Як використовувати Bing AI із ChatGPT (і чому)

| | 0 Comments| 4:29 AM
Categories:

Ласкаво просимо до абсолютно нового потужного пошуку Bing AI, оснащеного найкращим механізмом розмовного штучного інтелекту (Chat)GPT.

2023 рік означає початок кінця того, як раніше працювали пошукові системи. Усі основні пошукові провайдери, включаючи Google, переходять на роботу чат-ботів штучного інтелекту.

Тож замість звичайного вікна пошуку, де користувач знаходить релевантну інформацію на першій або другій сторінці результатів пошукової системи (SERP), ви матимете консолідовану відповідь прямо там.

Крім того, цей пошук на основі штучного інтелекту є більш креативним, і загальна ідея рухається до взаємодії, більш схожої на людину.

Кандидатом у центрі уваги тут є Bing AI від Microsoft (він же The New Bing), який їде на цій хвилі завдяки ChatGPT OpenAI. Перш ніж приступити до практичних занять, давайте оживимо передісторію.

Що таке ChatGPT?

Дітище OpenAI, ChatGPT, є чат-ботом штучного інтелекту.

Простіше кажучи; ви можете «поговорити» з ним про багато речей, зокрема про кодування, математику, науку, історію, літературу, здоров’я та фітнес, життя, духовність тощо.

Крім того, він може використовувати контекст, щоб відповідати на додаткові запитання, відхиляти недійсні підказки, виправляти свої помилки, якщо їх запитують, і ставити під сумнів неточні запити.

Це загрожує звичайним професіям і допомагає у виконанні завдань високого калібру. Отже, це одна з найбільших технологічних розробок, насмілюся сказати, за останні кілька десятиліть.

А тепер уявіть всю цю потужність пошукової системи.

Що таке Bing AI?

Microsoft має значну частку в OpenAI. Тому, побачивши, що ChatGPT завоював Інтернет, він інтегрував обидва, щоб створити новий пошуковий досвід.

Отже, чи зміниться це на користь Microsoft і дасть їй перевагу над Google? Що ще важливіше, чи добре це для середнього користувача?

Хоча переможця поточної битви, Bing AI проти пошуку Google, наразі не можна назвати, давайте дізнаємося, чи корисний пошук Bing AI для вас.

Bing AI з (або проти) ChatGPT

По-перше, Bing AI і ChatGPT — це різні продукти. Тому сказати, що BingAI засновано на ChatGPT, фактично невірно.

Натомість обидва базуються на GPT-4 (останній на момент написання цієї статті), при цьому Bing AI налаштований для пошуку, а ChatGPT налаштований як чат-бот.

  Що таке Zero Trust Security? Вступний посібник

Джерело: Microsoft

Я перевірив обидва, і між ними є суттєва різниця.

По-перше, ChatGPT не підключений до Інтернету, якщо у вас немає платної версії та ви не ввімкнули її в налаштуваннях.

Навпаки, Bing AI поводиться як звичайна пошукова система, надаючи вам узагальнену відповідь із цитатами для кількох запитів. Крім того, він має спеціальне вікно чату, що робить його дещо схожим на ChatGPT.

ChatGPT, версія GPT-4, є платним продуктом, а Bing AI ви отримуєте безкоштовно.

Якщо вас цікавить ChatGPT, ось каталог ChatGPT від techukraine.net, який постійно збільшується. Але слідкуйте за оновленнями, якщо пошук нового покоління на основі штучного інтелекту – це те, заради чого ви тут.

Як використовувати Bing AI?

Найпростіший спосіб – відвідати bing.com. Відкриється інтерфейс, як показано на зображенні ☝🏼 вище. Після того, як ви введете запит, ви отримаєте звичайний режим пошуку з результатами, як показано на наступному зображенні.

Результати пошукової видачі відображатимуть оголошення та відповіді чату штучного інтелекту, а потім стандартні результати пошуку.

Що стосується пошуку, то це чат-бокс, від якого божеволіє Інтернет. Це узагальнює інформацію з окремих результатів і вказує на ресурси для глибокого занурення.

Якщо не під рекламою, цей інтерфейс чату можна приховати на бічній панелі. Можливо, вам знадобиться прокрутити вниз, щоб знайти його.

Однак, залежно від мети пошуку, це вікно чату відображається лише для певних запитів. Наприклад, ви не отримаєте такого типу відповіді, якщо введете пошуковий запит «антарктида», але він буде доступний для таких запитів, як «як я можу відвідати Антарктиду» або «допоможіть мені спланувати подорож до Антарктиди».

І це все, що ви отримуєте, якщо не використовуєте Microsoft Edge. Єдиний погляд на пошук на основі ШІ.

Щоб поставити додаткові запитання та повністю розкрити його потенціал, вам доведеться відмовитися від будь-якого браузера, який ви використовуєте, і перейти на Edge. Це дозволить вам отримувати спеціальні результати чату для всіх запитів, незалежно від наміру.

