Як використовувати Apple Pay на iPhone X

| | 0 Comments| 4:50 PM
Categories:

Apple Pay і Touch ID пов’язані разом на iOS. Touch ID дозволяє швидко й безпечно використовувати Apple Pay. Якщо вам доводиться занадто багато возитися зі своїм iPhone у торговому терміналі, це порушує весь сенс наявності швидкої цифрової платіжної системи на вашому телефоні. Тим не менш, iPhone X не має Touch ID. Його замінив набагато кращий Face ID. Як і Touch ID, Face ID — це рівень безпеки, який дозволяє використовувати Apple Pay на iPhone X. Цілком зрозуміло, що користувачі повинні мати легкий доступ до нього, не маючи занадто багато возитися з телефоном. Ось як.

Двічі торкніться кнопки сну

Дизайн iPhone завжди мав одну кнопку на правій стороні. Він перемикає/виводить екран і дозволяє вимкнути iPhone. На лівій стороні традиційно є кнопка регулювання гучності та перемикач без звуку/вібрації.

  Як використовувати вказівки для вирівнювання об’єктів PowerPoint

На iPhone X кнопка з правого боку все ще є, але це вже не кнопка живлення. Натомість він виконує інші речі, наприклад, активує Siri на iPhone X, коли ви утримуєте його. Це також спосіб отримати доступ до Apple Pay на iPhone X. Все, що вам потрібно зробити, це двічі натиснути кнопку сну.

Це відкриє Apple Pay, який потім можна розблокувати за допомогою Face ID. Коли ваш iPhone X ідентифікує вас, піднесіть телефон ближче до терміналу продажу, щоб завершити транзакцію. Якщо ви використовуєте Apple Pay в iMessages для надсилання грошей, вам потрібно лише ідентифікувати себе.

  Hush — це захищений паролем менеджер закладок для приватного перегляду [Chrome]

Налаштуйте Apple Pay

Само собою зрозуміло, що на вашому iPhone X потрібно налаштувати Apple Pay. Якщо ви не натиснете двічі, кнопка лише запропонує вам її налаштувати. Також слід зазначити, що Apple Pay доступний лише в обмежених країнах, і наразі його підтримують обмежені роздрібні продавці.

Щоб налаштувати Apple Pay, відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Wallet & Apple Pay. Торкніться опції Додати кредитну або дебетову картку. Ви можете ввести картку вручну або потримати її, щоб видошукач камери відсканував її. Якщо ваша картка не працює з Apple Pay або ця функція недоступна у вашій країні, налаштування не вдасться.

  Як додавати, налаштовувати та використовувати віджети на Mac

Зараз Apple працює над тим, щоб залучити Apple Pay до більшої кількості країн і залучити більше роздрібних продавців. Слід зазначити, що те, що роздрібний продавець явно не рекламує, що він підтримує Apple Pay, не означає, що не варто намагатися перевірити, чи це так. Ви будете здивовані, скільки роздрібних продавців, які не створюють заголовок із цього, підтримують Apple Pay.