Як використовувати AWS Educate як студент і рекрутер

Ви студент, який шукає кар’єру в ІТ-індустрії? Ви власник технологічного бізнесу, який шукає потрібних талантів? AWS Educate — це платформа, де кандидати або учні AWS початкового рівня зустрічаються з рекрутерами.

За даними ChannelE2E, Amazon Web Services займає 33% ринку хмарної індустрії. Отже, вивчення AWS дозволяє ентузіастам хмарних обчислень отримати хорошу роботу в компаніях, які використовують AWS. З іншого боку, багато компаній потребують експертів з AWS, оскільки вони використовують хмарну інфраструктуру від Amazon.

Тому Amazon запустив Amazon Educate, щоб допомогти студентам отримати початкове навчання з AWS безкоштовно. Крім того, компанії можуть наймати безпосередньо з цього ринку. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про AWS Educate з точки зору студентів і роботодавців.

Зміст

Що таке AWS Educate?

Amazon Web Services Educate – це безбар’єрна платформа, яка дає змогу студентам, учням передпрофесійного навчання та новим випускникам отримати практичне навчання з хмарної інфраструктури AWS. Програма пропонує гранти кандидатам, які відповідають вимогам. Цей грант зазвичай нараховує кредити, які користувачі можуть використати на платформі AWS.

Студенти можуть створити власний обліковий запис AWS і оплачувати послуги за допомогою отриманих кредитів AWS. Таким чином, студенти ІТ-сфери, які походять із економічно слабших верств населення, менш оснащених коледжів тощо, також можуть дізнатися про AWS, щоб вийти на ринок роботи в хмарних обчисленнях.

Інколи для навчання навіть не потрібно налаштовувати інфраструктуру хмарних обчислень AWS, оскільки цей вміст постачається з інтерактивними практичними лабораторними роботами.

AWS Educate також є чудовим місцем для пошуку потрібних талантів AWS початкового рівня для бізнес-організацій.

У двох словах, це ринок вакансій, до якого можуть приєднатися студенти будь-якої спеціальності. Вони проходять базову підготовку з AWS. Потім вони подають заявку на доступні вакансії, щоб почати шлях до досвідченого хмарного інженера AWS.

Мета AWS Educate

Навчання хмарним обчисленням дуже орієнтоване на галузь. Ви можете розпочати навчання в будь-якій установі чи онлайн-платформі сертифікації, але ваш досвід обмежуватиметься теорією.

Буде важко знайти роботу та отримати практичний досвід у проектах хмарних обчислень. Іноді кандидати не отримують пов’язану роботу через відсутність професійно-орієнтованого навчання.

Подібним чином хмарні компанії також страждають від кризи хмарних експертів. Організації не можуть просто наймати новачків із базовими знаннями, тому що це стане вузьким місцем для отримання прибутку.

Отже, чому взагалі виникла ця проблема? Хмарні обчислення — це технологія, що зароджується, і розвивається завдяки практичному впровадженню в бізнесі. Є лише кілька літературних джерел і підручників з хмарних технологій, в яких розглядаються реальні галузеві проекти.

Крім того, різна хмарна інфраструктура включає різні робочі процеси, галузеві фрази, структуру управління тощо. Такі технічні гіганти, як Google, IBM, Microsoft, Oracle, Amazon, Alibaba, Lumen тощо, є великими гравцями.

  Можливості, навички та навчальні ресурси

Зараз учні, студенти та ветерани навряд чи отримають практичний досвід роботи з галузевими проектами від постачальників хмарних технологій. Кандидати можуть отримати лише практичні лабораторні приклади на фіктивних проектах, яких недостатньо для виконання в галузі.

Щоб усунути це вузьке місце, постачальники хмарних послуг пропонують власні програми сертифікації, навчальні платформи, реальні лабораторні проекти тощо. Кандидати можуть пройти такі навчальні програми, щоб отримати гідну роботу початкового рівня.

