Як використовувати AirTags: повний посібник

Ключові висновки

  • Для першого налаштування AirTag вам знадобиться iPhone або iPad. Процес подібний до налаштування AirPods.
  • Ви можете використовувати програму Find My на своєму iPhone, iPad або Mac, щоб знаходити свої AirTags або керувати ними. Натомість користувачі Apple Watch можуть використовувати програму Find Items.
  • Функція Precision Finding допомагає визначити місцезнаходження зниклої AirTag, яка знаходиться поблизу, за допомогою візуальних і звукових сигналів.

AirTags від Apple можуть допомогти вам контролювати майже будь-які ваші речі. Якщо ви нещодавно придбали його та не знаєте, з чого почати, читайте далі, оскільки ми допоможемо вам налаштувати AirTag на вашому iPhone і максимально використати його.

Що таке AirTag?

Брент Діркс/MakeUseOf

AirTag — це пристрій відстеження Bluetooth розміром приблизно з кришку пляшки. Маленький диск можна прикріпити до предметів, які ви можете втратити. Деякі з найкращих предметів, до яких можна прикріпити AirTag, включають ключі, пульт дистанційного керування, гаманець тощо.

Ваш iPhone допоможе вам знайти будь-який загублений предмет із прикріпленою AirTag. Він робить це, спрямовуючи ваш iPhone до трекера, якщо він поблизу, або показуючи вам розташування трекера на карті, якщо він знаходиться далі.

  Як знайти та видалити знімки екрана в Google Photos

Усі AirTags є водостійкими та мають вбудовані функції безпеки. Це робить їх ідеальним рішенням для користувачів iPhone, які хочуть стежити за своїми речами.

Налаштування AirTag на вашому iPhone

Однією з найкращих особливостей AirTag є легкий процес налаштування. Це дуже схоже на налаштування AirPods.

Спочатку переконайтеся, що ви розгорнули новий AirTag із захисного пластику. Це дозволить вийняти пластиковий язичок, який дозволяє увімкнути AirTag. Ви дізнаєтеся, що зробили це, коли ваша AirTag відтворить дзвінок.

Далі просто піднесіть новий AirTag до свого iPhone. Потім внизу екрана з’явиться спливаюче вікно з проханням підключитися до AirTag.

Після підключення ви можете вибрати назву для AirTag, який також призначає відповідний емодзі для представлення його в програмі Find My. Далі вам потрібно зареєструвати AirTag у своєму обліковому записі Apple ID, щоб завершити процес налаштування.

Використання AirTag із Find My

Що стосується використання AirTag, вам не потрібно виконувати жодної справжньої роботи. Пристрої працюють автоматично у фоновому режимі. Кожна AirTag оновлюватиме своє місцезнаходження в програмі Find My кожного разу, коли ваш iPhone наближатиметься до неї або коли він буде поблизу мережевого пристрою Find My.

Те, що робить трекер настільки потужним, це мережа Apple Find My, яка безпечно та надійно з’єднує понад 1 мільярд пристроїв Apple на планеті.

  Найкращі коаксіальні кабелі 2024 року

Якщо ви хочете побачити місцезнаходження свого AirTag, вам просто потрібно відкрити програму Find My на своєму iPhone, iPad або Mac. Ви побачите свої AirTags у розділі Items на нижній панелі. Ви також можете використовувати аналогічну програму Find Items на Apple Watch.

Програма відобразить ваші AirTags на карті разом із вашим поточним місцезнаходженням і списком. Звідси, торкнувшись імені AirTag, ви зможете знайти його, відтворити звук, увімкнути Lost Mode або видалити його з Apple ID. Ви навіть можете поділитися місцезнаходженням своєї AirTag з іншими.

Ви керуєте всім, що стосується AirTag, із програми Find My. На самому пристрої вам потрібно буде міняти батарею лише тоді, коли вона розряджається, що, за словами Apple, відбувається приблизно раз на рік. Після того, як ви кудись розмістили AirTag, ви можете майже забути про нього, поки вам не знадобиться його знайти.

Використання функції точного пошуку AirTag

Якщо у вас iPhone 11 або новішої версії, ви також можете скористатися функцією Precision Finding. Як випливає з назви, функція надасть конкретні інструкції щодо визначення місцезнаходження вашого AirTag, якщо він відсутній. Однак вам потрібно буде перебувати в зоні дії Bluetooth трекера.

  Вбивчі навушники з відкритою спинкою за бюджетом

Коли прийде час знайти AirTag, відкрийте програму Find My і перейдіть до розділу Items. Виберіть AirTag, який хочете знайти, а потім виберіть «Знайти поблизу». На екрані вашого iPhone ви побачите інформацію про відстань і напрямок, наприклад «5 футів праворуч».

Якщо інструкцій на екрані недостатньо, ви можете натиснути піктограму динаміка в нижньому правому куті екрана, щоб ваша AirTag відтворила дзвінок. Ця звукова підказка стане в нагоді, наприклад, якщо ваша AirTag застрягла між подушками дивана або сховалася під купою документів.

Заміна батареї AirTag

Брент Діркс/MakeUseOf

На відміну від багатьох інших продуктів Apple, AirTags постачається зі змінним акумулятором. Це батарея CR2032, така ж, яку використовують багато інших Bluetooth-трекерів і годинників. Заміна батареї AirTag є простим і швидким процесом.

Якщо вам потрібно змінити батарею на AirTag, просто натисніть і поверніть металеву частину пристрою, щоб відкрити його. Це схоже на кришку безпеки для дітей на більшості пляшечок з ліками. Металева частина висувається, відкриваючи доступ до батареї всередині.

Ви можете просто вийняти батарею з футляра AirTag і вставити нову плюсовою (+) стороною до себе. AirTag відтворить звуковий сигнал, коли ви повернете металеву задню кришку в початкове положення, підтверджуючи, що акумулятор працює.

Тепер, коли ви повністю вивчили процес використання AirTag, настав час почати використовувати свій. Наступного разу, коли ви загубите свої ключі, ви зможете знайти їх набагато легше, ніж будь-коли раніше.