techukraine.net techukraine.net Як використовувати AI DJ від Spotify

Як використовувати AI DJ від Spotify

Categories:

Чи можете ви уявити, як одночасно слухаєте улюблені пісні та вивчаєте їх фон? Ми можемо сказати, що вам сподобається це відчуття, а AI DJ від Spotify — саме те, що вам потрібно.

Деякі пісні мають стільки значущості, аніж їхні тексти, і хоча ви можете це відчути, у вас не завжди є час, щоб знайти це. Хоча ви можете дізнатися більше про них пізніше, чому б не послухати їх на Spotify AI DJ, який дає вам коментарі до пісень, як це роблять радіоведучі?

Що таке AI DJ від Spotify?

Розвиваючи те, як Spotify рекомендує музику, AI DJ — це інструмент, вдосконалений штучним інтелектом, який вибирає музику на основі ваших попередніх списків відтворення, поточного місцезнаходження, часу доби, термінів пошуку та пісень, які ви раніше пропустили.

  10 найкращих навичок, необхідних, щоб стати етичним хакером

Діджей зі штучним інтелектом Spotify також використовує перерву в промові у стилі ді-джея, щоб зупинити пісню, яку ви слухаєте, під час якої ви дізнаєтеся більше про пісні в поточному списку відтворення або виконавця. Spotify явно намагається імітувати роботу традиційного радіо, але в більш персоналізований спосіб.

Як отримати AI DJ від Spotify

Ви можете знайти ді-джея зі штучним інтелектом у стрічці «Музика» на домашній сторінці Spotify, але його там може не бути з кількох причин. По-перше, AI DJ може не бути у вашій музичній стрічці, якщо ви не оновили програму Spotify до останньої версії або просто тому, що AI DJ може бути недоступним у вашій країні.

Станом на вересень 2023 року AI DJ від Spotify доступний лише для передплатників преміум-класу в 50 країнах, включаючи США, Канаду, Великобританію, Ірландію та інші країни Європи, Азії та Африки.

Якщо ви перебуваєте в будь-якому з доступних регіонів і все ще не можете його знайти, вийдіть із облікового запису Spotify і знову ввійдіть у нього, щоб оновити налаштування та отримати доступ до DJ та інших преміум-функцій, як-от Spotify Enhance для пошуку музики, яку ви буду любити.

  10 способів виправити помилку «Не можна дивитися потоки» через Kodi

Як використовувати AI DJ від Spotify

Щоб активувати та отримати максимальну віддачу від Spotify AI DJ, виконайте такі дії:

 • Перейдіть на вкладку «Музика» у верхньому лівому куті головного екрана Spotify, щоб увімкнути AI DJ.
 • Торкніть «Відтворити» на DJ, щоб Spotify додав AI DJ у вашу бібліотеку. Після короткого вступу AI DJ почне відтворювати музику.
 • Щоб знайти Spotify DJ Anytime, просто перейдіть у свою бібліотеку.
 • Ви також можете попросити ді-джея зі штучним інтелектом змінити пісні, торкнувшись синьо-зеленого кола в нижньому лівому куті екрана.
 • Коли ви слухаєте та даєте відгук, ді-джей удосконалюється в тому, щоб давати персоналізовані пропозиції щодо музики, яка вам сподобається.

  Хто такий AI DJ Voice від Spotify?

  Ді-джея зі штучним інтелектом названо на честь Ксав’єра «X» Джернігана, керівника відділу культурних партнерств у Spotify станом на вересень 2023 року. X був співведучим першого ранкового шоу Spotify, The GetUp, і його манера говорити була настільки цікавою, що слухачі стали його шанувальниками.

    Як конкатенувати в Excel

  Так, у Spotify є підкасти, і ви завжди можете знайти та завантажити подкасти на Spotify. Платформа заявила, що X не буде єдиним голосом, доступним для ді-джея, але його голос є хорошим прототипом того, як працюватиме AI DJ.

  Під час першого використання AI DJ представляється як DJ X і підбирає набір пісень відповідно до ваших звичок слухання. Під час прослуховування обов’язково зверніть увагу на проникливі коментарі до пісень.

  Покращуйте враження від прослуховування за допомогою AI DJ від Spotify

  Завдяки технології Generative AI алгоритм Spotify набагато краще підбирає для вас списки відтворення та коментарі, як це видно з новим AI DJ. Ця нова функція економить ваш час, створюючи списки відтворення, які відповідають вашому музичному смаку, і додає відчуття живості до вашого прослуховування.

  Ді-джей зі штучним інтелектом може надихнути вас перемішувати пісні та створювати мікси за допомогою додатка для діджеїв. Якщо ви любите слухати пісні на радіо, але хочете пісні, які вам сподобаються, спробуйте нового AI DJ від Spotify.