Amazon нічим не відрізняється. Таким чином, він пропонує численні можливості навчання на AWS за допомогою різних програм, зокрема AWS Educate. Він служить меті, пропонуючи наступне:

 • Безкоштовні кредити AWS для використання хмари AWS для академічних досліджень і класних проектів
 • Матеріали для самостійного навчання
 • Освітні ресурси на порталі AWS Academy
 • AWS Job Board для розміщення вакансій рекрутерами компаній

Переваги AWS Educate

Оскільки різні підприємства, як-от малі, середні та підприємства, активно використовують AWS для розгортання бізнес-додатків або запуску бізнес-процесів, вивчення AWS є прибутковою інвестицією. Таким чином, Amazon Web Services Educate є надзвичайно корисним у таких аспектах:

Пільги для студентів

Уроки AWS для всіх

Студенти будь-якої дисципліни віком від 13 років можуть приєднатися до цієї навчальної платформи хмарних обчислень.

Індустріально-орієнтоване навчання

Хмарні учні отримують практичний досвід роботи з галузевими проектами та робочими процесами, щоб підготуватися до роботи.

Навчання на вимогу

Портал AWS Educate Learner допомагає учням, які навчаються самостійно, обрати навчальний шлях, який допоможе їм отримати роботу мрії в хмарній компанії.

Економте на оплаті навчання

Студенти ІТ можуть зменшити витрати на навчання, отримавши грант від AWS на безкоштовний доступ до хмарних інструментів Amazon Web Services.

Технологія віртуалізації

AWS Educate також функціонує як віртуальне середовище для вивчення хмарної інфраструктури та оркестровки завдань, розробки мобільних додатків, створення веб-додатків, запуску робочих процесів тощо. Під час практичних занять студенти можуть робити скільки завгодно помилок. Оскільки вони не можуть завдати жодної шкоди оригінальному проекту.

Значки

Програма пропонує цифрові значки для успішного завершення курсів, планів навчання тощо. Кандидати можуть друкувати ці значки як додатки до резюме або демонструвати їх онлайн на веб-сайтах своїх портфоліо, у соціальних мережах тощо.

Усі інструменти та послуги для навчання

Платформа Amazon Web Services Educate – це навчальний портал із повним набором послуг. Він надає всі інструменти та послуги, які можуть знадобитися студенту для вивчення розробки додатків, підтримки робочих процесів/додатків/активів, організації ресурсів і керування інфраструктурою хмарних обчислень. Ви отримуєте безкоштовний і необмежений доступ до необхідних функцій через кредит AWS.

Допомога в працевлаштуванні

Платформа також пропонує сповіщення про роботу, прискорення співбесід, дошки вакансій, залучення рекрутерів тощо.

Онлайн навчання

Навчальні матеріали на 100% онлайн. Студенти можуть пройти самостійне навчання на цій платформі, якщо їх основна курсова робота відрізняється від AWS.

Професійна мережа

Це також дає вам змогу створити власну мережу хмарних професіоналів, які працюють на цій платформі.

Портфоліо

Отримайте студентське портфоліо, щоб продемонструвати всі проекти, які ви завершили в рамках програми Amazon Web Services Educate.

Переваги для педагогів та установ

Мінімізація витрат

Заклади можуть скоротити витрати, зменшивши володіння хмарною інфраструктурою для цілей навчання та практики. Просто заохочуйте студентів подати заявку на грант AWS Educate від Amazon для безкоштовного доступу до інструментів хмарних обчислень.

Дистанційне навчання

Викладачі можуть викладати та тренуватися з будь-якого місця, оскільки хмара AWS є повністю віртуальною платформою.

Відновлення проекту в один клік

Тренерам не потрібно турбуватися про пошкодження своїх хмарних проектів, оскільки AWS має процес відновлення одним клацанням миші, щоб повернути вихідний актив.

  14 рішень для внутрішнього та підсвічуючого освітлення автомобіля, щоб ваш автомобіль виділявся

Розробка освітніх програм

Викладачі можуть розробляти освітні хмарні програми на AWS і віддалено надавати своїм учням доступ до таких ресурсів. Це принесе інновації в нішу освітніх додатків.

