Як використовувати Backtrack на Apple Watch, щоб повторити свої кроки

| | 0 Comments| 6:15 PM
Categories:

Якщо ви йдете в похід або досліджуєте місцевість, де немає Wi-Fi або стільникового зв’язку, ви можете покластися на Apple Watch, щоб знайти дорогу до початкової точки за допомогою Backtrack. Backtrack — це функція програми Compass, яка відстежує ваш маршрут від початкового місця та вказує вам у правильному напрямку для повернення до цього місця.

Ось як налаштувати та використовувати функцію Backtrack, щоб залишатися на шляху, повертаючись до початку походу, їзди на велосипеді, бігу чи ходьби.

Як почати відстежувати маршрут на Apple Watch

Щоб скористатися функцією Backtrack, її потрібно активувати перед походом, їздою на велосипеді чи пішки. Потім він працюватиме у фоновому режимі, зберігаючи ваш маршрут, доки ви не ввійдете в режим Retrace Steps.

  10 способів виправити помилки, щоб без проблем грати в ігри Steam на ПК

Наступні моделі Apple Watch підтримують Backtrack у програмі Compass:

Щоб увімкнути Backtrack і почати прокладати свій маршрут, просто відкрийте програму Compass і торкніться кнопки слідів. Потім насолоджуйтеся прогулянкою, знаючи, що ваша початкова позиція та маршрут на шляху зберігаються вашим Apple Watch.

Як повторити свої кроки за допомогою Backtrack

Коли прийде час розвернутися та повернутися назад, увійдіть у режим Retrace Steps і дотримуйтеся зручного посібника годинника.

Ось як припинити відстеження маршруту та повернутися до початку кроків:

 • У програмі Compass (з уже активованою функцією Backtrack) торкніться кнопки паузи.
 • Потім виберіть Відновити кроки.
 • Знайдіть білу стрілку на компасі; він показує напрямок, у якому ви повинні рухатися. (Ви також побачите свій попередній маршрут як сіру лінію, якщо ви близькі до нього.)
 • Дотримуйтеся стрілки, доки не наблизитесь до місця призначення. Після цього стрілка зникне, і ви побачите початкову точку як сіру крапку на попередньому маршруті.
 •   8 найкращих підготовчих курсів до GRE для покращення результатів іспиту

  Обмеження функції Backtrack на watchOS 10

  Хоча ваш Apple Watch може направити вас у правильному напрямку та допомогти вам повернутися до початкової точки, у функції Backpack бракує деяких важливих деталей, які ви знайдете на супутниковій або топографічній карті. Наприклад, Backtrack не показує інформацію про висоту, особливості ландшафту (наприклад, пагорби чи скелі) або інші об’єкти навколишнього середовища, такі як річки.

  Це означає, що ви знатимете лише, в якому напрямку рухатися, але не знатимете, на що можете зіткнутися на цьому шляху.

  Перш ніж покладатися на цю функцію або будь-яку програму на вашому iPhone або Apple Watch для навігації, ви повинні переконатися, що акумулятор вашого пристрою достатньо заряджено.

    9 крутих тем KDE Plasma

  Знайдіть дорогу назад із додатком Compass на Apple Watch

  Наступного разу, коли ви вирушите досліджувати дику природу, подорожувати горами чи їздити сільськими дорогами на велосипеді, покладайтеся на Apple Watch, який допоможе вам знайти дорогу назад, навіть якщо немає Wi-Fi.