Розглядайте Microsoft Edge як піцу (з соусами, начинками, сиром тощо), тоді як (найкращий браузер) Google Chrome є лише його основою. Зробіть стрибок, і ви ніколи не повернетеся до Chrome.

  Створюйте GIF-файли з відео та додавайте текст за допомогою нового Imgur GIF Creator

І про це ще багато чого, про що йдеться в наступних розділах.

Чат Bing: огляд

Після встановлення Edge введіть пошуковий запит у рядку URL-адреси або відвідайте bing.com, якщо ви вже змінили пошукову систему на Google.

Далі клацніть Чат (позначено 1) або клацніть будь-які наступні запити (позначено 2), щоб перейти в інтерфейс чату Bing.

Це дає вам три варіанти: Більш креативний, Більш збалансований і Більш точний. Простіше кажучи; вони те, про що говорять їхні імена.

Однак я не знайшов серед них жорстких відмінностей. Тим не менш, вони демонструють різні рівні точності та стилі для конкретних запитів.

Іноді ці розмови заходять у глухий кут, де немає можливості продовжувати.

Чат Bing: точніше

Це можуть бути деякі переломні моменти, запрограмовані в цих чат-ботах, після яких вони відмовляються продовжувати.

Я так само дійшов до таких ситуацій, коли назвав Creative and Balanced брехуном. Хоча, коли я викликав Precise подібним чином, він визнав свою помилку та вибачився. Підказка полягала в тому, щоб підсумувати перший роман саги про Гаррі Поттера в 200 словах. І оскільки ніхто не міг зробити це в заданій довжині, я попросив їх порахувати кількість слів, що вони зробили неправильно.

Але ці речі не порушують угоду.

Це ще раз підтверджує той факт, що ці чат-боти, незалежно від того, наскільки витончено вони часом ведуться, можуть абсолютно неправі щодо інших. Слід завжди діяти обережно і не сприймати відповіді як вони є.

Читайте також: Google Bard проти ChatGPT

Приклади Bing AI

Штучний пошук Bing і чат за своєю суттю схожі. Просто пошукова система робить це один раз у результатах пошуку, тоді як система чату має унікальний інтерфейс для тривалих розмов.

Якщо говорити про це, то тривалість розмови обмежена п’ятьма запитами, а якщо ви ввійшли за допомогою облікового запису Microsoft, вона розширюється до 30. Крім того, під час входу зберігаються ваші останні дії.

Але, здається, немає жодного денного ліміту, і можна почати нову розмову, щоб поповнити квоту.

То навіщо використовувати пошук Bing AI або його чат?

  11 найкращих гаманців для управління інвестиціями Binance Coin у 2023 році

Простіше кажучи; Мета полягає в тому, щоб спростити процес пошуку. Вам не потрібно просіювати результати; натомість ви отримаєте резюме (начебто) з кількох. Це ніби хтось шукає від вашого імені та представляє результати в чаті.

На додаток до цього можна отримати оригінальні виходи AI для статей, віршів, кодування, історій, пісень, зображень тощо. Крім того, вони можуть бути гідними помічниками для створення резюме, пошуку помилок, отримання відгуків тощо.

Ось кілька прикладів.

Рекомендація фільму

Summarize John Wick 4 (without giving away spoilers) and suggest if I should watch it.

Поезія

Create a poem depicting the pain of a software company, Microsoft, because of major search engine traffic being gobbled up by its competitor, Google.

Резюме

Summarize this article: https://techukraine.net.com/chatgpt-bard-ai-home-tutoring-assistants/

Створення зображення

Create an image of an ice-cream tree. take the background as some heavenly place.

Щоб ви знали, можна відкрити ці зображення в повній роздільній здатності та налаштувати елементи, надаючи наступні підказки.

Вирішення проблем

A ship anchored in a port has a ladder that hangs over the side. The length of the ladder is 200cm, the distance between each rung is 20cm, and the bottom rung touches the water. The tide rises at a rate of 10cm an hour. When will the water reach the fifth rung?

Зауважте, що це найслабший аспект чату Bing на даний момент. Я спробував Bing Chat для розв’язування різноманітних математичних завдань у всіх його режимах (креативний, збалансований і точний), і виявив, що вони несумісні. Як правило, двічі перевіряйте кожну відповідь.

Ви вражені?

ШІ-пошук – це початок нової ери. Це зробить роботу швидкою та простішою для звичайного користувача. У той же час він може припуститися грубих помилок, якщо користувач нехтує перехресною перевіркою.

Особисто це весело, і я буду використовувати його більше в майбутньому. І оскільки Bing AI надає можливості GPT-4 без будь-якої платної підписки, немає причин уникати цього для будь-якого користувача Інтернету.

Не ChatGPT; Я вважаю, що Bing AI може стати справжнім кодом червоним для Google.

PS: подивіться, як зарядити Google Colab за допомогою ChatGPT.