Інституційна навчальна платформа

Інститути можуть розробити цілу платформу дистанційного навчання та навчання на AWS, щоб задовольнити студентів, які хочуть навчатися онлайн.

Віртуальні робочі станції

Програма Amazon Web Services Educate також постачається з робочим столом як послугою для обмеженої кількості віртуальних робочих станцій. Інституції можуть скористатися цим і скоротити кількість власних комп’ютерів для лабораторних проектів. Це економить витрати на ІТ-обладнання.

Використовуйте вміст так, як хочете

Коледжі та школи можуть включати навчальний контент AWS як є або зі змінами. Оскільки курс має безкоштовну ліцензію.

Дошки вакансій

Коледжам не потрібно створювати окрему дошку вакансій для викладачів хмарних обчислень. Учні отримують його безкоштовно від Amazon.

Переваги для бізнесу

Економте час і ресурси

Компанії можуть заощадити час, який вони інвестують у пошук потрібних талантів для своєї команди хмарних обчислень.

Безкоштовні оголошення про роботу та найм

Компанії можуть створювати облікові записи рекрутерів на AWS Educate, щоб безкоштовно публікувати вакансії, проводити співбесіди з високоякісними кандидатами та вибирати потрібних талантів. Не потрібно платити комісію стороннім кадровим агентствам.

Автоматизований скринінг

Як компанії, вам не потрібно набирати персонал для перевірки кандидатів. Усі кандидати на цьому порталі відображаються в порядку їхнього рівня завершення курсу та здібностей до хмарних обчислень.

Навчальні теми, охоплені AWS Educate

Платформа містить навчальний контент, який допоможе учням стати готовими до хмари. Нижче наведено основні домени, які охоплює платформа:

 • Аналітика (4 курси)
 • Хмарні обчислення (15 курсів)
 • Розвиток (14 курсів)
 • Машинне навчання та ШІ (10 курсів)
 • Мережа та інфраструктура (10 курсів)
 • Професійні навички (2 курси)
 • Безпека (6 курсів)

Курси у вищезазначених нішах також мають різні рівні складності. Наприклад, ви можете знайти такі три різні рівні вмісту:

 • Основоположний
 • Проміжний
 • Просунутий

Це ще не все! Допрофесіонали та студенти, які навчаються самостійно, також можуть вивчати контент, який триває певний час. Це чудова перевага для учнів з обмеженими часовими інтервалами для хмарних обчислень. Ви можете вибрати один з наступних варіантів:

 • Менше 1 години
 • 1-2 години
 • 2-3 години
 • 3-5 годин
 • Більше 5 годин

Тепер, коли ви знаєте, як вибрати курсову роботу, знайдіть нижче кілька дуже популярних тем:

Вступ до консолі керування AWS

Цей попередній курс навчить вас орієнтуватися в консолі керування AWS у галузевих сценаріях. Він також включає практичну лабораторію для отримання практичних знань. Крім того, курс охоплює найкращі практики виставлення рахунків та керування хмарною інфраструктурою.

Знайомство з Cloud 101

Це вступний курс із хмари AWS, який охоплює наступні ключові служби AWS:

 • Проста служба зберігання Amazon (Amazon S3)
 • Amazon Elastic Compute Cloud (Amazon EC2)
 • Служба реляційної бази даних Amazon (Amazon RDS)
 • Amazon DynamoDB
 • AWS Identity and Access Management (IAM)
 • Віртуальна приватна хмара Amazon (Amazon VPC)

Усі вищезазначені теми матимуть окремі практичні лабораторні роботи. Після успішного завершення курсу ви отримаєте значок, щоб продемонструвати свою майстерність у роботі з хмарою.

Фонд машинного навчання

Це ще один вступний курс, який навчить вас основам процесу машинного навчання Amazon. Ви легко навчитеся використовувати конвеєр машинного навчання для вирішення галузевих проблем. Крім того, ви зможете попрактикуватися в Jupyter Notebook під час лабораторних занять.

