Як використовувати AirDrop на вашому iPhone

Швидкі посилання

AirDrop — це найпростіший спосіб передачі файлів між пристроями Apple. Незалежно від того, чи хочете ви надсилати чи отримувати фотографії, відео, документи тощо на своєму iPhone, ви можете слідувати нашому посібнику, щоб швидко навчитися використовувати AirDrop.

Як надсилати файли з вашого iPhone за допомогою AirDrop

AirDrop покладається на Wi-Fi і Bluetooth, щоб дозволити користувачам Apple передавати файли між своїми пристроями з майже блискавичною швидкістю. Однак, оскільки AirDrop використовує Bluetooth для встановлення однорангового бездротового з’єднання, його діапазон обмежений близько 30 футів (або 10 метрів).

  Очищення Google Music видаляє всі картки з пропозиціями з Google Music [Firefox]

Щоб почати надсилати файли за допомогою AirDrop зі свого iPhone, спочатку відкрийте Центр керування iPhone і довго натисніть групу мережевих елементів керування у верхньому лівому куті. Увімкніть AirDrop, якщо ви його ще не ввімкнули. Wi-Fi і Bluetooth автоматично ввімкнуться, коли ви ввімкнете AirDrop.

Зробіть те саме на пристрої одержувача, потім утримуйте перемикач AirDrop і встановіть його на «Усі» на 10 хвилин.

Потім знайдіть файл, який хочете надіслати. Торкніться піктограми «Поділитися» (поле зі стрілкою), виберіть AirDrop і виберіть одержувача. Передача файлу розпочнеться, коли ваш одержувач натисне кнопку «Прийняти» на своєму пристрої Apple.

Як отримати файли на вашому iPhone за допомогою AirDrop

Щоб отримати файл за допомогою AirDrop на вашому iPhone, вам потрібно буде ввімкнути AirDrop у Центрі керування, як ми описали вище. Крім того, якщо відправника немає у ваших контактах, переконайтеся, що для AirDrop встановлено значення «Усі» протягом 10 хвилин.

  Повний посібник із використання функції психічного благополуччя в програмі Apple Health App

Коли хтось спробує надіслати вам файл, ви побачите сповіщення AirDrop на вашому iPhone. Натисніть «Прийняти», щоб отримати файл на свій iPhone.

Куди буде відправлятися файл AirDrop, залежить від типу файлу. Наприклад, фотографію, яку ви отримаєте, буде збережено в програмі «Фотографії», а нотатку — у програмі «Нотатки».

Якщо ви не можете знайти певний файл AirDrop, перевірте папку «Завантаження» в програмі «Файли». Щоб знайти це, відкрийте «Файли» та перейдіть до «На моєму iPhone» або «iCloud Drive» > «Завантаження», якщо у вас увімкнено iCloud Drive.

Якщо ви виконали наведені вище інструкції, але не можете надсилати чи отримувати файли, ви можете спробувати кілька рішень, щоб виправити AirDrop на своєму пристрої. Але загалом, якщо на обох пристроях правильно ввімкнено AirDrop, завдяки цій функції Apple обмінюватися файлами на вашому iPhone можна швидко й легко.

  Модель зрілості можливостей (CMM) пояснюється за 5 хвилин або менше