Як використовувати AirDrop на вашому Mac

Швидкі посилання

Якщо ви шукаєте найшвидший і найпростіший спосіб передачі файлів між двома пристроями Apple, AirDrop — найкращий вибір. Ось як увімкнути та використовувати AirDrop на вашому Mac для надсилання фотографій, документів, веб-сайтів тощо на інші пристрої Apple.

Як використовувати AirDrop для надсилання файлів із вашого Mac

AirDrop використовує Wi-Fi і Bluetooth для створення бездротового однорангового з’єднання, яке дозволяє користувачам обмінюватися файлами між двома пристроями Apple. Радіус дії AirDrop становить близько 30 футів (або 10 метрів).

Одна з переваг обміну файлами через AirDrop полягає в тому, що не має значення, чи є ця особа у вас як контакт чи ні. Крім того, кожен файл, який ви передаєте, повністю зашифрований.

  7 найпоширеніших помилок веб-сайту, які впливають на SEO

Щоб розпочати надсилання файлів за допомогою AirDrop на вашому Mac, клацніть піктограму Control Center у верхньому правому куті рядка меню, потім натисніть AirDrop і ввімкніть його. Коли ви це зробите, Bluetooth і Wi-Fi автоматично ввімкнуться та підключаться до відомої мережі.

Ваш одержувач також має ввімкнути AirDrop на своєму пристрої Apple. Зауважте: якщо їх немає у ваших контактах, вони повинні встановити параметр AirDrop на «Усі» після ввімкнення. Крім того, ви можете перейти в Finder > AirDrop > Дозволити мені виявити > Усі.

Після цього натисніть Control + клацніть файл, який потрібно надіслати, і виберіть «Поділитися» > «AirDrop». У таких програмах, як Preview, натисніть піктограму Share (поле зі стрілкою), щоб вибрати AirDrop.

  16 корисних однострочників Python для спрощення типових завдань

Нарешті, клацніть цільового одержувача, щоб надіслати йому файл через AirDrop. Ваш одержувач має натиснути кнопку «Прийняти» на своєму пристрої, щоб успішно отримати файл.

Окрім використання методу Share > AirDrop, показаного вище, ви також можете перетягнути файли в Finder, щоб надіслати їх через AirDrop.

Перейдіть у Finder > AirDrop, щоб побачити людей або пристрої, на які ви можете завантажувати файли AirDrop. Відкрийте друге вікно Finder і перейдіть до файлу, який потрібно передати. Тепер перетягніть його на контакт у вікні AirDrop.

Як використовувати AirDrop для отримання файлів на вашому Mac

Отримувати файли через AirDrop на вашому Mac досить просто. Якщо AirDrop увімкнено та встановлено на «Усі», ви отримуватимете сповіщення на своєму Mac, коли користувач пристрою Apple, який знаходиться поруч, надсилатиме вам файл. Клацніть «Прийняти» та виберіть бажане місце призначення для отримання файлу.

  8 найкращих сайтів трансляції спортивних трансляцій

Деякі поширені проблеми конфіденційності з AirDrop включають отримання файлів на вашому пристрої Apple без відома цього. Але, як показано в наведених вище кроках, ви завжди матимете можливість прийняти або відхилити до початку передачі файлу.

Загалом AirDrop — це найшвидший спосіб обмінюватися файлами між двома пристроями Apple, коли відправник і одержувач знаходяться в одному місці, наприклад в офісі чи кафе.

Однак це не бездоганно. Якщо у вас виникають проблеми під час надсилання або отримання файлів, є рішення, які допоможуть швидко виправити AirDrop на вашому пристрої Apple. І якщо відстань є проблемою, не хвилюйтеся; існують інші способи передачі файлів між пристроями Apple.