techukraine.net techukraine.net Як використовувати Bixel від Binance для карбування NFT, створених штучним інтелектом

Як використовувати Bixel від Binance для карбування NFT, створених штучним інтелектом

| | 0 Comments| 10:45 PM
Categories:

Протягом 2020-х років ШІ та NFT були в моді. Тепер Binance об’єднала ці дві популярні технології в Bixel, своєму новому генераторі NFT. Але як працює цей сервіс, що він пропонує і чи варто його пробувати?

Що таке Bixel від Binance?

У березні 2023 року Binance запустила бета-версію сервісу під назвою «Bicasso», яка дозволяла користувачам створювати та карбувати NFT, створені ШІ. Незабаром після запуску сервіс призупинив свою роботу, і в серпні того ж року Bicasso перейменували в Bixel.

Bixel дозволяє надавати підказки та завантажувати зображення для включення у ваш NFT-твор. Програмне забезпечення штучного інтелекту візьме до відома вашу підказку та завантажені медіафайли, а потім видасть чотири різні результати.

The Веб-сайт Binance стверджує, що Bixel «забезпечує доступну та малобар’єрну точку входу у світ NFT та цифрового мистецтва для користувачів, які не мають досвіду дизайну». Навіть якщо ви не професійний цифровий дизайнер чи любитель, Bixel все одно доступний.

Після запуску Binance оголосила про змагання NFT для користувачів, у якому переможці NFT отримають один BNB. Це викликало ажіотаж навколо генератора NFT, і багато хто подав свої записи на конкурс.

Користувачі могли голосувати за подання NFT, яке їм найбільше сподобалося, і було кілька цікавих переможців. NFT під назвою «Binance Moon Boy» зайняв перше місце, набравши більш ніж вдвічі більше голосів, ніж друге місце під назвою «Cute Girl Support BNB».

Як працює Bixel?

Bixel використовує алгоритми штучного інтелекту для створення зображень NFT із текстових підказок і завантажених фотографій. Інструмент візьме вашу підказку або зображення, а потім прогляне свою базу даних творів мистецтва, щоб створити нове зображення.

  Виправте помилку PS4 CE 42555 1. Випуск

Створивши бажане зображення NFT, ви можете карбувати його через Bixel. Тоді цей NFT існуватиме в розумній мережі BNB. На момент написання статті карбування NFT на Bixel коштує 0,08 BNB (раніше відомий як Binance Coin), що зараз становить трохи менше двох доларів США.

Ми протестували текстову підказку та завантаження зображень на Bixel, оскільки інструмент стверджує, що завантаження зображення людини чи об’єкта дасть вам «оптимізований» результат.

Як ви бачите нижче, було завантажено зображення Марка Цукерберга з Wikimedia Commons разом із текстовою підказкою «Марк Цукерберг у стилі кіберпанк із місяцем у фоновому режимі».

Це підказка та зображення призвели до створення чотирьох окремих зображень, хоча лише одне прийшло із запитуваним місяцем у фоновому режимі.

Вибравши це зображення, ви зможете викарбувати його. Процес карбування дозволяє додавати опис NFT.

Щоб карбувати NFT і сплачувати комісію, у вашому підключеному гаманці повинні бути кошти. Bixel дозволяє підключити вибраний гаманець через MetaMask або WalletConnect. Вам знадобиться щонайменше 0,008 BNB коштів, щоб карбувати один NFT через Bixel.

Під кнопкою «Створити» ви побачите, скільки «можливостей» у вас є для створення зображень. Ви отримуєте десять безкоштовних шансів щодня, які скидаються опівночі. Це означає, що ви можете створювати 40 безкоштовних зображень на день через Bixel.

Як використовувати Bixel

Користуватися Bixel просто. Створення та карбування власного NFT може зайняти менше хвилини та не вимагає особливих технічних знань. Щоб використовувати Bixel, вам знадобиться обліковий запис Binance. Ви можете легко зареєструвати обліковий запис Binance на веб-сайті Binance або Binance.us.

