Як використовувати Apple Sports на вашому iPhone

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Додаток Apple Sports пропонує статистику в реальному часі, результати та коефіцієнти ставок для найкращих спортивних ліг.
  • Apple Sports доступний лише на iPhone з iOS 17.2 або новішої версії. Він також обмежений для користувачів у США, Великобританії та Канаді.
  • Apple планує з часом додати більше ліг до програми.

Ви затятий фанат спорту, який шукає зручний спосіб стежити за улюбленими спортивними лігами та командами? Додаток Apple Sports має мінімалістичний інтерфейс для показу результатів, статистики та коефіцієнтів ставок у реальному часі. Ось усе, що вам потрібно знати про використання Apple Sports.

Що ви можете робити за допомогою програми Apple Sports?

Apple представила додаток Apple Sports 21 лютого 2024 року, щоб допомогти користувачам iPhone легко стежити за результатами та статистикою своїх улюблених ліг і команд. Ви можете стежити за своїми улюбленими командами та лігами, перевіряти результати та статистику команд у реальному часі, а також переглядати коефіцієнти ставок у реальному часі, звіти про травми, деталі складу та їхні розклади.

  Розуміння різниці між URL, URI та URN

Додаток відображає результати та статистику в режимі реального часу для кількох найкращих спортивних ліг світу, зокрема MLS, NBA, NHL, Ligue 1, La Liga, Bundesliga тощо. Хоча Apple Sports наразі підтримує лише обмежені ліги, Анонс Apple показало, що планує додати більше ліг, як-от MLB, NFL і WNBA, для наступних сезонів.

Станом на лютий 2024 року додаток Apple Sports доступний лише в трьох регіонах — США, Канаді та Великій Британії.

Початок роботи з додатком Apple Sports на iPhone

Щоб завантажити програму Apple Sports, на вашому iPhone має бути встановлено iOS 17.2 або новішої версії. Якщо ні, ви можете оновити свій iPhone, перейшовши в Налаштування > Загальні > Оновлення ПЗ. Коли ви все налаштуєте, ви можете завантажити його з App Store.

Завантажити:Apple Sports (безкоштовно)

Запустіть програму після встановлення та натисніть «Продовжити», коли побачите сторінку привітання. Щоб почати переглядати результати та статистику в реальному часі, вам потрібно буде вибрати потрібні ліги та команди.

  Як дистанційно вимкнути ПК (3 способи) – 2023

Торкніть «Почати» та натисніть кнопку «Вибране» поруч із лігою, за якою ви хочете стежити. Щоб стежити за командою, виберіть лігу та торкніться піктограми «Улюблене» (зірочка) поруч із тією, на яку хочете підписатися. Натисніть «Готово», коли ви задоволені вибором.

Якщо ви захочете стежити за лігою чи командою пізніше, все, що вам потрібно зробити, це торкнутися трьох горизонтальних ліній у верхньому правому куті, торкнути «Керувати» та повторити кроки, наведені вище.

Щоб переглянути поточні та майбутні ігри, а також підсумкову статистику та результати для всіх ваших команд в одному місці, торкніться трьох горизонтальних ліній у верхньому правому куті екрана та торкніться «Мої команди». Подібним чином ви можете переглядати ту саму інформацію для своїх улюблених ліг, торкнувшись натомість Мої ліги. Якщо ви хочете знайти інформацію про певну лігу, якої немає у ваших вибраних, виберіть її зі списку в цьому ж меню.

Якщо ви користуєтеся іншими програмами Apple, такими як Apple News і Apple TV, Apple Sports синхронізуватиме дані ваших улюблених команд, ліг і спортсменів у цих програмах. Однак, якщо ви хочете вимкнути цю функцію, торкніться трьох горизонтальних ліній і виберіть значок свого профілю у верхньому правому куті. Потім вимкніть Sync My Sports.

  Найкращі ігри для Apple TV і причини їх популярності

Хоча Apple Sports за замовчуванням відображає коефіцієнти ставок на матч, ви можете вимкнути їх, якщо ви вважаєте їх некорисними. Як не дивно, ви не можете вимкнути коефіцієнти ставок безпосередньо з програми Apple Sports. Замість цього вам потрібно перейти до програми «Налаштування» на вашому iPhone, прокрутити до програми «Спорт» і перемкнути «Приховати коефіцієнти ставок».

Хоча в App Store можна знайти кілька чудових додатків для новин про спорт, Apple Sports виділяється своїм чистим і мінімалістичним інтерфейсом. На жаль, доступність Apple Sports наразі обмежена користувачами iPhone. Отже, якщо ви хочете бути в курсі своїх улюблених команд і статистики ліги на своєму Mac або iPad, вам поки що доведеться вдаватися до сторонніх програм.