Як використовувати Amazon Music на Twitch Live Stream

Розширення Amazon Music для Twitch дозволяє стримерам вибирати з широкого спектру музики для відтворення як радіостанції під час прямих трансляцій. Передплатники Prime (або Amazon Music Unlimited) можуть налаштуватися та взаємодіяти з музикою під час трансляції.

Тільки стримери, які є учасниками Twitch Prime або передплатниками Amazon Music Unlimited, можуть використовувати розширення Amazon Music під час своїх прямих трансляцій Twitch. Глядачі, які не підписані на ці послуги, не можуть слухати музику, яка відтворюється на потоці таким чином; вони просто почують основний звук потоку.

Окрім музики без реклами, розширення Amazon Music також схвалено DMCA, тобто музика, яку ви відтворюєте, не буде позначено як матеріал, захищений авторським правом. Звісно, ​​музика не буде збережена у ваших кліпах чи перегляді пізніше, але принаймні ви не отримаєте претензію щодо авторських прав.

Щоб встановити розширення Amazon Music у свій потік Twitch, спочатку перейдіть до Веб-сайт Twitch, увійдіть у свій обліковий запис і перейдіть до інформаційної панелі творців. Це спадне меню можна знайти, клацнувши зображення профілю у верхньому правому куті, а потім вибравши «Інформаційна панель творця».

  Як налаштувати пожертвування на Twitch

На інформаційній панелі Creator можна зробити багато цікавих речей, але розширення Amazon Music знаходиться на вкладці «Розширення». На цій сторінці виберіть «Розширення».

Ви побачите добірку розширень на вибір. Ви можете відфільтрувати параметри за допомогою рядка пошуку. У рядку пошуку введіть «Amazon» (або «Amazon Music»), а потім натисніть клавішу «Enter» або «Return» на клавіатурі.

Розширення Amazon Music з’явиться у верхній частині списку. Натисніть «Встановити», коли будете готові. З’явиться майстер налаштування, який запропонує вам активувати його, перш ніж ви зможете почати використовувати розширення. Перейдіть і виберіть «Налаштувати», щоб перейти до наступного кроку.

Відкриється нова сторінка, і підказка про налаштування покаже швидкий покроковий посібник із необхідних кроків, щоб зв’язати розширення Amazon Music з вашим обліковим записом Twitch. Це дозволить налаштувати розширення для вас.

  Як отримати комбінації клавіш для програвача TwitchTV [Firefox]

Клацніть підказки та поверніться до вкладки «Розширення». Виберіть «Мої розширення», а потім натисніть кнопку «Активувати» на панелі Amazon Music.

Після вибору «Активувати» виберіть «Встановити як накладання 1» (номер накладання може змінитися, якщо у вас є активні інші накладання, але порядок не має значення) зі спадного меню. Розширення Amazon Music перейде до вашого списку «Активованих розширень».

Далі перейдіть на вкладку «Менеджер потоків» і виберіть розширення Amazon Music на панелі «Швидкі дії».

З’явиться спливаюче вікно з додатковими інструкціями щодо налаштування. Спочатку ви повинні переконатися, що розширення Amazon Music не відтворюється через потік. Розширення Amazon Music за замовчуванням відтворює музику через розширення, тому тут нічого налаштовувати не потрібно.

Натисніть «Продовжити» та «Ні, дякую, не зараз». Вибравши «Відкрити веб-програвач», Twitch запустить нове вікно з веб-програвачем Amazon Music.

Щоб використовувати веб-програвач, ви повинні увійти у свій обліковий запис Amazon Prime, розташований у верхньому правому куті щойно запущеної вкладки. Якщо у вас немає облікового запису Amazon Prime, пов’язаного з вашим обліковим записом Twitch, у нас є чудовий посібник про те, як це зробити в цій публікації, просто знайдіть розділ «Пов’яжіть свої облікові записи Twitch та Amazon Prime».

  Як видалити обліковий запис Twitch

Після того, як ви вибрали пісню для відтворення, глядачі Amazon Prime або Amazon Music Unlimited можуть налаштуватися на прослуховування під час трансляції, вибравши накладання Amazon Music у вашій трансляції. Якщо глядач увійде у свій власний профіль Amazon Music, музика спочатку буде вимкнена, і глядач матиме можливість увімкнути звук, який відтворюється через саме розширення, а не як аудіо через фактичну трансляцію.

Глядачі можуть вибрати і послухати музику, щоб мати повний контроль над будь-якою музикою, яка відтворюється, якщо така є. Якщо глядач не є учасником Amazon Prime або передплатником Amazon Music, глядачі можуть отримати семиденну безкоштовну пробну версію через свій обліковий запис Amazon.