AWS DeepRacer Prime

Цей курс допоможе вам розпочати машинне навчання в ігровому середовищі. Це проект DeepRacer від AWS, який працює на базі розширеного навчання підсилення процесів машинного навчання (RL). Ви отримуєте безкоштовний доступ до цього проекту, щоб самостійно створювати, навчати та оцінювати можливості свого проекту МЛ.

  Що таке ботнет і як захиститися від нього

Гідні проекти DeepRacer стають придатними для участі в AWS re: Invent, AWS DeepRacer League тощо, які пропонують ціни та престиж.

Як роботодавці знаходять кваліфікованих кандидатів?

Насамперед AWS Educate Job Board — це ринок, де кваліфіковані кандидати безкоштовно зустрічаються з рекрутерами. Рекрутерам не потрібно нічого платити AWS, щоб опублікувати вакансії, провести співбесіду з кандидатами або найняти найкращих спеціалістів.

Кандидати, зареєстровані на платформі Amazon Web Services Educate, вивчають теми, пов’язані з індустрією, на цій платформі. Студенти, які пройшли курс навчання або отримують індивідуальну курсову роботу, отримують значки як підтвердження завершення. Одночасно AWS Educate Job Board оновлює кваліфікаційні та кваліфікаційні рівні кандидатів.

Якщо ви власник бізнесу, менеджер або рекрутер, ви можете просто створити обліковий запис на цій платформі. Коли ваш обліковий запис буде активним, ви можете наймати кандидатів безпосередньо або публікувати вакансії, щоб студенти могли подати заявку.

Поки що великі підприємства наймають працівників початкового рівня з цієї платформи. Роботодавці повідомили, що кандидати з AWS Educate можуть застосовувати навички хмарних обчислень у реальних сценаріях і швидко почати робити внески.

Як зареєструватися в AWS Educate

Для студентів

 • Тримайте під рукою свої облікові дані електронної пошти установи.
 • Увійдіть на портал реєстрації Amazon Web Services Educate.
 • Виберіть «Навчіться працювати з хмарою».
 • Заповніть та надішліть форму Створення облікового запису.
 • AWS надішле електронний лист, коли обліковий запис буде активним.

Для рекрутерів

 • Перейдіть на портал облікових записів рекрутерів AWS Educate.
 • Виберіть найм для моєї компанії.
 • Тепер надішліть форму створення облікового запису та дочекайтеся подальших повідомлень від AWS.

AWS Educate: поширені запитання

У чому різниця між AWS Educate і AWS Academy?

AWS Educate призначений для студентів, початкових класів і рекрутерів. Навпаки, Академія AWS призначена для викладачів, які хочуть навчати або навчати студентів за допомогою програми Amazon Web Services Educate.

Чи отримуємо ми сертифікат в AWS Educate?

Ви не отримуєте сертифікати в AWS Educate. Натомість ви отримуєте значки, які демонструють вашу майстерність у виконанні курсової роботи. Ці значки прирівнюються до сертифікатів.

Чи можу я вивчити AWS без досвіду ІТ?

Ви можете стати експертом із хмарних обчислень AWS незалежно від вашого рівня освіти. Вам просто потрібно бути старше 13 років і навчатися в школі або коледжі. Потім ви можете використовувати свої академічні інституційні електронні адреси, щоб зареєструватися в AWS Educate і отримати сотні годин безкоштовних курсів хмарних обчислень.

Заключні слова

AWS Educate — це чудова платформа для безкоштовного вивчення галузевих хмарних обчислень. Компанії хмарних технологій, такі як Google, Microsoft тощо, пропонують індивідуальні навчальні програми для технічно підкованих студентів, які виявляють інтерес до хмарних обчислень. AWS Educate подібний до них.

Досліджуйте платформу як студент, щоб дізнатися, чи підходить вам навчання AWS. Ви можете почати з базових курсів, щоб підвищити свій інтерес.

А для рекрутерів: зареєструйтесь у своїй робочій пошті зараз, щоб досліджувати яскраві таланти з будь-якої точки світу.

Ви також можете ознайомитися з деякими курсами та ресурсами, які допоможуть вам стати практикуючим спеціалістом AWS Cloud.