Як використовувати Animoji як наклейки на iPhone X

| | 0 Comments| 5:56 PM
Categories:

Animoji — несподівана популярна функція в iPhone X. Переглядаючи подію Apple у вересні 2017 року, ніхто не міг припустити, що функція, яка дозволяє говорити як курка, буде настільки популярною. Однак після запуску iPhone X користувачі проявили креативність, і анімодзі-караоке стало справжньою справою. Це, по суті, зробило цю функцію надзвичайно популярною до такої міри, що вона набула тенденції в Twitter. Вас може здивувати, коли ви дізнаєтеся, що ви також можете надсилати ці Animoji як наклейки на iPhone X. Ось як.

Animoji працює лише через iMessage, а також наклейки надсилатимуться лише через iMessage. Вашому одержувачу не потрібен iPhone X, щоб переглянути наклейки. Будь-яка модель iPhone з iOS 11 зможе побачити наклейку animoji.

  Пропустити дозволи та дозволити відеопрогравачам на будь-якому веб-сайті перейти на весь екран [Chrome]

Спочатку відкрийте програму «Повідомлення» та виберіть когось із різних ланцюжків розмов. Крім того, ви також можете почати нову ланцюжок розмови, це не має значення. Далі торкніться значка App Store біля поля введення тексту.

На панелі програм, що відкриється, торкніться значка Animoji. Дозвольте йому зафіксувати один або два вирази, а потім перетягніть його до повідомлення, яке ви щойно надіслали.

Наклейка Animoiji відтворить ваш вираз обличчя для одержувача. Якщо ви хочете записати довше повідомлення в Animoji, ми рекомендуємо надіслати його таким, яким воно є, тобто як animoiji, а не як наклейку.

Майте на увазі, що якщо ви надсилаєте animoji в текстовому полі, ви по суті збираєтеся надсилати його як animoij. Трюк тут полягає в тому, щоб перетягнути його на iMessage. Якщо ви використовували інші пакети наклейок у Повідомленнях, це не повинно бути надто складним, щоб зрозуміти. Якщо ви раніше не надсилали наклейки, спробуйте спочатку надіслати кілька безкоштовних. Крім того, якщо у вас є якісь ігри на вашому iPhone X, швидше за все, розробники також випустили для них пакет наклейок. Так роблять більшість розробників ігор. Перевірте панель додатків у Повідомленнях, щоб перевірити, чи є щось, з чим ви можете зробити кілька спроб.

  Камера Google з’явилася в Google Play і має новий режим розмиття об’єктива

Якщо вам цікаво, чому ви хочете надсилати анімодзі як наклейки, а не просто добре надсилати сам анімодзі, причини можуть бути вашими. Можливо, ви хочете надіслати мавпочку, що підморгує, або розлюченого калу, і розмістити це на певному повідомленні, надісланому в ланцюжку. Можливо, ви хочете, щоб ваша реакція була надіслана швидше, що обов’язково буде наклейкою.