рецепти, розв’язувати математичні рівняння тощо. Відповіді були швидкими, і простоїв практично не було. Однак, схоже, існує обмеження на невідомі слова, через що програма видає повідомлення про помилку, коли запитує довгі відповіді. Хоча ви ще не можете вести тривалі розмови, розробник планує забезпечити підтримку цього, можливість додавати власні ключі API та інші функції в майбутньому.

Як додати watchGPT як ускладнення

Постійна навігація до панелі додатків для програми watchGPT може стати втомливою. На щастя, ви можете легко додати програму ChatGPT як ускладнення Apple Watch для швидкого використання. Для цього виконайте наведені нижче дії.

1. На головному екрані натисніть і утримуйте циферблат, щоб перейти в режим редагування. Опинившись там, натисніть кнопку «Редагувати», щоб почати.

2. Гортайте ліворуч, доки не потрапите на вкладку ускладнень. Опинившись там, торкніться конкретного ускладнення, яке ви хочете замінити. Замінюємо нижнє праве ускладнення.

3. Тепер ви побачите список доступних ускладнень. Прокрутіть вниз, доки не побачите watchGPT, і торкніться його.

4. Після завершення просто торкніться будь-де або натисніть заводну головку, щоб перейти до циферблата, і готово.

І ось воно. Тепер у вас є ChatGPT прямо на головному екрані Apple Watch. Просто торкніться її будь-коли, коли забажаєте швидко поспілкуватися.

Легко додайте ChatGPT до Apple Watch

Сподіваюся, цей короткий посібник допоможе вам легко налаштувати та використовувати ChatGPT на Apple Watch. У той час як версія для носіння зараз дещо обмежена, повна версія наповнена до країв. Є багато цікавих речей, які ви можете зробити з ChatGPT, щоб оживити свій день. Ви навіть можете перенести чат-бота у свій браузер за допомогою цих найкращих розширень ChatGPT для Chrome. Набрид чат-бот? Настав час перевірити ці найкращі альтернативи ChatGPT і побачити, куди вас заведе ваша уява.