Перейшовши на веб-сторінку Bixel, ви побачите три параметри в другій панелі меню: «Дослідження», «Генератор зображень» і «Мої зображення». Щоб створити NFT, натисніть вкладку «Генератор зображень».

  Як вимкнути Skype Split Screen

Тут вам буде надано текстове поле, у якому ви зможете ввести підказку зображення. Наприклад, ви можете написати «кіт на горі на заході сонця» або щось довільне, наприклад «лимонне дерево в мисці з рибою». Найкраще використовувати якомога більше деталей, щоб Bixel повністю зрозумів, яке зображення ви хочете. Таким чином Bixel дещо схожий на інші генератори зображень AI, такі як DALL-E 2 і Midjourney.

Ви також можете завантажити фотографію, щоб допомогти генератору зображень, натиснувши «Завантажити портрет» (необов’язково). Тут ви можете завантажити бажане зображення безпосередньо зі сховища комп’ютера.

Далі виберіть стиль, у якому ви хочете створювати зображення. Bixel пропонує низку стилів, включаючи реалістичні, намальовані та аніме.

Тепер, коли підказка, зображення та стиль готові до роботи, ви можете натиснути «Створити». Bixel може створити зображення протягом 10 або 20 секунд, і цей період очікування може збільшитися залежно від відвідуваності сайту.

Якщо жодне з чотирьох отриманих зображень вам не подобається, спробуйте додати більше деталей у підказку або завантажити інше зображення. Якщо вам подобається одне із зображень і ви хочете викарбувати його як NFT, клацніть зображення, а потім клацніть Монетний двір. Додайте свій опис, сплатіть комісію 0,008 BNB, і ви отримаєте NFT.

Щоб підключити гаманець для оплати комісії за майнінг, натисніть опцію «Депозит» у верхньому правому куті екрана.

Тут ви зможете використовувати MetaMask або WalletConnect, щоб зв’язати свій гаманець і кошти, або використати наявні кошти BNB на Binance.

Щоб переглянути попередні покоління зображень у своєму обліковому записі, прокрутіть сторінку Image Generator униз. Це дає вам змогу побачити, які зображення були згенеровані з якого конкретного запиту. Крім того, ви можете перейти до розділу «Мої зображення», щоб переглянути простий список усіх згенерованих зображень.

  Як надсилати аудіоповідомлення за допомогою Siri на iPhone

Тут ви можете відфільтрувати свої зображення, щоб відображати лише ті, які були викарбувані, розширені чи вкладені як вибрані.

Чи варто спробувати Bixel?

Якщо ви зацікавлені у створенні власних NFT, але не маєте часу чи досвіду, щоб малювати цифрове мистецтво з нуля, Bixel може стати гарною відправною точкою для вас.

Ви навіть можете використовувати Bixel для натхнення, якщо ви натрапили на творчий блок. Можливо, ви не впевнені, який стиль вибрати у своєму NFT, або у вас виникли проблеми зі створенням привабливого фону. Хоча ви не повинні прямо копіювати зображення, створені Bixel, ви можете робити творчі нотатки з отриманих результатів.

Якщо ви не хочете карбувати NFT, Bixel все ще може бути цікавим інструментом для використання. Після того як Bixel згенерує зображення на основі вашої підказки, ви можете завантажити будь-яке з них безкоштовно. Комісія 0,008 BNB стягується, лише якщо ви виберете карбувати зображення як NFT і зберігати його в BNB Smart Chain. Ви також можете масштабувати (тобто збільшити розмір) зображення на свій вибір.

Завдяки цій опції безкоштовного завантаження ви також можете використовувати Bixel для створення зображень для фону робочого столу та телефону. Крім того, ви можете створити власну невелику колекцію зображень, створених штучним інтелектом, для розваги.

Спробуйте Bixel безкоштовно

Якщо ви не впевнені щодо Bixel, швидко спробувати його не варто. Зображення генеруються швидко та легко, і ви можете побачити якість результатів у підказці без сплати комісії. Незалежно від того, чи хочете ви створити власні зображення чи створити колекцію NFT, Bixel допоможе вам.